İlkbahar Temizliğinizden Önce Akıllı Depolama İpuçları

 

Büyük bir bahar temizliği mi planlıyorsunuz,İlkbahar Temizliği  ancak tüm kış ve sonbahar eşyalarınızı nerede saklayacağınız konusunda hiçbir fikriniz yok mu? Yalnız değilsin! Çevrimiçi ev eşyası perakendecisi TheHome.com.au tarafından yapılan yakın tarihli bir anket, Avustralyalıların yüzde 68’inin evlerinde yeterli depolama alanı olduğunu düşünmediğini gösteriyor.

dolap dolabı
İlkbahar Temizliği

Depolama eksikliği çok yaygın, bu nedenle yılda en az bir kez dağınıklığı gidermek ve düzenlemek önemlidir ve bahar bunun için mükemmel bir zamandır” diye açıklıyor.

Ayrıca, alanınızdan en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olun. Çoğu evde keşfedilmesi ve yapılması gereken yaratıcı çözümler var ”diye ekliyor.

Melinda burada, evinizde daha fazla depolama alanı oluşturmak için basit ipuçlarını listeliyor!

Depo yok mu? Dikey gidin!

Akıllı depolama söz konusu olduğunda sınır gökyüzüdür, bu nedenle tavan ile mobilyalarınızın üst kısımları arasındaki boşluğu kullandığınızdan emin olun. Kitaplıkları ve dolapları tamamen yukarı kaldırın ve battaniye ve havlu gibi günlük eşyaları asmak için dekoratif bir merdiven kullanın.

Nadiren kullandığınız şeyleri gizleyin

Muhtemelen on ay daha kışlık battaniyelere, yün kilimlere ve ısıtıcılara ihtiyacınız olmayacak, bu yüzden onları yatağın altı gibi nadiren kullandığınız bir yerde saklayın. Şık bir görünüm için, yatağınızın altına kolayca kayan tekerlekler üzerinde bir çekmece ünitesi satın alın.

Gardırobunuzla yaratıcı olun

Akıllı bir depolama sistemine yatırım yaparak dolabınızdan en iyi şekilde yararlanın – akıllı ayakkabı rafları, dolap rayları, tel dolap rafları ve daha fazlasını düşünün!

Yaratıcı depolama

Doğru as

Gardırobunuzdan bahsetmişken, zemin alanını kullanmayı unutmayın. Asma uzunluklarınızı gruplayın; bir ucunda kısa, diğer ucunda uzun. Bu, ayakkabılarınız için zemin alanınızı açar ve hatta küçük bir şifoniyerin asmanızın altına sığmasına izin verebilir.

Özelleştirmek

Sahip olduğunuz tüm alanı kullanabilmek için mobilyalarınızı özel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin. Eşyalarınızın mükemmel bir şekilde sığması için depolama köşelerini, tezgah oturma yerlerini ve rafları değiştirin.

Dağınıklığı giderin ve organize edin

İhtiyaç duymadığınız eşyaları misafir yatak odası gibi bir alanda saklama alışkanlığı edinmek kolaydır – gözden uzak, akıldan uzak – ancak bu, bu alanların hızla dağınık hale geldiği anlamına gelir. Sert olun ve sakladığınız tüm öğelere gerçekten ihtiyacınız olup olmadığını kendinize sorun. Değilse, chuck veya hayır kurumuna bağışta bulunun.

Uygun fiyatlarla akıllı depolama çözümleri satın almak için TheHome.com.au adresini ziyaret edin.

İlkbahar Temizliği

Bir cevap yazın