İç kapıları siyah boya


Son zamanlarda Mil Ideas’da banyolar, diğer bazı öğeler, mutfaklar ve hatta yatak odaları gibi siyahla dekore etmek için birkaç fikir görüyoruz ve siyahtan hoşlanıyorsanız ancak tüm bir odayı bu renkte dekore etmek çok radikal görünüyorsa, başlamanız gerekebilir. tüm evlerin sahip olduğu nispeten küçük bir unsur için: kapılar.

Kapılarınızı siyaha boyayın ve evinizi canlandırın

Fotografía Love Create Instagram @love_create_celebr’i kutlayın

Dekoratif potansiyelleri bazen gözden kaçsa da ve onları yalnızca diğer odaları birleştiren ve ayıran inşaat aksesuarları olarak görsek de, muazzam bir dönüştürme gücüne sahipler; bir odanın görünümünü değiştirmek için fazlasıyla yeterli.

Kapıları siyaha boyamak için bu fotoğrafları ve fikirleri görelim ve sonra size ihtiyacınız olan boyayı ve malzemeyi söyleyeceğim, böylece kapılarınızı siyaha boyayabilir ve bana ne düşündüğünüzü ve sadece birazcık ile neler başarılabileceğini söyleyeceğim. boyama.

İç kapılarınızı siyaha boyayın ve evinizi canlandırın

Photography The DIY Playbook Instagram @diyplaybook

Siyah boyalı bir kapı, özellikle açık tonlarda dekore edildiğinde, tüm alana modern bir dokunuş katarak zarif ve sofistike bir odak noktası oluşturabilir.

Kapılarınızı siyaha boyayın ve evinizi canlandırın

Fotografía Yaratıcılık Değişimi Instagram @thecreativityexchange

Siyahın minimalist mekanlar için en uygun renklerden biri olduğunu söylemeye gerek yok. Bu, aynı faturanın bazı kapılarıyla birlikte, onu ideal aday yapar.

Kapılarınızı siyaha boyayın ve evinizi canlandırın

Fotografía Little House of Four Instagram @littlehouseoffour

Siyah boyalı bir kapı, tarzı ne olursa olsun, her zaman şıktır. Bu kaliteden yararlanmak, herhangi bir konaklamaya eklemek, herkesin ulaşabileceği bir yerdedir. Tek ihtiyacınız olan biraz boya ve köpük rulo, boya fırçası, zımpara kağıdı ve maskeleme kağıdı gibi temel boyama araçları.

Kapılarınızı siyaha boyayın ve evinizi canlandırın

Fotografía Most Lovely Things Instagram @most_lovely_things

Bir kapıyı siyaha boyayarak, başka bir fırsat doğar: Birleşeceklerini bilerek odaya siyah vurguları ekleyebilmek.

Bunun tersi de geçerli. Zaten siyah renkte herhangi bir eklenti varsa, siyah bir kapı alana daha iyi uyacaktır.

Kapılarınızı siyaha boyayın ve evinizi canlandırın

Fotografía Soulstyle Instagram @soulstyle

Siyah rengin bir başka ayrıntısı da, bu makalede daha önce de gördüğümüz gibi mobilyaları siyah renkte boyama fikirleriyle yüzeyleri gençleştirme eğiliminde olmasıdır.

Böylelikle ne tür bir kapıya sahip olursak olalım, siyah gençleştirici bir renk katacak ve bu çizgilerin üzerinde de gördüğümüz gibi kapı tarzının ve tipinin aksine çok çekici bir sonuç verebilecektir.

Kapılarınızı siyaha boyayın ve evinizi canlandırın

Fotografía Thrifty Decor Chick Instagram @thriftydecorchick

Dramayı seven bir renk varsa, kesinlikle siyahtır ve endüstriyel ve klasik gibi belirli tarzlar için drama dokunuşu her zaman hoş karşılanır.

Kapılarınızı siyaha boyayın ve evinizi canlandırın

Fotografía Dear Lillie Studio Instagram @dearlillie

Beyazda olduğu gibi, siyah ahşapla çok iyi uyum sağlar ve ilginç bir kombinasyon oluşturur; bu nedenle, herhangi bir anda siyahın platformla veya sahip olabileceğiniz belirli mobilyalarla iyi bir şekilde birleşmeyeceğini düşündüyseniz, onu kafandan çıkar; genellikle her zaman iyi çalışırlar.

Ve, parlak yüzeylerden hiç hoşlanmasam da, bazı durumlarda ve odalarda, parlaklık, onu daha iyi tamamlayan eski bir klasik patine eklediği için uygun görünüyor.

Ama bu davaları kaldırırken, tam bir mat siyah hayranıyım. Acele ederseniz, bu durumlarda bile, çekici bir kontrast yaratan mat da kullanırım.

Kapıları siyaha boyamak için boya ve malzemeler

Pek çok boya türü var, ancak önerdiğim siyah tebeşir boyası çünkü yüzey güzel ve zarif ipeksi siyahın yanı sıra derin. Özellikle buradan satın alabileceğiniz bu tebeşir boyasını tavsiye ederim.

İhtiyacınız olan malzemeler:

Başka hiçbir şey bu üç malzeme ve boya ile kapılarınızı az önce gördüğümüz gibi bırakabilirsiniz.

Ve siyah kapılar hakkında ne düşünüyorsunuz, sizinkini boyamaya cesaret edebilir misiniz?

Süreç boyunca herhangi bir sorunuz olursa yorumları okumaktan ve size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

Bakınız: Dekorasyonda siyahla en iyi birleşen 10 renk.