Jant boyası jant boyama spreyi


Perakendeci araç sahipleri tekerlek jantlarına karşı çok hassastır. Sadece herhangi bir lastikle yetinmiyorlar ve bu yüzden herhangi bir lastikle yetinmemeleri gerekiyor. lastik boyası.

Jant boyası

Lastikler, bir arabanın önemli bir unsurudur ve bu nedenle, yapılan tüm revizyonlarda veya önleyici kontrollerde dikkate alınmalıdır.jant fırın boya , jant fırın boya fiyatları , jant boyama fiyatları 2021 , jant boyama fiyatı , çelik jant boyama , piranha mat siyah jant boyası , oto jant boyama , jant kapağı boyama spreyi , aluminyum jant boyama spreyi , piranha sökülebilir jant boyası , piranha jant boyası , plasti dip jant boyama

Jantları belirli bir şekilde boyamayı düşünmek, yalnızca kişisel estetik nedenlere cevap verir. Bu, arabaları ayarlama modası ile daha da kötüleşiyor.

İnsanların araç jantlarını boyadıkları ve yöntemi detaylı olarak bilerek kullanabilecekleri çeşitli renkler var, herkes yeni jantları veya mevcut jantları boyayabilir.

Demonte ve güvenlik protokolü

Sürecine başlamanın ilk adımı aracınızın tekerleklerini boyadı Mantıklı ve gerekli önlemler alınarak lastiklerin sökülmesinden ibarettir.

Onları sökmeye başlamadan önce, görevi yerine getireceğimiz yüzeyi seçmeniz önerilir. Seçilen alanı geri dönüştürülmüş kağıtla örtmek zarar vermez.

Daha sonra jant boyasını uygulamaya karar verdiğiniz jant yüzeyini zımpara kağıdı ile ovalamaya başlayın. Bu aşamada boya kalıntılarını veya kirleri tamamen ortadan kaldırmak için alanın iyi bir şekilde temizlenmesi tavsiye edilir. Ayrıca nihai boya yapışma sonucunun optimal olması için yapılır.

Jant boyası
jant fırın boya , jant fırın boya fiyatları , jant boyama fiyatları 2021 , jant boyama fiyatı , çelik jant boyama , piranha mat siyah jant boyası , oto jant boyama , jant kapağı boyama spreyi , aluminyum jant boyama spreyi , piranha sökülebilir jant boyası , piranha jant boyası , plasti dip jant boyama

Hasar nedeniyle herhangi bir seviyenin olmadığı çatlaklar veya alanlar varsa bu alanların spatula ile macun ile kapatılması önerilir.

Bu aşamayı tamamladıktan sonra, zımpara ürününün olası kalıntılarını temizlemeye devam ediyoruz. Ardından, kalan suyun boya kaplamasını değiştirmemesi için yüzeyin tamamen kurumasına izin verilir.

Sprey ve çift kat lastik boyası

Boyamak için orta boy bir fırça kullanılması tavsiye edilir ve katlar arasında 30 dakikada bir boya katları uygulanmalıdır. Araç sahibinin zevkine göre ton gözle kalibre edilebilir.

Boya pazarında, araba jantlarının boyasını sabitlemek için aerosol kullanan çözümler vardır. Boyanın uygulanmasını daha iyi kontrol edebilmek için gerçekçi bir fırça kullanılmasını tavsiye ederiz.

Her durumda, iki yöntemden biriyle, istenen bitiş ve tonlar elde edilebilir.

En yaygın kullanılan aerosol türü epoksidir, çünkü nitelikleri uzun dayanıklılık ve iyi yüzeyler içerir.

Ayrıca pazarın içinde boya jantlarıKauçuğun korunması ve sızdırmazlığına uygun olduğunu belirlediğiniz koruma dereceleri ve katmanlar ile istediğiniz boya türünü yapmak için gönderebilme imkanı vardır.

Boya yaparken güvenlik unsurları takmanız her zaman önemlidir.

Bu kılavuzu başka bir lastik boyası.

