Kapılar için boya, nasıl boyanacağına dair ipuçları

Bulun kapı boyası uygun karmaşık değil. Çoğu zaman kapılarımızı boyamak gerekir, tam olarak gitmeyeceksiniz kapıları boyamak Aynı renkte, yaratıcı olabilir ve kapıları farklı bir renge boyayabilirsiniz, örneğin siyah bir kapı beyaz bir duvarla birlikte çok şık görünebilir.celik kapi boyanirmi , vernikli ahşap kapıyı beyaz yağlı boya ile boyama , evde lake kapı boyama , 1 litre boya ile kaç kapı boyanır , kapı boyamak için hangi boya kullanılır , eski kapı boyama , ahşap kapı hangi boya ile boyanır , cadence boya ile kapı boyama , eski ev kapısı boyama , kapı boyatma , çelik kapı boyanır mı , zımpara yapmadan kapı boyama,

Kapı boyası

Burada bulabilirsin kapı boyası tedarikçileri

Kapılar için boya türü

Genel olarak, iç kapılar ahşaptan yapılmıştır, bu nedenle bazılarını kullanabilirsiniz. normal lateks boya. İlk önce nasıl göründüğünü görmek için kapının yalnızca küçük bir alanını boyayabileceğiniz bir boya örneği satın almak en iyisidir.

Parlaklığı çok iyi seçin, yarı parlak renkler çok çarpıcı renklerdir. Koyu bir yeri daha açık olana boyamak isteseydik, boyamaya başlamadan önce üzerine bir kat sürmek için bir taban satın almak gerekirdi.

İstediğimiz resmi aldıktan sonra, işi nasıl yapacağımızı değerlendirmeye devam edeceğiz.

Kapılar nasıl boyanır

Yapmanız gereken ilk şey kapıyı çıkarmak. Kapıyı çıkarmak her zaman çok fazla işi ifade eder, ancak daha önce bir kapıyı hiç boyamadıysanız yapabileceğiniz en iyi şey onu çıkarmaktır.

Herhangi bir hasar varsa kapıyı tamir etmeli, sonra iyice temizlemeli ve ardından ilk kat boyayı vermek için hazırlamalısınız.

Daima önce kenarları boyamaya çalışın. Artık her şeyi hazırladığımıza göre, resim yapmaya başlama zamanı ve bunun için her insan farklı bir teknik kullanıyor, bazıları yukarıdan aşağıya, bazıları aşağıdan yukarıya, dışarıdan içeriye, kısacası var kapılarımızı boyamak için birçok teknik.

Kullanın rulman veya bir fırçaBu, kapınızın tipine bağlı olacaktır, eğer düz bir kapınız varsa ve onu boyamak istiyorsanız, en iyisi bir rulo kullanmaktır. Ancak kapınızda dekorasyon veya benzeri şeyler varsa, küçük bir boya fırçası kullanmalısınız.

Kapılar PVC’den yapılmışsa, bir PVC için özel boya.

Kapılarınızı boyamadan önce her zaman en iyi boyayı ve beğeninize göre rengi seçmeyi unutmayın.

Kapı boyası satın al

EN ÇOK SATANLAR No. 5

Proalac Oje

Proalac Oje

 • Poliüretan laklı emaye. Kendinden tesviye.
 • Radyatörler
 • Mutfak mobilyası.
 • Kapılar, pencereler vb.
 • İç Dış.

EN ÇOK SATANLAR No. 7

Uniproa'dan suya. Arazi astarı.

Uniproa’dan suya. Arazi astarı.

 • Çok yapışkanlı astar.
 • Her yüzeye mükemmel yapışma.
 • Off-road astar ve kaplama.
 • Metal, ahşap, galvanizli, cam, fayans, çimento, PVC vb. İçin
 • Ürün suya

EN ÇOK SATANLAR Nº 9

Windows için Ayna Filmi, iTrunk Yansıtıcı Film Pencere Gizlilik Koruması için Tek Yönlü Ayna Filmi, Anti UV Statik Yapışkan Film 60 x 200cm, Gümüş

Pencere Aynası Filmi, iTrunk Yansıtıcı Film Pencere Gizlilik Koruması için Tek Yönlü Ayna Filmi, Anti UV Statik Yapışkan Film 60 x 200cm, Gümüş

 • UV Koruması: iTrunk yansıtıcı film, ailenizin cildini korumak ve mobilyaların yaşlanmasını yavaşlatmak ve mobilyaların ömrünü uzatmak için harika olan UV ışınlarının% 99’unu etkili bir şekilde engeller.
 • Gün boyunca ayna etkisi ve mahremiyet koruması: Gümüş yansıtıcı film, aynaya benzer bir gizlilik modu yaratır, dış cam bir ayna etkisine sahip olur ve gün boyunca mahremiyetinizi korur. Geceleri iç ışık daha güçlü olduğu için, dış cam ayna etkisini kaybedecek ve dışarıdan bakanlar içeriyi görebilecek.
 • Enerji tasarrufu: iTrunk cam filmi dışarıdan gelen ısıyı engelleyebilir ve yazın soğuk havayı koruyabilir, ayrıca kışın içerideki sıcak havayı da koruyabilir. Yüksek ısıtma ve soğutma maliyetlerini düşürmeye yardımcı olarak çevrenin korunmasına ve enerji tasarrufuna katkıda bulunmaya yardımcı olur.
 • Tutkalsız ve Statik Yapışma: Dayanıklı ve çevre dostu PET’ten yapılmıştır, yüzeyinde şeffaf, parlak, ucuz ve pratik olan çizilmez kaplamaya sahiptir. Uygulama sırasında yapıştırıcıya gerek yoktur ve çıkarılması da kolaydır.
 • Uygulaması kolaydır: iTrunk ayna filmi, yatak odası, oturma odası, yemek odası, ofis, mutfak kapıları, sürgülü kapılar gibi tüm düz cam yüzeylere sabunlu su ile kolayca uygulanabilir. Pencere yüzeyinin tamamen temiz olduğundan ve kesinlikle lekesiz olduğundan emin olmanız gerekir.

Video: Evinizin kapısını nasıl dekore edersiniz.

Tam makaleyi indirin pdf’de kapılar için boya

Kim kapıyı boyamaya cüret eder? Kuşkusuz ilk kapı boyandığında, evin geri kalan kapılarını boyayacak kadar kolay görürsünüz.

celik kapi boyanirmi , vernikli ahşap kapıyı beyaz yağlı boya ile boyama , evde lake kapı boyama , 1 litre boya ile kaç kapı boyanır , kapı boyamak için hangi boya kullanılır , eski kapı boyama , ahşap kapı hangi boya ile boyanır , cadence boya ile kapı boyama , eski ev kapısı boyama , kapı boyatma , çelik kapı boyanır mı , zımpara yapmadan kapı boyama,