İşlevsel ve şık bir salon için Gabanero dolapları

Her koridorda yer olmaması nedeniyle bir gabanero hol dolabı ekleyemezsiniz, ancak yeterli alanınız varsa, giriş alanı bu mobilyalardan birini ekleyerek daha pratik ve işlevsel bir anlam kazanacaktır çünkü Aşağıda göreceğimiz tezgah, ayakkabılık ve portmantolu bu Gabanero dolaplar, bunun için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Elbette stil bile.

Salon için Gabanero gardırop

Beyaz metal ve hafif ahşaptan çok modern bir estetiğe sahip, İskandinav tarzında, bu pratik gabanero, bankın alt kısmında, ayakkabılar için veya başka herhangi bir aksesuarı, portmantoyu ve üst çıtayı saklamak için kullanılabilen iki rafa sahiptir. asma bar olarak kullanılabilir.

Ölçüleri 72 cm genişlik x 183 cm yükseklik ve 33 cm kalınlıktadır ve fiyatı 61 € ‘dur.

Salon için Gabanero gardırop

Orta tonlarda ahşapla siyah metal kaplanmış daha endüstriyel bir stille, girişimize işlevsellik ve stil katabilecek bu diğer portmanto / ayakkabı rafı / holümüz var.

70 cm genişlik x 32 cm kalınlık x 175 yükseklik ve 56 € ‘luk bir fiyat ölçülerinde.

Salon için Gabanero gardırop

Önceki endüstriyel faturayı beğendiyseniz, bu diğer tezgah / salon rafı daha eksiksizdir ve ayrıca düzenli bir salona sahip olmak için mükemmeldir. Orta tonlarda ahşapla siyah metalde eşit şekilde bitirilmiş, üstte kutuları, nesneleri veya istediğimiz herhangi bir dekoratif öğeyi yerleştirmek için bir raf var.

80 cm genişlik x 32 cm kalınlık x 178 cm yükseklik ölçülerinde ve fiyatı 69 €.

Salon için Gabanero gardırop

Bu diğer tezgah / salon portmanto daha klasik bir havaya sahiptir, ancak aşırılıklara veya savurganlıklara düşmeden. Basit ama şık, ahşapsız, siyah metal kaplamalı, tezgahlı, ayakkabı veya kutu rafları, çift portmanto ve asma çubuğu.

Ölçüleri 68 cm genişlik x 35 cm kalınlık x 167 cm yüksekliktir. Bir öncekinden biraz daha küçük, az yer olan ve 45 € ‘luk bir fiyatın olduğu resepsiyon odaları için mükemmel.

Salon için Gabanero gardırop

Salon için önceki gabanero ile tamamen aynı, ancak siyahı pek sevmiyorsanız beyaz renkte.

Bir öncekine benzer ölçüleri 68 cm genişlik x 35 cm kalınlık x 167 cm yükseklik ve maliyeti 45 €.

Salon için Gabanero gardırop

Çağdaş bir estetik için modern bir kesim modeli arıyorsanız bu sizi ilgilendiren bir model olabilir. Düz çizgilerle, diğerlerinden farklı olarak kapalı depolama alanı olan bir bank ve bir sıra portmanto ve üstte bir raf bulunan bir duvar askısı vardır.

Ayakkabı rafı 79 cm genişlik x 35 cm kalınlık x 45 cm yüksekliktedir ve fiyatı 119 € ‘dur.

Salon için Gabanero gardırop

Tamamen tersine, evlerinde oldukça rustik bir tarz sergileyenler için bu diğer gabanero, koyu renkli ahşap, rustik kesim, kapalı saklama alanı olan bir tezgah, bir sıra portmanto ve bir üst raf.

82 cm genişlik x 37 cm kalınlık x 170 cm yükseklik ölçülerinde ve fiyatı 173 €.

Salon için Gabanero gardırop

Metal ve ahşap kaplamalı bu merdiven tipi ceket, bir bank ve alt ve üst raf, iki sıra askı ve bir asma çubuğu ile tekrar endüstriyel stile dönüyoruz.

Ölçüleri 76 cm genişlik x 42 cm kalınlık x 180 cm yüksekliğindedir ve fiyatı 85 € ‘dur.

Salon için Gabanero gardırop

Daha güncel bir stile sahip, düz çizgileri ve beyaz ve ahşap mevcut cilaları nedeniyle çağdaş mekanlarda bukalemun, kapalı depolama alanı, askı alanı ve üst rafı ile bu diğer giriş bankında da bir ayna var, önemli bir şey. salon alanı.

91 cm genişlik x 35 cm kalınlık x 146 cm yükseklik ölçülerinde ve fiyatı 99 €.

Yeterli alan varsa, bu gabaneros başka bir ayakkabı rafı ile tamamlanabilir ve eksiksiz ve tamamen kullanılabilir bir salon oluşturabilir; Salon küçükse, ancak bu tip bir dolap uyuyorsa, onu mükemmel bir şekilde kullanacağız ve tasarım dozlarıyla, sence de öyle değil mi?