Bir arabanın lastiklerini adım adım boyayın:

1. – Jantı çok iyi temizleyin ve yağdan arındırın. Ovma süngeri, sabun ve su kullanın.

2.- Tüm köşeleri bir bez yardımıyla kurulayın.

3. – Lastiği maskeleme bandı ile koruyun.

4.- Bir blokla zımparalayın ve hasarlı alanları zımparalayın. Çizikleri ve talaşları tamamen yok olana kadar zımparalayacağız. Ulaşılması zor yerlerde blok olmadan zımparalanabilir.

5. – Kum zımpara kağıdı ile önceki zımparalamayı azaltın. Ayrıca astarın yapışmasını sağlamak için tüm köşeleri zımparalayın.

6. – Zımparadan kalan tüm kalıntıları mükemmel bir şekilde temizleyin.

7. – Boyayla lekelenmemesi için lastiği dikkatlice kapatın.

8. – Astar dolgu uygulayın.

9. – Astar dolgusunu çok ince bir aşındırıcı süngerle zımparalayın.

10.- Boyanacak yüzeyi temizleyin ve yağdan arındırın.

11.- Alüminyum jantlara özel sprey boya uygulayın. Tüm yüzey kaplanana kadar her yönde birkaç kat uygulayın.

12.- Yaklaşık bir saat kurumaya bırakın.

Lastik boyası satın alın

EN ÇOK SATANLAR No. 6

Endüstriyel sprey ALÜMİNYUM LASTİK 400 ML

Endüstriyel sprey ALÜMİNYUM LASTİK 400 ML

  • Yükseklik 19 cm Genişlik 7 cm Derinlik 7 cm KAVANOZUN LİTOGRAFI VE TASARIMI ÜRETİCİNİN TİCARİ NEDENLERİNE GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR ANCAK ÜRÜN İÇERİĞİ HER ZAMAN AYNIDIR.
  • DÜNYA ÇAPINDA TANINAN PAZARIN EN İYİ SPREY MARKASI.
  • Alüminyum renkli solvent bazlı akrilik sprey boyadır. Her türden makineyi (lastikler, mekanik bileşen rötuşları, otomasyon) ve boyandıktan sonra neredeyse anında işlem gerektiren demir yapıları boyamak için çok uygundur. Yüzeylere metalik bir görünüm kazandırır, plastik ve sanatsal sanatlar için çok uygundur ve ayrıca deniz ve endüstriyel ortamlarda harika bir koruyucu filmdir.

SatışEN ÇOK SATANLAR Nº 9

FullDip FLD0203 Sıvı Vinil, Metalik Antrasit, 400 ml
jant fırın boya , jant fırın boya fiyatları , jant boyama fiyatları 2021 , jant boyama fiyatı , çelik jant boyama , piranha mat siyah jant boyası , oto jant boyama , jant kapağı boyama spreyi , aluminyum jant boyama spreyi , piranha sökülebilir jant boyası , piranha jant boyası , plasti dip jant boyama

FullDip FLD0203 Sıvı Vinil, Metalik Antrasit, 400 ml

  • Çıkarılabilir vinil boya
  • 4 litrelik format kullanılarak aerosol (sprey) veya elektrik türbininde uygulanabilir
  • Ürünü istediğiniz zaman soyun, odaklanın ve daha sonra çıkarın
  • 80’den fazla renk seçeneği ile
  • Her iki formatta da mevcut tüm renkler, 400ml aerosol ve 4 litre kutu

Jantların nasıl boyanacağına dair video.

Arabanın levhasını boyamak istiyorsanız, makale ile öğrenin. araba boyası. Boyanacak levha paslıysa, önce şu makaleye bakın: paslı boya.Aracınız başka bir araçsa da tavsiye alabilirsiniz. motosiklet boyası, The bisiklet boyası Eğer durum buysa.

Sen hiç aracınızın tekerleklerini boyadı? Kullandığınız boya metodolojisini ve türünü bizimle paylaşın.

Tam makaleyi indirin pdf olarak jant boyası

Bu konudaki bilgileri, tarihçesini okuyarak genişletebilirsiniz. otomotiv boyası.