Kira Sonu Temizlik Rehberi ve Kontrol Listesi Kullanılmış ev temizliği

Taşınmak baş ağrısına neden olabilir, ancak dairenize veya evinize eksiksiz bir kira sonu temiz, bağınızı% 100 geri almanın tüm farkı anlamına gelebilir. Kira sonu temizlik profesyonel hizmetleri yaklaşık 200 $ ‘dan başlayıp oradan yukarı çıkabilir. Neden biraz dirsek yağı kullanıp, birkaç arkadaş bulup parayı cebe atmıyorsun?

Temiz bir kira sonu tam olarak nedir?

Kira süreniz bitmeden hemen önce yapılan ayrıntılı ve yoğun bir ev temizliği. Tipik haftalık temizliğinizden daha fazlası var, örneğin dolapları ve havalandırmaları temizlemek, ancak biraz para kazanmak ve biraz boş zamanınız varsa bu geri alınamaz.

Fazladan bir ele ihtiyacınız varsa, çok uzakta olmayan bir Kira Sonu Temizleme Airtasker’ı var!

Nereden başlıyorsun

En iyisi, tüm eşyalarınızı halihazırda taşınmış olmanızdır, böylece etrafta manevra yapmak için karmaşa olmaz.

Dikkatinizin dağılması kadar basit bir göreve takılıp kalmak da kolaydır. Anahtar, bir saldırı planına sahip olmak ve odadan odaya taşınmak, her odaya bir zaman sınırı koymak, böylece zamana karşı çalışıyorsunuz.

Profesyonelleşmeli misin?

Koşullarınıza ve evinizin ne kadar kötü durumda olduğuna bağlıdır. acil temizlik, zamanım yok ve güzel görünmüyor; o zaman evet, bir profesyonel bulmalısınız, sadece maliyetlere dikkat edin ve etrafa bakın. Çok kötü değilse, bunu bir günde yapman idare edilebilir. Organizasyon anahtardır.

Hiçbir şeyi kaçırmadığınızdan emin olmak için kapsamlı kontrol listemizi yazdırın: İndirilebilir Kiralama Sonu Temizleme Kılavuzu.

Kira Sonu Temizlik Kontrol Listesi

Kira Sonu Temizlik Rehberi

Taşınmanızda size yardımcı olacak birkaç kullanışlı makale:

Bir cevap yazın