Her Zaman Taze ve Temiz Görünen 20 Banyo Duvar Boyası Rengi

Banyo Boya Renkleri – En çok tercih edilen boya seçimlerimizle ilgi gerektiren veya huzur veren bir banyo oluşturun. İster ana duş odasını ister küçük lavaboyu yenilemeyi planlayın, çarpıcı renk çeşitlerimiz çok çeşitli kişisel stilleri korur.

 1. Pas Portakal

Duvar yüzeyleri yerine tuvaletinizin kaplamalı boyasını boyamayı düşünün. Bu durumda, bir gereksinimini ortadan kaldırır.

 1. Yeşil Çizgili

Eğimli duvarlarda düz kullanıldığında, tuvaletin konteyner çevre dostu şerit duvar kağıdı ciddi bir açıklama yapar. Küçük bir alanı çok daha etkili hale getirir.

 1. Sakin Yeşil

Daha hafif tarafta, çevre dostu yatıştırıcı bir renk deneyin. Tamamen beyaz armatürlerle eşleştirildiğinde, yenilenmek için sakin ve canlandırıcı bir alan elde edersiniz. Ayrıca, Yeşillik Pantone’un 2017 Renkidir.

 1. Siyah Lekeli

Basit dolaplarla koyu lekeli çamla çevrili olan bu ana tuvalet, rustik bir geri çekilme görünümündedir. Siyahın ciddi şekilde çekici olabileceğinin kanıtı.

 1. Kiraz Kırmızısı

Toz odasını aktif bir kırmızı tonuyla uyarın. Bu çocuklar için müthiş bir renk seçeneğidir. Banyodaki boşluğu artırmak ve çocuklarınızın resimlerini sergilemek için canlı bir galeri duvar yüzeyi geliştirin.

 1. Bebek Mavisi

Palm Coastline’daki bu toz odası, yüzme havuzunun yanında yer alır ve püsküllü, çadırlı bir tenteli bir kabana benzemek için boyanır.

 1. Neon Sarı

Büyük sarı kırmızı çizgiler, küçük bir tuvalete eğlenceli ve genç bir ortam kazandırır. Odayı ezmemek için bileşenleri ve aksesuarları minimum düzeyde tutun.

 1. Nane Şeritleri

Fayanslar, altın devlet evindeki 37 metrekarelik misafir tuvaletine büyük, yatay kırmızı çizgiler geliştirmek için monte edildi. Çizgiler, odaya hareketin yanı sıra deseni de getirebilen, ancak meşgul bir yöntemle değil, iyi, görsel bir stil öğesidir.

 1. Oldukça Erik

Koyu mor duvarlar kadınsılık katırken, ahşap dolap dolapları ve makyaj, bu modern düzene rustik tasarımın bir ucunu getiriyor. Çeşitli stilleri karıştırmaktan çekinmeyin.

 1. Derin Donanma

Bu ziyaretçi duş odasındaki çiftlik evi lavabo, bu Charleston evinin bir mutfak alanı ev olarak önceki günlerine ince bir başını sallar. Duvar yüzeylerindeki Polo Blue, bu tarihi eve modern bir gölge patlaması katıyor.

 1. Toz Mavisi

Canlı, canlı renklere doğru değil mi? Bu bebek mavisi tuvaleti gibi ekstra kontrollü bir ton deneyin. Sarı çiftlerin parlak bir gölgesi, odayı neşelendirmek için mükemmel bir şekilde.

GÖZ ATIN güzelleştirme Müthiş Metro Çini Duş Design Your Banyo Area

 1. Adaçayı Yeşili

Kapalı bir sundurma gibi görünmek için yapılmış, bu vintage duygu banyo adaçayı çevre dostu boyalı. Fener tarzı aydınlatma armatürleri, gizli ilaç dolapları ve bağımsız, antik meşe lavabolar içerir.

 1. Eflatun

Pembe bir pop ile girly tarafınızı programlayın. Toprak tonlarındaki grafik vurgulu duvar yüzeyi, mizanpaja sadece eğlenceli desen vermekle kalmaz, aynı zamanda parlak boyanmış duvar yüzeyleri ile mücadeleye yardımcı olur.

 1. Kobalt Mavisi

Bu yerden tavana masmavi zemini işi her zaman hatırlayacağınız bir özelliktir. Kazık yapmak için tasarımcı Justina Blakeney, Los Angeles evindeki duşa porthole benzeri bir ayna ekledi.

 1. Bakır

Metalikler kesinlikle şu anda, peki neden onları küçük tuvalet düzeninize entegre etmiyorsunuz? Parıldayan bakır ile odaya anında zarafet ekleyin. Backsplash için kahverengi ve nötr tonlarda mozaik seramik karolar ve görünüme uyacak şekilde çekici, sürüklenen mermer bir tezgah üstü kullanın, ayrıca görünümün yanı sıra ekstra ilgi de getirin.

 1. Deniz Mavisi

Bu bebek mavisi tarak karo, denizkızı için uygun bir tuvalet üretir. Pirinç donanımları da dahil edin.

 1. Dramatik Siyah

Gümüş aksanla birleştirilen siyah, her türlü banyoya yenilikçi bir amaç getiriyor. Pırıltılı gümüş mozaik seramik karoyu, alanı gerçekten ışınlamak için backsplash olarak düşünün.

 1. Tropikal Yeşil

Bu Florida konutunun toz odasında, yaprak kaplı çevre dostu bir duvar kağıdı egzotik bir dokunuşa sahiptir. Erken sabahlar cennet gibi göründüğünde daha az çizer.

 1. Canlı Deniz Mavisi

Parlak bir deniz mavisi rengi, bu modern tuvalet tarzında beyanı yapar. Duvarlar ve tavan için göz kamaştırıcı bir renk seçmek gerçekten tren kiremit backsplash, sanat eseri ve bileşenler pop yapar.

 1. Mavi Ombre

Hayır – ombre sadece modaya uygun bir saç rengi değildir. Ayrıca kiremitli tuvalet duvar yüzeyinde ciddi harika görünüyor.

Bir cevap yazın