Havuz boyası, klorlu kauçuk ve su


mat havuz , olimpik yüzme havuzu kaç metre , olimpik yüzme havuzu , halkalı yüzme havuzu , olimpik havuz , oska yüzme havuzu , kadir has yüzme havuzu , kapalı yüzme havuzu,

İyi bir seçim yapmak için havuz boyası Aşağıda tartışacağımız birkaç faktörü hesaba katmalısınız.

Ve eğer maceraya karar verdiyseniz özel havuzunu boyamak, öncelikle havuzun yaşı ile ilgili bir dizi öneriyi dikkate almalısınız.

Havuz boyası çeşitleri

Havuz yeniyse, özel tip havuz boyası kullanılması önerilir. Bu resim olarak bilinir açık gözenekli boya. Bu tip boyayı kullanarak duvarda oluşan ve muhtemelen doğrudan bahçeden gelecek olan fazla nemi ortadan kaldırarak boyanın kısa sürede şişmesini engelleyeceğiz.

Havuzunuzun zaten birkaç yaşında olması ve tekrar boyamak istemeniz durumunda, öncelikle havuzun başlangıçta tam olarak ne tür bir boya ile boyandığını belirlemek için biraz araştırma yapmalısınız.

Kullanacağınız boya türü, karolarda su sızıntılarına neden olan yapısal bozukluklardan, boyanın renginin solmasına veya stillerdeki bir trend nedeniyle değişime kadar değişen havuzu boyamak istemenizin nedeni ile ilgilidir.

Teşhis

Havuz için boyayı seçmeye karar verirken, bunu yapmanız gerektiğini dikkate almak çok önemlidir. nem sızıntılarının meydana geldiği noktaları belirlemek için ayrıntılı bir teşhis ve inceleme gerçekleştirin. Bu nokta çok önemlidir çünkü kullandığınız boyanın yapışma kalitesi havuzunuzun kuruma derecesine bağlı olacaktır.

Boyayı uygulamaya başlarken hava kabarcığı olması durumunda, bu, havuzun inşaat sürecinin başlangıcında düzgün bir şekilde su geçirmez olmadığının ana göstergesi olacaktır.Küçük ev

Su yalıtım sisteminin zamanla arızalanma ihtimali de vardır. Bu iki durumdan birini verdiyseniz, havuzu boyamaya geçmeden önce tavsiyeniz, eski boya katmanlarının tamamını tamamen kaldırmanızdır.

Havuz boyası
mat havuz , olimpik yüzme havuzu kaç metre , olimpik yüzme havuzu , halkalı yüzme havuzu , olimpik havuz , oska yüzme havuzu , kadir has yüzme havuzu , kapalı yüzme havuzu,

Açık gözenekli havuzlar için boyanın temel özellikleri arasında şunlar göze çarpmaktadır:

 • Aktif bileşenleri uzun ömürlü, esnektir ve iyi bir elastikiyete sahiptir.
 • Ana katkı maddeleri, mantarların ortaya çıkmasını önlemeye yardımcı olan maddelerdir.
 • Tavsiye edilmemekle birlikte bu boya hafif nemli yüzeylere uygulanabilir.
 • Temel bileşenleri alkalinite ve klora dayanıklıdır.
 • Bu boya, neme karşı direnç özelliklerine sahiptir.

Öte yandan yüzme havuzlarını boyamak için de denilen başka bir boya türü vardır. klorlu kauçuk. Ana özellikleri arasında su ve buhara karşı yüksek su yalıtımı vardır. Aynı zamanda güneşin sürekli ve nüfuz edici etkisine karşı dayanıklıdır.

Yüzme havuzları için boya satın alın

EN ÇOK SATANLAR No. 4

YÜZME HAVUZU BOYAMA, Yüzme havuzlarının korunması ve dekorasyonu. (5 KG, MAVİ)

YÜZME HAVUZU BOYAMA, Yüzme havuzlarının korunması ve dekorasyonu. (5 KG, MAVİ)

