İşte Kolay Hediye Paketleme Fikirlerinin bir listesi

Dürüst olalım – Noel eğlencesinin% 90’ı hediyelerdir ve bunun iyi bir kısmı paketlemedir (veya ambalajını açmadan). İçinde ne olursa olsun, güzelce paketlenmiş hediyelerle dolu çekici bir ağaç kadar çekici hiçbir şey yoktur.

Yine de bazılarımız için, hediye paketi söz konusu olduğunda iki sol baş parmağımızla doğmuşuz gibi görünüyor. Kağıt yırtmaktan her yere bant yapıştırmaya ve kurdele kıvırmaya başlamayalım bile, hediye ambalajı göründüğü kadar kolay değil. Hızlı bir nasıl yapılır videosu için hediye paketinin nasıl hediye edileceğini izleyin.

Neyse ki, biraz hayal gücüyle hediyelerinizin dışarıdan da harika görünmesini sağlayabilirsiniz.

Kelime Arama Sarmalama

buzzfeedgiftwrap


Kaynak: Buzzfeed

Küçük hediyeler için, bir kelime bulma oluşturmak için ev yazıcınızı kullanın; her hediyeyi alan kişinin ismini hediyesinin üzerinde bulmasını sağlayın. Biraz daha büyük hediyeler için, yerel Ofisiniz veya İnternet kafeniz daha büyük boyutlarda yazdırmalıdır.

Bir kurdele ile bitirin – sadece bir yay yeterli ve Noel sabahı hediyeyi yıkmaya başlamanın eğlenceli bir yolu var!

Kara Tahta Esinlendi

eve dönme


Kaynak: Goinghometoroost

Tıpkı kıyafetlerinizde olduğu gibi, siyah hediye paketi ile her zaman şıktır. Gerçek ambalaj kağıdına hediye kartları yerine elle yazılmış şirin notlarla eğlenin. Büyük bir mat siyah hediye paketi veya hatta büyük siyah kağıtlar satın alın.

Boya işaretleyicileri herhangi bir sanat / ofis malzemeleri mağazasında bulunabilir; Sahte bir kara tahta görünümü için beyaz veya daha zarif bir görünüm için gümüş veya altın ile gidin. Kar taneleri, afişler çizin, mesajınızı kişiselleştirin – sevimli ve şık.

Hediye İçinde Hediye

Bu, Noel günü ganimetlerini açmayı bekleyen sabrıyla tanınmayan çocuklar için harika ve çok kolay.

İki dolarlık yerel mağazanıza veya süpermarkete gidin ve küçük bir set boya kalemi veya renkli kalemler satın alın. Hediyenizi düz beyaz kağıda sarın. Hediye için yapışkan bant boya kalemleri ve hediyenin üzerinde “Bana Renk Ver” talimatları – küçükler beklerken bir başyapıt yaratabilirler.

Sadece Bir Fotoğraf Ekleyin

Kurdeleler veya hediye kartlarıyla süslemek yerine, hediyeyi alan kişinin bir fotoğrafını veya ikinizin bir resmini yazdırın ve paketlenmiş hediyeye ekleyin.

Fotoğraf kağıdına yazdırmadan önce fotoğrafa aynı renkte bir filtre eklemek için bir blok renkli kağıt – istediğiniz herhangi bir renk – ve görüntü düzenleme yazılımı kullanın.

Gazete

Hediyeyi gazeteye sarın. Basit.

Belki sadece biraz sicim veya şerit ekleyerek – daha az berduş, daha rustik.

Zımbala

Patates-8-Pul


Kaynak: Brit.co

Ambalaj kağıdı pahalı olabilir, ancak ucuz bir alternatif, büyük bir kahverengi kağıt rulosu alıp biraz boya kullanmaktır – hoş, ısmarlama tasarlanmış kağıtlar yaratabilirsiniz. Bu, büyükanne ve büyükbabalar için ekstra özel bir dokunuş için çocuklarla paylaşabileceğiniz bir şey.

Washi Tape Her Şey!

houzzgift


Kaynak: Houzz

Başlatılmamış olanlar için, Washi Bant, görünüşte sonsuz sayıda basılı tasarımla mega havalı görünen temelde yapışkan bir banttır.

Bu şey, hediye paketi yapma fikri, nesnenin etrafına aceleyle kağıt mendil fırlatıp etrafına yeterince yapışkan bant geçiren kişiler için mükemmeldir, açılışta birisinin nazikçe makas kullanımını önermesi gerekir.

Elbette, yine de makasa ihtiyaçları olabilir, ancak Washi Tape ile önce çok daha güzel görünüyor!

Bir cevap yazın