Harika Geleneksel Deri Kanepeler ve Mobilyalar Nerede Bulunur?

Geleneksel deri mobilyaların görünümünü seviyorsanız, ancak antika satıcıları veya ünlü tasarımcılar tarafından talep edilen yüksek fiyatlardan çekiniyorsanız, makul fiyatlı geleneksel deri ürünlerin kaliteli üreticilerinin bir listesini ve kaliteli bir kanepe satın alma kılavuzunu okuyun. indirimli fiyat.

Geleneksel Deri Mobilya: Harika Geleneksel Deri Kanepeler ve Mobilyalar Nerede Bulunur?
Geleneksel Deri Mobilya

Çömlek ambarı

Çömlek ambarı (http://www.potterybarn.com) – Klasik çizgileri, antika stilleri ve yüksek kalitesiyle tanınan Pottery Barn, Amerika Birleşik Devletleri’nin en iyi bilinen mobilya üreticileri ve perakendecilerinden biridir. Fiyatlar, doğrudan fabrika satış mağazalarına veya indirimli perakendecilere kıyasla nispeten yüksektir, ancak tasarımcı hatlarıyla karşılaştırıldığında oldukça düşüktür.

Geleneksel deri mobilya arıyorsanız, Pottery Barn, eski bir hukuk kütüphanesini, çalışma odasını veya odasını hatırlatan bir dizi deri kanepe ve sandalye sunar ve hepsi klasik, zengin, koyu renkler ve lekelerde mevcuttur. Pottery Barn deri kanepelerinin çoğunun fiyatı 2200 ila 3200 dolar arasında değişiyor.

Bradington Genç Mobilya

Bradington Genç Mobilya (http://www.bradington-young.com) – Bradington Young sadece 1978 yılında kurulmuş olmasına rağmen, şirket bugün mevcut olan en iyi tarihi mobilya reprodüksiyonlarından bazılarını üretmektedir. Şirket, yüksek kaliteli deri ve geleneksel tasarıma odaklanarak eksiksiz bir deri mobilya serisi satmaktadır.

Birçok Amerikan mobilya üreticisi gibi, Kuzey Carolina’da bulunuyorlar. Bradington Young’ın geleneksel deri kanepelerinin fiyatı, stil ve deri sınıfına bağlı olarak tipik olarak 2000 ila 5000 ABD Doları arasında değişmektedir.

Thomas Lloyd

Thomas Lloyd (https://www.thomaslloyd.com) – Ultra geleneksel deri mobilya arıyorsanız, gidilecek yer Thomas Lloyd’dur. Bu İngiliz şirketi, el çivili ön yüzleri, doğal ahşap ayakları ve işlenmiş ve eskitilmiş deri ile övünen modeller üretiyor. Stilleri arasında Gürcü, Viktorya dönemi, Canterbury, Kraliçe Anne ve daha fazlası bulunur.

Fiyatları makul, deri koltuk için yaklaşık 1000 ila 3000 dolar arasında değişiyor. Ancak, ABD’ye gönderim önemlidir ve fiyat karşılaştırmalarınızda dikkate alınmalıdır.

Mobilya Alırken Deri Kalitesi Nasıl Belirlenir

Bazen bir anlaşmadan vazgeçmek zor olsa da, gördüğünüz her pazarlığa her zaman atlamamalısınız – özellikle deri ile. Deri dünyanın her yerinden geldiğinden ve mobilya derileri Güney Amerika, Almanya ve İtalya’daki tabakhanelerde üretildiğinden, derinin kalitesi ve kalitesi çılgınca değişebilir. Bununla birlikte, yüzde 100 sığır derisinin tamamı genellikle iyi deridir.

Temel olarak, her bir geleneksel deri mobilya parçası kalitesi açısından ayrı ayrı değerlendirilir ve ardından bir derece ve buna karşılık gelen bir fiyat verilir. Tipik olarak, deri ne kadar iyi olursa, o kadar yumuşaktır ve dokunuşu o kadar sıcaktır. Yüksek kaliteli deri de biraz daha ağır ve daha esnek olacaktır.

Bir cevap yazın