Her Zevke Uygun 70 Salon Duvar Tablosu Dekorasyonu

Oturma odanızı kurmak eğlenceli olduğu kadar zordur. Üzerinde durulacak çok fazla renk var ve bitleri ve parçaları yerleştirmeye, yeniden düzenlemeye ve çekicilik ve kimlik duygusu yaratmaya sürekli ihtiyaç var. Renklerden korkuyorsunuz ve zaman zaman tüm fikirlerin ana lode’sini vurmakta zorlanıyorsunuz. Elemanlar arasında bir denge kurmalı, alanı sıkışık hale getirmemeye veya kırılmaya neden olmamasına dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda, tasarımın kusursuz ve benzersiz bir şekilde kalmasını istersiniz. Özetle, oturma odanıza sahip olmaya çalışıyorsunuz ve cazibe ve sofistike olmasını sağlamaya çalışıyorsunuz.

Doğru yapmak

Oturma odanız için bir tema oluştururken, bazı fikirleri göz önünde bulundurarak belirli fikirlerin kenarlarını kemirmeniz gerekir.Örneğin, bir beyefendinin inini oluşturuyorsanız, karakteri feda etmeden mümkün olduğunca çekici hale getirmeniz gerekir. Viktorya dönemi ortamının izlenimini yaratmak istiyorsanız, kavramları doğru yapmanız gerekir. Aile düşünen oturma odaları ise olabildiğince alçakgönüllü ve uygun olmalıdır. Zengin, koyu renkler her zaman beyazlara karşı mükemmel bir kontrasttır.

Dikmeleri takma

Mobilya, renkler ve vazolar oturma odası için harika bir ortam yaratır. Baş parmağın kuralı olarak, deri minderler, zarif kanepeler veya pitoresk vazolar olsun, her küçük gölgeyi alternatif bir varyasyonla evlendirmeniz gerekir. Elemanları dikkatlice düşünülmüş konumlara yerleştirerek güneşin parlamasını biraz deneyin. Zarafet, güzellik ve sofistike olmak istiyorsunuz, ancak tasarımın çekicilik yoluna girmesini istemiyorsunuz. Modern çağdan pitoresk tasarımlar, zamanın geçişini ve fikirlerin geçişini tasvir eden unsurların kesintisiz bir karışımını yaratmak için eskinin antik görünümleriyle.

Bir cevap yazın