İç kapıları boyamak için 10 mükemmel renk


İç kapıları boyamak için birçok renk vardır. Tüm istediğimiz. Birinin karar vermesini sevmemiz yeterli. Ancak pek çok renk olduğu gibi, doğası gereği daha uygun olan bazılarının olduğu da doğrudur. İç kapıları boyamak için mükemmel renklerdir.

Ve bu renkler, kapıları boyarken onlarla elde edebileceklerimiz ve duvarların rengiyle kombinasyonları, şimdi bileceklerimizdir.

İç kapıları boyamak istiyor ve hangi rengi seçeceğinizi bilmiyor musunuz? Bunlar neredeyse her zaman işe yarar.

Beyaz

Beyaz boyalı kapı

Photography White Nest Dükkanı

Kapılarınız ahşap kaplamalıysa, beyaza boyamak evinizin estetiğinde büyük bir değişiklik yaratacaktır. Hem kapılar hem de onları çevreleyen alan genel olarak daha hafif ve daha modern, ev daha aydınlık görünecek.

Su bazlı kapıları boyamak için çok iyi çalışan bir emaye, Tollens markasıdır ve ayrıca buradan satın alabileceğiniz çok uygun bir fiyata.

Duvarlar da beyazsa görsel hafiflik hissi artacak ve ayrıca görsel olarak mekan daha geniş görünecektir.

Duvarlar başka herhangi bir renkteyse, bununla kontrast daha güncel, daha modern olacaktır. Beyaz, genellikle iç kapıları boyamak için bir başarıdır. Diğer tüm renklerle birleşir ve bu durumda ilettiği tüm hisler olumludur.

mavi

Maviye boyanmış bir kapı

Carli Tarafından Yapılan Fotoğrafçılık

Çoğu durumda çok iyi çalışan bir başka iç kapı boyası rengi mavidir. Yetişkin iç mekanlar için, orta / yüksek tonlu bir mavi tavsiye ederim, daha genç mekanlar için, bu çizgilerin üzerinde gördüğümüz gibi daha açık bir mavi daha iyi olacaktır.

Bu rengi beğendiyseniz buradan satın alabileceğiniz Bruguer’in tebeşir mavisini kullanabilirsiniz.

Kapıları maviye ve duvarları beyaza boyamak, beyazı güçlendirecek ve ferah ve canlandırıcı bir odak noktası oluşturacaktır.

Ek olarak, mavi birçok ahşap tonuyla iyi görünme eğiliminde olan bir renktir, bu nedenle döşememiz varsa sorun olmaz.

Koyu mavi

Koyu mavi boyalı bir kapı

Fotoğrafçılık Emilya Clark

Koyu mavi, daha sade, zarif ve yetişkin estetiğinin arandığı iç mekanlar için çok işe yarar. Her ortama konulabilir ama bu iç mekanlarda Emilya Clark’ın evinde gördüğümüz gibi eldiven gibi oturuyor.

Duvarlar beyazsa, güçlü bir kontrast oluşturacak, duvarlar griyse veya biraz mavi veya başka bir soğuk renge sahipse kontrast daha az olacaktır.

Bu rengi beğendiyseniz buradan satın alabileceğiniz gece mavisi tebeşir boyasını kullanabilirsiniz.

Açık gri

Açık gri boyalı bir kapı

Photography Fox Hollow Kır Evi

Gri, iç kapıları boyamak için çok şık ve güncel bir renktir. Dilerseniz kapılarınızı tebeşir boyasıyla, özellikle de Bruguer’den satın alabileceğiniz bu duman grisini kullanarak aynı şekilde boyayabilirsiniz.

Göreceğimiz gibi, bu çizgilerin üzerinde gördüğümüz gibi hem yumuşak griyi hem yumuşak bir kontrast oluşturmak için, hem de daha fazla kontrast için orta gri kullanabiliriz.

Ortamınız dinlendirici, dingin, parlak, açık gri ise bu paragraflarda yukarıdaki görselde gördüğümüz gibi harika görünüyor, büyük bir kontrast oluşturmadan ortama katkıda bulunur.

Orta gri

Orta ton griye boyanmış bir kapı

Fotoğraf The Sweetest Digs

Sofistike ve şıklığın tercih edildiği veya arandığı daha ciddi ve zarif ortamlar için orta / koyu gri tonu, yumuşak griden daha iyi sonuç verir. The Sweetest Digs’de kapıyı nasıl boyadıklarını ve adım adım görebiliyoruz, eğer buradan satın alabileceğiniz bu La Pajarita rengi gibi Londra gri tebeşiriyle bu fikirle ilgileniyorsanız kapıları o kadar güzel bırakabilirsiniz.

mat siyah

Mat siyah boyalı kapılar

Fotoğraf Bir Pinterest Bağımlısı

İç kapıları boyamak için bir başka mükemmel renk, özellikle duvarlar açıksa siyahtır. Ek olarak, iç kapıları siyaha boyamak şu anda çok moda.

Aradığınız şey modern bir ortamsa, siyah mükemmeldir. Ayrıca minimalist iç mekanlarda harikalar yaratır.

