Ikea’nın renkli bloğundaki Billy kitaplığı


İlk kez özelleştirmiyoruz kitapçı Billy Ikea. Hatırlıyor musun? Ve bu tasarım, fiyatı ve çok yönlülüğü nedeniyle temel bir dekorasyon haline geldi. Bu vesileyle, moda trendlerini takip ederek, blok, asit veya neon renkler mobilyaları geliştirmek ve dekorasyona iyimserlik ve neşe katmak. Fotoğrafın gösterdiği gibi, sarı bir mobilya gösterişli olmak zorunda değil; anahtar, onu beyaz veya nötr tonlar ve açık ahşaplarla birleştirmektir.

Dolabın arkası da sarı renktedir. Bu kemer sıkma ve belirsizlik anlarında, yaşamımıza geri dönen bir renk canlılık ve iyi hisler.

Yeşil, yoğun ve cüretkar tonlarda mükemmel bir seçenektir. taze ve doğal atmosferleri yeniden yaratmak, her şeyden önce beyaz rengin hakim olduğu süslemelerde. Ortama görsel zenginlik katmak için yeşilin farklı tonlarında, daha yumuşak ve sessiz detaylar ve aksesuarlar eklemekten çekinmeyin.

Asit Yeşilleri –limon, fıstık, elma, flor– ikilinin oluşturduğu güçlülüğe canlı bir kontrast sunar siyah ve beyaz. Tepsi tablosu Trollsta, IKEA (62,99 €). Fotoğraflar: Evde yaşamak.