İç ve Dış Mekan Ahşap Çiçeklik


En iyi iç ve dış raf nedir?

Mobilya en çok satan ürünlerden biridir ve bunun nedeni , balkonda, bahçede, verandada ve diğer yerlerde sizi çevreleyen ortamı süslemenize izin verecek çeşitli büyüklükteki bitki veya çiçekleri sergilemek için Trendyol ahşap çiçeklik ucuz modelleri kullanabilmenizdir. .

1. Ahşap Bitki Tutacağı Saksı Rafları

Çam ağacından üretilmiştir ve 6 adet gömme rafı vardır. Bu , bitkileri ve çiçekleri istediğiniz gibi dekore etmek ve yerleştirmek için yeterli alana sahip olmanızı sağlayacaktır ; bunun yanında raf oldukça pratik ve işlevseldir.

Raf tasarımından dolayı evinize romantik bir dokunuş, sakin, hoş ve uyumlu bir his verecektir.

Bitkileri ve çiçekleri sevenlerdenseniz, onları mekanınızı hoş ve dekoratif bir şekilde güzelleştirmenize olanak sağlayacak şekilde yerleştirecek bir raf arıyor olmanız çok muhtemeldir.

Bu nedenle bugün piyasada bulunan en iyi saksı raflarını seçtik. Ancak size 1 tane tavsiye etmem gerekirse  marka ahşap dış mekan ve iç mekan bitki rafını şu anda kalite ve fiyat olarak en iyisi olduğu için tercih ederim .

İç ve Dış Mekan Bitkileri için Raflar Nereden Alınır?

Aşağıda size sunacağımız çevrimiçi platformlar, yalnızca bitki ve çiçekleri yerleştirmek için her türlü rafı satın almak için rekabetçi fiyatlar sağlamakla kalmaz, aynı zamanda mükemmel kalitede ürünler sunar.

  • Amazon : Ana markalar, geniş kapsamlı kullanıcı tabanlarına sağlayabilecekleri yüksek güvenilirlik ve güvenlik için bu çevrimiçi mağaza aracılığıyla geniş ürün portföylerini sergiliyor.
  • Ikea : ev mobilyalarının satışı konusunda uzmanlaşmış bir mağazadır. Bunlardan biri de çok çeşitli stil ve tasarımlarda satın alabileceğiniz saksı raflarının satışıdır.
  • AliExpress : Amazon’a benzer, hepsi bir arada bir platformdur, çünkü herhangi bir ürün türünü büyük rahatsızlıklar olmadan bulabilirsiniz. Ana pazarlarından biri, çok sayıda kullanıcıya sahip oldukları İspanya’dır.

Saksılar için raf çeşitleri

Çiçeklerinizi veya bitkilerinizi dışarıda veya evinizin veya ofisinizin içinde bir bahçe rafına yerleştirmekten çekinmeyin. Web sitemizde, ihtiyaçlarınıza ve zevklerinize en uygun olanı seçebilmeniz için çok çeşitli stil ve modeller bulacaksınız.

Ardından, sizi farklı stiller ve dekoratif malzemelerle tanıştıracağız.

  • Dış mekan bitkileri için ahşap raflar : Doğal ahşaptan yapılmış olması, dayanıklı ve dayanıklı bir malzeme olmasıyla öne çıkmaktadır. Herhangi bir alana yerleştirilmek için idealdir: balkon, oturma odası, teras veya teras.
  • Tencere demir rafları : Bu model ile evinize rustik bir dokunuş katın. Çok çeşitli boyutlara ve dekoratif stillere sahip olacaksınız. Demir rafların sağladığı avantajlardan biri de oldukça sağlam olmalarıdır, bu nedenle her alanda veya ortamda kullanabilirsiniz.

Neden saksı rafları satın alıyor?

Kendinizi bitki ve çiçeklerle sarmayı veya kendi bahçenizi yaratmayı seviyorsanız hem iç hem de dış mekan için raflar seçebilirsiniz. Aletlerinizi, duşunuzu veya minderlerinizi de bulabilmeniz ve alanınızda daha rahat ve sakin hissedebilmeniz için bu ürünleri mağazamızda bulunduracaksınız.

Metal Çiçek ve Bitki Rafları

Bitki ve çiçeklerinizi dekoratif bir şekilde yerleştirmek ve saklamak için özel olarak tasarlanmıştır. İmalatları için kullanılan malzeme metaldir ve mükemmel kalitede plastik parçalarla birleştirilirler.

Evdeki herhangi bir odaya sığmaya yardımcı olan basit bir tasarıma sahip bir tezgah getirin . Her raf maksimum 5 kilograma kadar ağırlık taşıma kapasitesine sahiptir. Bir ahşap çiçeklik rafı nereden alınır 

74,5 cm yüksekliğinde, 91 cm genişliğinde ve 28,5 cm derinliğindedir. Bu modelin sunduğu diğer avantajlar, parça parça monte edebileceğiniz için kolayca monte edebilmenizdir.

