Hol asma tavan modelleri


Koridor, salon ve giriş gibi alanlar diğer odalara, mutfaklara ve banyolara geçmemizi sağlar. Kaplamayan bir bölüm olduğu için iyi aydınlatma yapılmalıdır.

Antre Asma tavan modelleri 2020 , Koridor Asma Tavan Modelleri 2020 , Koridor tavan dizaynları , Ev Koridor Asma Tavan Modelleri , Mutfak Asma tavan modelleri 2020 , Koridor Gergi Tavan Modelleri 2020 , Güzel Asma tavan Modelleri , Salon Asma tavan Modelleri,

hol asma tavan modelleri

Uyguladığımız led spot ışıklı asma tavan sistemi, l e d gizli aydınlatma hem elektrik tasarrufu sağlayacak hem de estetik açıdan hoş bir tavan dekorasyonu olacak, aynı zamanda gelecekte evinize değer katacak,

Gayrimenkulün satışı durumunda, fiyatında önemli bir değer ile onu çıkarabileceksiniz. Eviniz, yakınlardaki satılık mülklere göre öncelik sırasına göre eviniz olacaktır.

Beğendiğiniz tavan uygulamasını seçerek mail, whatsapp veya telefon numaralarımızdan bizlere ulaşıp fiyat teklifi alabilirsiniz.

Giriş Holü Modern Asma Tavan Modelleri

Zaman içerisinde değişen tasarım ve dekorasyon ürünleri ile asma tavanlarda çeşitlilik oluşmuştur. Farklı modellerde asma tavanları görmek artık mümkün. İlk kullanıldığında sadece salon için tasarlanmıştı.

Ama artık evin hemen her odasında modern asma tavan modellerini görebiliyorsunuz. Hatta koridorda asma tavan kullanıldığını söyleyebiliriz. Az önce de belirttiğimiz gibi her odada asma tavan kullanımı dışında birçok yeni tasarım ortaya çıkmaya başladı.

Koridor Asma Tavan Modelleri, 2021

Koridor Asma Tavan Modelleri, 2021 Koridor Asma Tavan Modelleri, En Güzel Koridor Asma Tavan Modelleri, Giriş Asma Tavan Modelleri, Salon Asma Tavan Modelleri, Koridor Tavan Dekorasyon

Ev dekorasyonunuzu yaparken genellikle evin oturma odası ya da diğer odalarına biraz daha önem veriyor ve şık bir hale getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Ve koridor dekorasyonu için ne yapabilirsiniz?
Size önerimiz metrekare olarak çok yüksek olmadığı için mutlaka tavan dekorasyonunuzu yapmalı ve koridorlarınızın asma tavanlarına güzel bir aydınlatma sistemi koymalısınız. Hem güzel hem de loş bir ışık alabileceğiniz gizli bir ışık sistemine sahip olabilirsiniz.

Aile albümünden seçeceğiniz en güzel fotoğraflarınızla koridor duvarlarında da köşe yapabilirsiniz. Koridorlar fazla ışık almadığı için bu bölümlere ışık sistemleri tercih edilmelidir.

Ekip olarak ne tür asma tavan tercih ettiğiniz konusunda sizlere yardımcı olmak için yardımcı olmak isteriz. Aşağıdaki resim galerisinde koridor asma tavan modellerini inceleyebilir ve bunlardan birini kendi eviniz yapabilirsiniz.

Antre Asma tavan modelleri 2020

Dar Koridor Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?
Bu sebeple misafirlerin buluştuğu ve ilk izlenim bıraktığı evin girişinde en önemli yer olan girişler büyük önem taşıyor.

Geniş girişler her zaman tercih edilirken bazı evlerde ne yazık ki dar koridorlar ve girişler kullanılmaktadır. Peki, dar koridor dekorasyonu nasıl olmalı?

Öncelikle dekorasyona karar vermeden önce farklı alternatifleri değerlendirmek ve aralarında karar vermeye çalışmak birinci önceliğiniz olmalıdır. Böylelikle doğru kararı verdiğinizi bilmenin rahatlığı ile sonradan pişmanlığın önüne geçmiş olursunuz.

Dar Girişler Nasıl Seçilir? Dar bir eğitiminiz varsa bu durumda dikkat etmeniz gereken en önemli nokta kesinlikle doğru portmanto seçimidir. Zaten dar olan alanı daha da daraltmayacak, ancak size mümkün olan en iyi depolama alanını sunacak projeyi belirlemeniz gerekiyor.

Bu sayede dar alanı en iyi şekilde kullanarak dekorasyonu tamamlamış olursunuz. Koridorlar genellikle evlerin en az ışık alan alanlarından biri olduğu için koyu renkler yerine açık renkleri tercih etmek çok daha uygun olacaktır.

Bu vestiyerin sürgülü kapakla tasarlanması hem günlük hayatta oluşacak karmaşayı gizlemesi hem de daha az toz sağlaması açısından da faydalı olacaktır.