IKEA mobilyalı çift kişilik yatak odaları: güzel, pratik ve modern

IKEA mobilyalarının çok yönlülüğü başka hiçbir yerde bulunamaz. Size bir müşteri olarak söylüyorum, ama özellikle bir iç mimar olarak.

Projelerimin çoğunda bukalemun oldukları için IKEA mobilyalarını kullanıyorum. Boyutlarından bağımsız olarak herhangi bir alana ve her stile uyum sağlayarak işlevsellik sağlar ve alanları tam bir başarı ile çözer.

Bu yüzden bu çift kişilik yatak odalarını IKEA mobilyalarıyla hazırladım, böylece yeni yatak odanızı dekore etmeyi veya tasarlamayı düşünüyorsanız, ilham alabilir ve size uyacak bir alan elde edebilirsiniz.

Onları görelim, her zevke ve boyuta uygun bir şeyler var ve size her birinin anahtarlarından ve mobilyalarından bahsedeceğim. Biz başladık.

IKEA mobilyalı çift kişilik yatak odaları

IKEA mobilyalı çift kişilik yatak odası

Favorilerimden biriyle başlıyorum. Bu çift kişilik yatak odasının ana kahramanı, hiç şüphesiz kahverengi zeminli ve beyaz desenli çiçekli duvar kağıdıdır.

Ancak dekorasyonu bir kenara bırakıp mobilyaya odaklanan SONGESAND serisi, onu döşemeye özen gösteren ve mükemmel bir şekilde yapan seridir. Bu serinin ön yüzlerindeki pervazlar sayesinde klasik tarzda bir dokunuşa sahip zamansız mobilyalar, hafiflik ve hafiflik hissi vermek için beyaz. Mükemmel.

Bir sonrakini görelim.

IKEA mobilyalı çift kişilik yatak odası

Tüm IKEA seti

Banyoya açık, bu yatak odaları banyoya açıkken gördüğümüz gibi maalesef bugünlerde çok moda olan bir şey.

Bu durumda alan küçüktür ancak bu alanlar için mükemmel olan düz ve basit çizgilerle IKEA MALM serisi ile ustaca çözülür.

Yatağın dibinde, alanı ısıtmak için LOHALS jüt halısı ve NORRÅKER huş bankı. Ve tavanda, lambalardaki göreli yeniliklerden biri olan KNIXHULT modeli.

IKEA mobilyalı çift kişilik yatak odası

Tüm IKEA seti

Organik ve doğal bir karaktere sahip, duvarlardan mobilyalara, tekstile kadar, IKEA’nın bu çift kişilik yatak odasında her şey doğallığı ve tazeliği soluyor.

Bu yatak odasını dekore etmek ve döşemek için kullanılan seri BJÖRKSNÄS’dir. Yatak, şifonyerler, yan masalar. Doğal ve net bir görünüme sahip huş ağacı mobilyalar ve ona zamansız bir stil kazandıran eğimli ve düz çizgiler.

IKEA mobilyalı çift kişilik yatak odası

Tüm IKEA seti

Modern bir yatak odası, çok modern ve aynı zamanda iyi kullanılmış. Başlangıçta yorumladığım şey şuydu: IKEA mobilyalarının çok yönlülüğü, bu çift kişilik yatak odasında olduğu gibi mekandan mükemmel bir şekilde yararlanmak için oturma odası veya yatak odası olsun, herhangi bir yapıyı bir araya getirmemizi sağlıyor.

Bu durumda, yatak odasını monte etmek için birkaç seri kullanılmıştır. Yatak MALM yataktır ve onu çevreleyen yapı, İsveç firmasının sahip olduğu en çok yönlü olanlardan biri olan PLATSA serisi modüler gardıroplardır.

IKEA mobilyalı çift kişilik yatak odası

Tüm IKEA seti

Klasik anılarla daha romantik bir görünüm ve büyüleyici bir yatak odası oluşturmak istiyorsanız, bu yatak odasının ana kahramanı olan black metalden yapılmış, vintage havalı ve klasik dokunuşlu bir yatak olan SAGSTUA yatağı ekleyerek başlayabilirsiniz.

Bu tarzdan hoşlanıyorsanız, çok seveceğiniz bu 30 Modern Vintage Yatak Odası’na bir göz atın.

IKEA mobilyalı çift kişilik yatak odası

Küçük bir alanınız varsa, ideal olan, ihtiyacınız olan büyüklükte, ancak çok az yer kaplayan rahat bir yatak eklemektir. Bu çizgilerin üzerindeki çift kişilik yatak odasında gördüğümüz TRYSIL modeli gibi küçük hacimli olması, yan sehpalar ve gardıropla uyumlu olması, yine hafif kesim, tamamı TRYSIL serisinden.

IKEA mobilyalı çift kişilik yatak odası

Bu diğer güzel çift kişilik yatak odası, çok şık olmasının yanı sıra kişiliğe ve çok fazla varlığa sahiptir. Anahtar, hem tasarımı hem de koyu ahşap rengi için duvarların boyandığı koyu mavi renkte ve onu döşemek için kullanılan mobilyalarda. Tüm set SONGESAND serisinden.

IKEA mobilyalı çift kişilik yatak odası

Huş ağacı ve bambunun bir kez daha uzayda nasıl başladığını gördüğümüz yerde daha hafif, daha doğal ve taze. Yatağın yanlarındaki KNIXHULT sarkıt lambalar, ahşap bank ve güzel BUSKBO koltuk, ayrıca DELAKTIG yatak.