Zarif ve modern bir renktir, aynı zamanda zamansızdır. Beyaza boyanmış duvarlar ile A Pinterest Addict blogunda gördüğümüz gibi muhteşem, akromatik bir renk olduğu için diğer tüm renklerle birleşiyor ancak duvarlar beyaz veya en çok gri ise siyah uygulamayı tavsiye ederim. .

Kapılarınız için bu rengi beğendiyseniz buradan satın alabileceğiniz La Pajarita’nın neredeyse siyah tonunu kullanabilirsiniz.

Rosa

Pembe boyalı bir kapı

Fotoğraf Çukurları ve Karmaşaları

Pembe şu anda hem çocuk ortamları hem de daha yetişkin alanları için çok popüler. Siyah, gri veya beyazla birleştiğinde çok modern ve çekici bir kontrast oluşturur. Koyu pembe veya fuşya tonundan daha iyi, gördüğümüz gibi orta tonlu bir pembe.

Sarı

Sarı boyalı kapı

Fotoğrafçılık The Kimi Collective

İç kapıları boyamak için çok modern bir renk. Sarı, muazzam bir varlığa sahip çok canlı, sıcak bir renktir.

Kapıları sarıya boyayarak, çok küçük bir yüzeyi kaplayarak mekana büyük bir renk ve canlılık katabiliriz: kapınınki. The Kimi Collective’den illüstratör Kimi gibi siyah vurgular eklemek, kapıda çok çekici bir görünüm yaratacaktır.

Harf istemiyorsak, topuza siyah ekleyebiliriz.

Bu renk en iyi beyaz, siyah ve gri ile çalışır. Yani beyaz veya gri duvarlarınız varsa ve kapılar için sarıyı seviyorsanız, renginizi bulmuşsunuzdur.

Görmek: Kapılar duvarlarla aynı renge boyanmış

Bir tavsiye: Koridor kapılarını boyamak üzereyseniz ve dar bir koridor olduğu için birbirine çok yakınsa, bu kadar çok renk doyurabilir ve kötü bir his yaratabilir. Bu hem sarıda hem de beyaz dışında herhangi bir renkte olur.

Bu nedenle, çok küçük bir koridorunuz ve içinde birkaç kapı varsa, koridora açılan kapıların yüzlerini beyaza ve kapıların diğer odalara açılan diğer yüzünü, istemek.

Açık pembe

Soluk pembe boyalı bir kapı

Pompeli Fotoğrafçılık

Birçok soluk pembe türü vardır ve çoğu iç kapıları boyamak için çok işe yarar. Özellikle duvarlar beyaz veya griye boyanmışsa. Mavi olanlarla da çok iyi anlaşmasına rağmen.

Bu renk dingin, modern ve sofistike, siyahın tonlarıyla harika gidiyor ve kapılarınızı onunla boyayarak muhteşem bir odak noktası yaratabilirsiniz. Bu rengi beğendiyseniz buradan satın alabileceğiniz La Pajarita tebeşir boya Capricho Pembe tonu, kapılarınızı boyamak için ihtiyacınız olan renktir.

Aquamarine Green veya Nane Yeşili

Su yeşili veya nane boyalı bir kapı

Fotografía Lakehouse’da

Her mekan için değil, her zevke göre çok daha az. Ama taze ve güncel bir ortam arıyorsanız, beyazla birleşince o atmosferi yaratacak bir renktir.

Ve bu iki sıfat bugün iç mekanlarda çok arandığı için, iç kapıları boyamak için renkler listesine eklemek ve kapatmak için mükemmel bir renk gibi geldi bana. Kapılarınızı boyamayı sevdiyseniz buradan satın alabileceğiniz La Pajarita tebeşir boyasının Nane tonuna ihtiyacınız var.

Ve şimdi, ilgileniyorsanız, bir kapıyı nasıl restore ettiğimi ve bir püskürtme tabancasıyla nasıl boyadığımı gösteren bir video izleyebilir, böylece adım adım nasıl yapılacağını görebilirsiniz. Video biraz kötü kaydedildi çünkü yıllar önceydi ve neredeyse yine de kaydedildi, ancak yine de sonucu ve izlenecek adımları mükemmel bir şekilde görebilirsiniz. Okumak ve ihtiyacınız olan malzemeleri görmek istiyorsanız, bir kapının, malzemelerin ve adım adım nasıl boyanacağı hakkındaki bu makaleyi okuyun. Şimdi videoyu görelim:

Görmek: Beyaz kapılarınız varsa duvarları boyamak için 12 renk

Dediğim gibi, iç kapıları boyamak için çok daha fazla renk var. Hangi rengi seçeceğinizi söyleyen bir kural yok. Kendimizi sevmemiz yeterli, çünkü bundan zevk alacak olan biziz. Ancak az önce gördüğümüz bunlar, çoğu durumda çok iyi çalışma eğilimindedir ve bu amaç için oldukça popülerdir. Hangisiyle kalıyorsun? Kapıları boyamak için başka bir renk var mı? Yorumlarda size cevap veriyorum.