Heyecan Verici Düzen Fikirlerini Kullanarak Mutfak Tasarımını Yenileyin

Mutfağımı yenilemek istiyorum Geleneksel mutfak, dünyayı, farklı bir aralık, lavabo ve buzdolabını ayıran geleneksel çalışma üçgeni seçenekleri olarak, artık daha pratik bir çalışma bölgesi konseptine dönüşmüş olarak fırtınaya aldı. Bir kişinin yemek hazırlarken gördüğü geleneksel mutfağa ilişkin tasarımlar şimdi çok amaçlı odalara ve çoklu yemek odalarına dönüşüyor. Bu, yemek pişirme ve mutfak işleri dünyasında bir deniz değişikliği getirdi. Bu evrim, insanlarda, günümüzde yaygın olarak bilindiği gibi, bir iş sektörüne bakmaktan birçok üçgen veya bölgeye oldukça az bir değişim geçirdi. Bu düşünceyi akılda tutarak, açıklıkları artırmak ve ayrıca seçtiğiniz alandaki bazı rahatlatıcı alanları ve noktaları eklemek için mutfak tasarımı altındaki en iyi seçeneklerden bazılarına göz atmak gerekir.

Mutfak Adalarına Doğru Yolculuk

Herkes adayı mutfaktaki trendi ve talep ettiği gibi sever. Modern mutfak tasarımı ve seçeneklerinin çoğu buna sahip olacak ve bu nedenle bu yapıyı tasarıma tercih etmeden ve armatürler, dolaplar, yüzeyler ve diğerleri etrafında dönen maliyetlere maruz kalmadan önce gözden geçirmeniz, tekrar kontrol etmeniz ve geçmeniz tavsiye edilir. Ayrıca, mevcut mutfağın bu tür bir yapıyı destekleyip destekleyemeyeceğine karar vermek ve belirlemek gerekir.

  • Piyasaya hızlı bir şekilde göz atmak için önemli sayıda alternatif mevcuttur. Böylece, yaya trafiği ve hatta eğlence için yerleştirilecek slaytlar yolundan çıkacak yarımada ve hareketli ada var.
  • Uzmanlar, 11 x 11 feet fazla alana sahip mutfakların kolayca yerleştirilebileceğini önermektedir. Bu nedenle, 4 feet uzunluğunda ve 2 feet derinliğinden daha az yer seçmemek daha iyidir. Bu nedenle, sayaçlar arasında yaklaşık 3,5 feet’lik bir dolaşım boşluğuna ihtiyaç vardır.
  • Alanı 10 x 12 ve 8 x 16 olan mutfaklar var. Ancak bunlar mutfak tasarımı altındaki adalarla iyi çalışmıyor. Bu nedenle, bu kadar küçük mutfak alanlarında, gereksiz ada için mevcut bir çalışma alanı olanları asla feda etmemelisiniz.

Temel U-Şekilli Mutfak Yapısına Gidiyor

Eski mutfağı yenileyecek ve alanı mümkün olan en iyi şekilde kullanacaksanız, eklemek için akıllı bir görev olabileceğinden U şekilli mutfağa gitmek en iyisidir. Büyük bir mutfağınız varsa ve depolama, alan ve yemek için bir yere ihtiyacınız varsa, U şekli mükemmel bir ektir. Dikkat et. İşte U şekilli mutfak yenileme fikirlerine bazı örnekler .

  • Bu şekil, aynı zamanda ortada ada ekleme seçeneği ile birlikte üç duvarda çalışma alanları ve sayaçlar sunan mutfak tasarımı olarak da bilinir.
  • Çoğu zaman, U şeklindeki seçenek iki dünyanın en iyisini sunar. Çünkü mutfağı tam potansiyellerinde kullanmak için yeterli alana ve ortada oynamak için yeterli boş alana sahip olursunuz.

Bu mutfak alanı formu mükemmeldir ve bunun üzerine asla ekstra para harcamak zorunda kalmazsınız. Yemek yapmak, yemek pişirmek ve herkesin birlikte oturması için yeterli alan var.

Depolama Alanının Doğru Kullanımı

Mutfakta yer mevcuttur. Buna ek olarak, sadece bazı eşyalar değil, garip şekilli ve stand mikserleri veya mutfak robotları gibi yeterli alana ihtiyaç duyan mutfak dolaplarının arkasında yer var. Bu nedenle, cihazları erişilebilir tutarken ev bulmak zor bir iştir, çünkü yerleşikler oldukça pahalıdır. Toplam alan boyutu sınırlı olabilir ve bu nedenle tek bir mutfak tasarım hatası yeterli depolama alanı içermez. Yeterli planlama ve uygun öngörü ile tasarımları ve yeterli alanı elde edebilirsiniz.

Kaliteden ödün vermeden en iyisini yerine getirdiğinizden emin olun. Sen edebilirsiniz  mutfak farklı şekillerde tasarımı hakkında daha fazla fikir almak aynı zamanda çeşitli avantajlar ve mutfak tasarımının çeşitleri görebilirsiniz Bu bilgilere ve baz.

Bir cevap yazın