 • Çimento veya beton havuzlar için özel mat su bazlı boya. Yeni inşa edilmiş veya önceden su bazlı boya ile boyanmış havuzlarda koruma ve dekorasyon sağlar. İşlemlerde kullanılan kimyasal ürünlere yüksek opaklık ve direnç. En yaygın inşaat malzemelerine mükemmel yapışma. Anti yosun. İyi yayılır ve uygulaması kolaydır.
 • Seyreltme ve temizleme Su Verimi 5-7m2 / L, yüzeye bağlı olarak değişir Kurutma 30-60dk Tekrar boyama 2-4h Toplam 10-20 gün Dış Kullanım Uygulama Fırça, Rulo, Tabanca Uygulama sıcaklığı 5-35ºC Mükemmel örtücülük Yosun oluşumuna dayanıklı Atmosferik etkenlere dayanıklıdır Alt tabakaya iyi yapışma
 • KULLANIM TALİMATLARI 1. Ürünü kullanmadan önce% 5 su ile seyreltin ve iyice karıştırın. Çok gözenekli yüzeylerde ilk katı% 10-20 oranında inceltin. 2. Uygulanacak yüzeyden kötü yapışan eski boyayı çıkarır. 3. Toz, yağ, küf ve diğer kirleri temizleyerek yüzeyi temizleyin. 4. Zayıf veya tozlu yüzeylerde Su Sabitleyici ref. Boyamadan önce 3332.
 • 5. Kuruma sürelerine göre iki kat boya uygulanmasını tavsiye ederiz. 6. Boyadıktan sonra havuzu doldurmadan önce en az bir hafta beklemenizi tavsiye ederiz. 7. Ürünü yüksek sıcaklıklarda veya kuvvetli güneş ışığına maruz kalan yüzeylerde uygulamayın. 8. Ürünü orijinal ambalajında, iyi kapatılmış, dış etkenlerden korunmuş, üstü kapalı ve 5-35ºC arasındaki sıcaklıklarda 12 aydan fazla saklamamanızı tavsiye ederiz.

EN ÇOK SATANLAR No. 5

YÜZME HAVUZU BOYASI 5 KG - ANTİALGA - TECPISCEL W BY TECNO PRODIST

YÜZME HAVUZU BOYASI 5 KG – ANTİALGA – TECPISCEL W BY TECNO PRODIST

 • SU-MAVİ RENKLİ MAT AKRİLİK BOYA, ÇİMENTO HAVUZLARINDA KULLANILMAK ÜZERE ÖZEL OLARAK SEÇİLMİŞ REÇİNELER VE EMÜLSİYON ŞARJLARI ÜZERİNE ÜRETİLMİŞTİR.
 • W ÇİFT FAKTÖR YAPIŞMA, SERTLİK VE SU VE ÇAMAŞIR SUYU DİRENCİ
 • İYİ PERFORMANS, ESNEKLİK, YAPIŞKANLIK VE BROŞEBİLİRLİK. S. NORMA UNE 1541/1766 İYİ RENK MUHAFAZASI. DESTEK ÜZERİNE İYİ BAĞLANTI ZATEN BOYALI. KÜF VE MANTARLARA DAYANIKLIDIR.
 • KOLAY TEMİZLİK. ŞOK, KAYA, TEMİZLİK ÜRÜNLERİ, TATLI VE TUZLU SULARA YÜKSEK SERTLİK VE DİRENÇ. S.NORMA UNE 5470 OPTİMUM HAVA ŞARTLARINA DAYANIKLILIK. UNE 1662-1 YÜKSEK PİGMENT YÜZDESİ İLE FORMÜL EDİLMİŞTİR, YÜKSEK KAPSAMA VE RENK YOĞUNLUĞU SAĞLAR. KOLAY UYGULAMA / HIZLI KURUTMA
 • İSPANYA’DA ÜRETİLMİŞ ÜRÜN www.grupoprodist.com – www.bellajobs.es

EN ÇOK SATANLAR No. 6

RENOVATEC CORONA by Tecno Prodist - (5 kg) BEYAZ Yüzme havuzu kenarları veya kaplama taşları için yenileme boyası - Kaymaz - Yosun tutmaz - Kolay Uygulama

RENOVATEC CORONA by Tecno Prodist – (5 kg) BEYAZ Havuz kenarları veya kaplama taşları için yenileme boyası – Kaymaz – Yosun tutmaz – Kolay Uygulama

