Kayrak taşı bahçe yolu

Bahçelerin çoğu, kayrak taşı bahçe yolu sadece insanların bu yeşil alanlardan geçişine yardımcı olan temel bir öğeye sahip olmakla kalmayıp,Kayrak taşı yürüme yolu, Çim DERZLİ kayrak taşı döşeme, Bahçe Yürüme Taşları Fiyatları, Bahçe adım taşı, Bahçe adım taşı koçtaş,, Kayrak taşı fiyat, Kayrak Taşı En ucuz Kayrak taşı fiyatları, Kayrak taşı duvar Kaplama, Kayrak taşı nerede bulunur, Ebatlı Kayrak Taşı, Kayrak taşı texture, Çim derzli kayrak taşı, Villa bahçe yürüyüş yolu, Çim Taşı Fiyatları, Yürüyüş yolu, Kayrak taşı döşeme, Sivas Kayrak Taşı, Ucuz kayrak taşı, Kayrak taşı Ankara, Çim Derz, Bahçe yürüyüş yolu örnekleri, Bahçe Araba yolu, Kayrak taşı arası çim, Bahçeye çakıl taşı döşeme, Kayrak taşı bahçe yolu, Adım taşı uygulaması, Kayrak taşı harcı nasıl yapılır, Toprak üstüne taş döşeme, Kayrak taşı döşeme fiyatları, aynı zamanda en önemli estetik özelliklerinden biri haline gelmiştir: ana yol ve malzemeleri ve izleme, bir meyve bahçesinin genel görünümü üzerinde dikkate değer bir etkiye sahiptir.

Kayrak taşı yürüme yolu, Çim DERZLİ kayrak taşı döşeme, Bahçe Yürüme Taşları Fiyatları, Bahçe adım taşı, Bahçe adım taşı koçtaş,, Kayrak taşı fiyat, Kayrak Taşı En ucuz Kayrak taşı fiyatları, Kayrak taşı duvar Kaplama, Kayrak taşı nerede bulunur, Ebatlı Kayrak Taşı, Kayrak taşı texture, Çim derzli kayrak taşı, Villa bahçe yürüyüş yolu, Çim Taşı Fiyatları, Yürüyüş yolu, Kayrak taşı döşeme, Sivas Kayrak Taşı, Ucuz kayrak taşı, Kayrak taşı Ankara, Çim Derz, Bahçe yürüyüş yolu örnekleri, Bahçe Araba yolu, Kayrak taşı arası çim, Bahçeye çakıl taşı döşeme, Kayrak taşı bahçe yolu, Adım taşı uygulaması, Kayrak taşı harcı nasıl yapılır, Toprak üstüne taş döşeme, Kayrak taşı döşeme fiyatları,

Öncelikle bir bahçe içindeki yolların genellikle yassı taşlar veya kaldırım taşları, rustik tuğlalar, kum, çimento kiremitler vb. Avantaj ve dezavantajlarını sunan malzemelerle kaplandığına dikkat edilmelidir .

Çimento gibi malzemeler söz konusu olduğunda, örneğin, betonun sert ve “endüstriyel” görüntüsü, yeşil bir alanın renklerinin ve doğal şekillerinin uyumunu bozabilir, ancak eğer varsa onu çevreleyen görsel bir sınır oluşturmak faydalı olabilir. iyi bir sanatsal anlamda kullanıldı.

Düz taşlar, sürekli olmayan yollar oluşturmak için kullanışlıdır , bunun için az çok düzenli olarak yerleştirilirler ve ara boşlukları çim, toprak, çakıl, kum veya çakılla kaplarlar.

Her taşın ortalama kalınlığı 4 ila 6 santimetre olmalı ve önerilen yüzey alanı 40 x 60 santimetre olacaktır. İnsanların o yüzey üzerinde rahatça yürüyebilmesi için, levhalar tamamen yatay olarak yerleştirilmeli ve bir karonun merkezinden diğerinin merkezine olan mesafenin, bir kişinin ortalama adımının uzunluğuna eşit olduğundan emin olunmalıdır, bu nedenle genel olarak 65 santimetreyi geçmez.

Bahçelerdeki yollar ve yollar: Önerilen önlemler Kayrak taşı bahçe yolu

Bahçeden eve giden bir ana yolun sahip olması gereken genişliği hesaplamak için , aynı anda en az iki kişinin sorunsuz geçişine izin vermesi gerektiği dikkate alınmalı, bu nedenle ideal genişliği, 1.30 ve 1.50 santimetre. Bu önlem, yolun genişliğinin bir metreyi geçmemesinin önerildiği küçük bahçeler için daha az olabilir.

İçin ikinci yollar farklı noktalarını birleştiren orta ve büyük bahçeleri , kendi genişliği 60 cm aşmaması tavsiye ve daha organik bir görünüme sahip ve estetik olarak yeşil alan geri kalanı ile entegre daha yumuşak eğrilerinin yani .

Her durumda,  bahçelerdeki yolların ve yolların , suyun içinden geçmesine yardımcı olan enine ve uzunlamasına bir eğime sahip olması, su birikintilerinin oluşumunu önlemek için sıvının bir drenaj kanalına veya kuyuya gitmesini sağlamak önemlidir.