Dış Mekan Ahşap Bitki Rafları

Bu inşa edilmiştir oldukça dirençli ve kararlı köknar ahşap . Tekerlekli ve tekerleksiz kullanıldığında 40 kilograma kadar ağırlık kaldırma kapasitesine sahiptir, maksimum 60 kilogramı destekleyebilir.

Bu model, farklı yüksekliklerdeki saksıları yerleştirmek için yeterli depolama alanını garanti eden 4 seviyede 9 platforma sahip olması ve balkon, balkon gibi yerlerde çok fazla yer tasarrufu sağlama özelliği ile oldukça sağlam bir yapıda üretilmiştir. teras..

Rafı büyük rahatsızlıklar olmadan bir yerden başka bir yere taşımak için çok kullanışlı olan 4 adet çıkarılabilir tekerlek ile birlikte gelir. Çok yönlülüğü sayesinde sadece bitkileri yerleştirmek için raf olarak kullanmanıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda fotoğraf, kitap vb. sergilemeyi de seçebilirsiniz.

Dış Mekan için Metal Raflar

En kaliteli demirden yapılmıştır ve çok sağlamdır, bu da sahip olduğu her raf 20 kilograma kadar ağırlık taşıyabildiğinden, daha fazla stabilite ve çok fazla ağırlığı desteklemek için yeterli kapasiteyi garanti eder .

Retro tarzı ile sanatsal bir kombinasyona sahip tasarımı, rafa modern ve klasik bir görünüm kazandırarak her mekana uyum sağlamasını sağlar. Farklı büyüklükteki bitki veya çiçekleri sergilemek için kullanılabilecek 6 raf ile birlikte gelir, bu da onu evin içine ve dışına yerleştirmeye uygun hale getirir.

77 cm uzunluğunda, 26 cm genişliğinde ve 72 cm yüksekliğindedir. Herhangi bir ek alet kullanmaya gerek kalmadan basit ve hızlı bir şekilde monte edebilmeniz için bir kullanım kılavuzu dahildir.

– Katlanır Demir Saksı Rafı

Bu rafın yaratıcıları, ürünün oksidasyona karşı dayanıklı , aynı zamanda yumuşak, pürüzsüz ve doğal bir görünüme sahip olmasını sağlamak için büyük çaba sarf etmiştir . Bacakların her biri, mükemmel denge ve zemin koruması sağlayan ayarlanabilir bir düzleştirici ile kaplanmıştır.

Retro ve klasik tarz, oturma odası, teras, yatak odaları, partiler veya diğer etkinliklerde olsun, kurmak istediğiniz alanda modernliği, zarafeti ve inanılmaz güzelliği birleştirir.

Mobilyanın temel özellikleri arasında 4 katlı veya raflı olması ve siyah lake metalden yapılmış olmasıdır. Ayrıca, montaj konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Metalik Bahçe Saksıları için Raf

Bu güzel merdiven bitki rafı , bahçeniz, verandanız, balkonunuz veya zemininiz için ideal dekoratif stil olabilir . 30 kilograma kadar ağırlığı destekleyebilen üç yüksek kaliteli adımla birlikte gelir.

Hava koşullarına dayanıklı toz kaplamalı metalden yapılmıştır, bu da onu hem iç hem de dış mekanlarda kullanım için doğru raf haline getirir . Boy, genişlik ve yükseklik olarak 60 santimetre boyutunda ve yaklaşık 3 kilogram ağırlığındadır.

İncelemecilerimiz, bu ürünü satın alan, rafın çok sağlam ve zarif ve güzel bir tasarıma sahip olduğunu düşünen kullanıcıların görüşlerini inceledi. Diğer insanlar kalite / fiyat oranının rakipsiz olduğunu vurguladılar.

Dış Mekan Bitki Rafı

Sizlere sunacağımız bir sonraki ürün , çiçek teşhirini evinizin, ofisinizin veya verandanızın etrafında hareket ettirerek her şeyi değiştirmenize olanak tanıyan katlanır ve ayarlanabilir bir sisteme sahip olmasıyla piyasada öne çıktı . Bunun nedeni dar köşeler ve açık alanlar için ayarlanabilen katlama seviyelerine sahip olmasıdır .

It has inanılmaz güzel çizgiler ve siyah renklidir basitlik ve sadelik üzerine sınırlar, yüzden şıklık ve tazelik ile herhangi bir ortam sağlamak için idealdir olabilir. Ek olarak, rafların yüksekliğini , bitkilerin büyümesi ve gelişmesi için yeterli alana sahip olacak şekilde ayarlayabilirsiniz .

Bunu yapmak için kullanılan malzeme, donma sıcaklıklarına bükülmeden veya parçalanmadan dayanmaya yardımcı olan parlak siyah tozla düzgün bir şekilde kaplanmıştır, bu da onu bir ön sundurma ekranı için mükemmel kılar.