 • KENAR RENOVATÖRÜ, yüzme havuzlarının taçlandırıcı taşlarına uygulamak için ideal bir ürün, beyaz ve kum beyazı (bu tür taşın orijinaline benzer) mevcuttur.
 • KAYMAZ, ürün ıslak zeminlerde bile kaymayı önleyici özelliklerle geliştirilmiştir.
 • BÜYÜK DİRENÇ, desteğe ve kimyasal ve mekanik dirence mükemmel yapışma sağlar
 • İYİ PERFORMANS, Ürünün daha iyi yapışması için ilk katın% 20 – 30 oranında su ile inceltilmesi ve ikinci katın saf uygulanması tavsiye edilir.
 • Rulo veya fırça ile UYGULAMASI KOLAY. TECNO PRODIST, İSPANYA’DA ÜRETİLMİŞ BİR ÜRÜN – PRODIST GROUP (Kalite Garantisi) – www.grupoprodist.com – www.bellajobs.es

SatışEN ÇOK SATANLAR No. 7

Flynn Mavi, Beyaz, Yeşil, Göl Yeşili, Gri, Açık Gri, Antrasit Havuz Boyası, Beton Astar, Gölet Rengi (1L, Beyaz)

Flynn Mavi, Beyaz, Yeşil, Göl Yeşili, Gri, Açık Gri, Antrasit Havuz Boyası, Beton Astar, Gölet Rengi (1L, Beyaz)

 • Flynn Pool Liner, seçilmiş hammaddelerden yapılmış bir havuz boyasıdır.
 • Havuz boyası ayrıca çabuk kurur, suya, aşınmaya, çizilmelere ve darbelere karşı oldukça dayanıklıdır.
 • Yüksek kaliteli ve seçkin hammaddeler ayrıca özel ve modern bir termoplastik kaplama sağlar.
 • Diğer bir özellik ise Flynn’in havuz astarının toksik olmaması ve balık havuzlarında kullanılması şiddetle tavsiye edilmesidir.
 • Alman yapımı. Rengi seyreltmek isterseniz 227 ince rengimizi sipariş edebilirsiniz.Cila seti olarak verniklerimiz için özel olarak geliştirilmiş Löwe X300 boya setini tavsiye ederiz.

EN ÇOK SATANLAR No. 10

KÜF ÖNLEYİCİ CEPHE BOYASI, Su itici, su geçirmez ve çatlama önleyici. (5KG, BEYAZ)

KÜF ÖNLEYİCİ CEPHE BOYASI, Su itici, su geçirmez ve çatlama önleyici. (5KG, BEYAZ)

 • Cephelerin korunması ve dekorasyonu için boya, yüksek kaliteli pürüzsüz kaplama Küf önleyici, su geçirmez, esnek, mikro çatlakların görünümünü en aza indirir. Yağmur suyuna karşı su geçirmez ve nefes alabilir. Mükemmel ankraj, kaplama ve iyi hava direnci.
 • Seyreltme ve temizleme Su Verimi yüzeye bağlı olarak 6-8 m2 / L Kurutma 1 saat Yeniden boyama 4 saat Dış / İç Kullanım Fırça, Rulo, Püskürtme tabancası İyi opaklık ve performans Küf önleyici koruyucu Su geçirmez ve nefes alabilir Esnek Renkler mevcut tablo 112 / NCS Arka plan ve bitiş olarak kullanılabilir
 • NASIL KULLANILIR 1. Ürünü kullanmadan önce% 5 su ile seyreltin ve iyice karıştırın. Çok gözenekli yüzeylerde ilk katı% 10-20 oranında inceltin. 2. Uygulanacak yüzeyden kötü yapışan eski boyayı çıkarır. 3. Toz, küf ve diğer kirleri temizleyerek yüzeyi temizleyin. 4. Zayıf veya tozlu yüzeylerde Su Sabitleyici ref. Boyamadan önce 3332. 5. İki kat boya uygulamanızı öneririz. 6. Kuruma sürelerine uyun. 7. Ut temizleyin

Klorlu kauçuk türü havuzlar için size bir resim videosu bırakıyoruz:

https://www.youtube.com/watch?v=4iQKVtX_bsI

Havuzunuzun sahip olduğu yüzey türü konusunda tamamen net olduktan sonra, tüm teşhis sürecini takip edin ve seçtiğiniz boyayla, bitirene kadar bloklar halinde boyamaya başlayın.

Burada havuzunuz için boya satın alabilirsiniz

Hiç havuz boyadın mı? Bu konudaki fikrinizi bize bildirin.

Tam makaleyi indirin pdf havuz boyası

Bu makaleyle ilgileniyorsanız, siz de ilgilenebilirsiniz banyo karo boyası Y mutfak fayans boyası.