Herkes için Lüks Mutfaklar – Kansei Mutfaklar

Lüks hakkında konuştuğumuzda, ilk düşündüğümüz şey cazibe, sofistike bir şey, çok pahalı bir şey … ama gerçek şu ki gerçek lüks, küçük şeylerden, sevdiğimiz şeylerden ve o güzel zamanlardan zevk alabilmektir. bizimkiyle paylaşıyoruz. Bu nedenle, bahsettiğimde herkesin ulaşabileceği lüks mutfaklar , Zevk alabileceğimiz ve olmak istediğimiz yer olduğunu hissettiğimiz bir mutfağa sahip olmaktan bahsediyorum. Ancak lüks bir mutfak, bizi yenilik, kalite, konfor, tasarım anlamında büyüleyici bir dünyaya açan bir mutfak

Lüks Mutfak

Hakkında çağdaş tasarımlı mutfaklarestetik açıdan etkileyici ve yüksek kaliteli inşaat seviyeleri ve yüzeyleri ile. Lüksün konfor, mükemmel işlevsellik, ergonomi, her şeyi çok daha kolaylaştıran cihazlarla yemek pişirme keyfi ile ölçüldüğü yer…. kısaca mutfağımızı lüks bir mekan haline getirecek her bir unsurun kişisel seçiminde.

Bir mutfak projesinin kişisel olduğunu varsayarsak, lüks de aynı şekilde ölçülür. Çünkü lüks, üst düzey cihazlarda, çok fazla yemek yapma aktivitesi olan bir mutfakta veya tam tersine, vakit geçirmek istediğiniz rahat bir estetikte olabilir. Bu nedenle, lüks bir mutfağa sahip olmak, mutfak bütçesi ve alanı ne olursa olsun, sonuç istenen şey olduğunda herkesin ulaşabileceği bir mesafededir.

Mutfağı Lüks Yapan Unsurlar

Bazı yüksek kaliteli ürünlere yatırım yapabilir ve diğerlerinde ucuz bir bütçe bulabilirsiniz. Bunun için, nasıl tavsiyede bulunacağını bilen profesyonellere sahip olmak her zaman iyidir. mutfak bütçesinden para kazanın. En iyi sonucu elde etmek ve kişiye özel lüks bir mutfak yaratmak. Kansei’den bir mutfağı lüks yapan tüm unsurların bir listesini veriyorum ve siz karar verin….

  • Ustalıkla üretilmiş mutfak mobilyaları. Malzemelerin sıcaklığına ve iyi yapılmış bir işe güvenmek. En modern teknikleri kullanarak avangart bir süreci takip etmek ve yalnızca her bir parçanın üretimine en uygun malzemeleri seçmek.
  • En yeni nesil donanım. Önlerin açılıp kapanmasını mükemmel bir şeye dönüştüren neredeyse algılanamayan sürgülerle.
  • Mutfak mobilyalarının iç tasarımını tamamlar. Düzeni korumak bir lüks, bu yüzden her şeyin yerinde olması ve her şey için bir yerin olması gerekiyor.

  • Dokusunu yansıtan doğal malzemeler. Yumuşak dokunuş ve hatta ahşap gibi belirli malzemelerin yaydığı koku, mutfak tasarımında bir artıdır.
  • Mutfakta kimlerin yaşayacağına göre özel olarak tasarlanmış faydalara sahip verimli cihazlar. Uygun büyüklükte bir buzdolabı, yemeklerimizi gurme yapan bir fırın, süper sessiz bir davlumbaz…. Otantik lüks parçaları olan aletler var.

  • El yapımı unsurlar mutfak alanına değer katar. El yapımı karolar gibi, bir masa veya yardımcı mobilya için demir bir yapı da mutfak tasarımına kişilik katacaktır.
  • Tasarım parçaları, lüks bir mutfak elde etmenin anahtarı olabilir. Tabureler, seramik parçalar, bir lamba gibi… kendi adıyla bir tasarımcı tarafından yaratılmış.
  • Özgünlük ve kendi damgası bir mutfağı ayrıcalıklı kılar, bu nedenle mutfağı benzersiz kılan her şey onu lüks yapacaktır.
  • Lüks bir mutfağın estetiği, uzun süre lüks bir mutfak yapıldığı için zamanın geçmeyeceği zamansız bir stille işaretlenir.

herkesin ulaşabileceği lüks mutfaklar, Bunlar bir gerçektir, hepsi lüks algısına bağlıdır. Olabildiğinden, muhteşem bir manzaraya sahip olduğunuzda, güneşin içeri süzüldüğü bir mutfak veya güzel toplantıların tadını çıkarmak için doğru büyüklükte.

Size uygun lüks bir mutfak istiyorsanız, Kansei’den yapıyorum Çevrimiçi projeler. Gerekli tüm bilgilere ek olarak, bir mutfak reformu yapacaksanız, mekanı tasarlamak ve dağıtım planlarını ve olanaklarını sağlamak. Hepsi evden çıkmadan ve akıcı bir iletişimle. Tıklayın Buraya.

Üzerinden: Pinterest