IKEA mobilyalı çift kişilik yatak odası

Tam renkli, modern ve sofistike, büyük bir depolama kapasitesi ve dahil çalışma masası ve mükemmel aydınlatma.

Doğal olarak, böyle bir yatak odasına sahip olmak için ihtiyacınız olan ilk şey boşluktur, ancak ondan nasıl yararlanacağınızı bilmeniz gerekir.

Bu durumda, MALM yatak ve şifonyer ve PLATSA serisi modüler gardıroplar kullanılmıştır, bu da masa / tuvalet masası için yer bırakmaktadır.

IKEA mobilyalı çift kişilik yatak odası

IKEA kataloğundaki yeniliklerden biri olan HAUGA yatak, LOMMARP masa ve NORDVIKEN sandalye gibi yatağın kendisi gibi gri ve siyah renkteki bazı unsurlar dışında, bu güzel tamamen beyaz yatak odasına başkanlık eden yataktır.

HEMNES serisi komodinler ve çekmeceler gibi yardımcı mobilyalarla ilgilenir ve ona sıcaklık katması için iki MELHOLT kilim ve bej SANDARED puf.

IKEA mobilyalı çift kişilik yatak odası

Mükemmel bir dinlenme için yeşil tonlarda ama güçlü tonları ve kişiliğe sahip çizgileri sayesinde daha fazla duruş ve karaktere sahip KORNSJÖ serisinden parçalarla döşenmiş en sevdiğim yatak odalarımdan bir diğeri.

Açık sarı tonlardaki duvar kağıdı ve tekstiller elbette bu çift kişilik yatak odasını ustaca tanımlayan şeyler.

IKEA mobilyalı çift kişilik yatak odası

Basit, pencerenin altındaki yatak, çelişkili bir yer, ancak duvardaki iki TERTIAL duvar lambası ile yatak ve komodinlerdeki SONGESAND serisi sayesinde çok etkili bir şekilde çözüldü. Basit ama etkili.

IKEA mobilyalı çift kişilik yatak odası

Tüm IKEA seti

Yeşil tonlarda seviyorsanız ama bir öncekini size çok fazla geldiyse, duvar kağıdı ve sarı nevresim nedeniyle IKEA’nın yeşil tonlardaki bu diğer çift kişilik yatak odası daha dingin mobilyalar kullandığı için belki de dikkatinizi çekecektir MALM serisi düz ve basit çizgilerle, yatağın üzerinde, yan masalarda ve şifonyerde, yatağın başında küçük bir resim galerisi ve iki EVEDAL sarkıt lamba.

IKEA mobilyalı çift kişilik yatak odası

Tüm IKEA seti

Yatak odalarındaki en büyük zorluklardan biri olan tavan arası yatak odası, özellikle dolaplar için, bu durumlarda, alandan en iyi şekilde yararlanan özel dolaplar kullanmak en iyisidir.

Ancak bu seçenekle ilgilenmiyorsanız, herhangi bir alanı çözmek için pratik olarak sonsuz dolap kombinasyonuna izin veren IKEA PLATSA serisini kullanabilirsiniz.

IKEA mobilyalı çift kişilik yatak odası

Tüm IKEA seti

Bitkisel elyaf koltuklar ve ahşap zemin gibi sıcak detaylarla beyaz ve mavinin kullanıldığı renk paleti sayesinde çok güzel bir plaj dokunuşuyla ferah. Tüm mobilya, yatak, masa, gardırop ve şifonyer seti beyaz kaplamalı HEMNES serisindendir.

IKEA mobilyalı çift kişilik yatak odası

Alt kısımda aynı seriden bazı MALM şifonyerlerin ve yatak odasına geniş bir depolama alanı sağlayan tüm duvarı kaplayan PAX gardıropların nasıl monte edildiğini gördüğümüz bir başka tavan arası yatak odası.

IKEA mobilyalı çift kişilik yatak odası

Bu diğer çift kişilik yatak odası da IKEA mobilyaları ile donatılmıştır, ancak harika görsel cazibe, arkasındaki ahşap çıta duvarlı çift kişilik yüksek yataktır. Aksi takdirde, aynı seriden bir masa, yatağın başında iki NYMÅNE duvar lambası ve tavanda bir dizi kağıt lamba bulunan MALM serisinden bir yatak eklenmiştir.

IKEA mobilyalı çift kişilik yatak odası

Bu çizgilerin üzerinde gördüğümüz bu mercan kırmızısı kadar güzel bir renge boyarsanız, işin yarısını zaten yapmışsınız demektir.

Ardından bir MALM yatak ve bir depolama alanı monte etmek için EKET serisi ile oluşturulmuş bir yapı ekliyorsunuz ve bir dergi yatak odanız var.

IKEA mobilyalı çift kişilik yatak odası

Tüm IKEA seti

IKEA mobilyalı çift kişilik yatak odası makalesini en sevdiğim yatak odasıyla kapatıyorum. En basit ama en çok kişiliğe sahip olan ve aynı zamanda harika bir dramatik aksan.

Duvar kağıtları ve duvarlardaki koyu yeşil tonlar mutlak kahramanlardır, ancak daha sonra HEMNES yatak, TORRILD halı veya SPRANGORT çiçekli nevresim gibi mükemmel mobilya ve tekstiller ekleyerek bunlardan yararlandıkları biliniyor.

En çok hangisini beğendin? Herhangi bir sorunuz varsa, size cevap vermekten mutluluk duyacağım bir yorum bırakın.

Daha modern yatak odaları görmek istiyorsanız, harika tasarıma sahip bu 50 modern yatak odasını kaçırmayın. Ve size ilham vermeye devam edin.