Kızlar İçin Pembe Yatak Odası Resimleri

Prensesin yatak odasını görselleştirmek

Doktordan hamile olduğunuzu belirten sonuçları almaktan daha heyecan verici bir şey olamaz. Ama daha da önemlisi, aynı doktor sana sahip olacağın bir kız olduğunu söylediğinde. Anneler, gelecekteki babanınkiyle örtüşen bir konsept olan evin prensesini düşünmeye başlar. Burada bebek sahibi olmaktan kimin daha gururlu ve heyecanlı olduğunu gerçekten bilmiyorsunuz.

Kızlar, hassasiyet, incelik, en iyi şekilde şefkat ile eş anlamlıdır ve her şeyden önce, onu güneşte veya gölgede bırakıp ona bakmak ve onu sevmek için şımarık baba olacaklardır. Bu özelliklere dayanarak ve sosyal rollerini yeniden teyit etmek için kızların odaları, en iyi sosyal değerleri çağrıştıran yumuşak renkler ve fantastik figürlerle tatlandırıldı.

1

Bu nedenle, çoğu kültürde pembe, mor, leylak, turuncu, beyaz, krem ​​ve sarı renkleri çok kadınsıdır. Günümüzde ve mimarinin yardımıyla, bu renkler odanın kadınsı özelliklerini vurgulayarak diğerleriyle birleştirilebilir.

Oda ne kadar hassas olursa olsun, çalışma, oyun ve eğlence gibi belirli temel işlevleri yerine getirmesi gerektiğini akılda tutmaları önemlidir. Prenses olarak kızı Kule’ye kilitlediğimizden değil, ama büyümek ve oynamak için her zaman ebeveynlerin rehberliğinde bir alan olması gerekiyor, kızın dünyasını ayrı kılacak kadar bağımsız büyümesi iyi değil. Aile birliği.

Klasikten moderne

Size göstereceğimiz en iyi fotoğraflardan iki büyük trend olabilir: klasik ve modern teklifler. Her iki durumda da, onları hem coğrafi hem de bütçe koşullarına uyarlamak her zaman iyidir. Yaratıcılıktan en iyi fikirleri uygulayabileceğimizi, benzersiz modeller elde edebileceğimizi düşünüyoruz.

pembe yatak odası genç kızlar 3

Klasik bir teklif

Yatağında kanopi olan, bir çeşit perde olan bu önerinin dekorasyonu klasik mobilyalar kullanılarak beyaz ve pembe renklerine dayanmaktadır. Bu öneri çok romantik ama kızınızın alerjik sorunları varsa, onun için en uygun olanı değildir çünkü kanopi toz tutacaktır.

Çok pahalı bir dekorasyondan bahsetmiyoruz, incelemeye başlarsanız, bunun bir sayvanlı yatak, bir kitaplık, bir komidin ve yatağın dibinde bir halı olduğunu göreceksiniz. Aksesuarlar bir lamba ve kendisinin oyuncakları. Oynamak için yeterli alana sahip olduğunu da görebilirsiniz.

Stiller arasında

Bu, iki stilin en iyisini birleştirmek isteyen ebeveynler için iyi bir dekoratif öneridir. Yatak üstü kapitoneli dönem mobilyalarının kullanımından bahsediyoruz. Çalışma alanını ve oyunu sınırlandırmak için bir vitrin veya yenilenmiş dolap ve bir masa.

pembe yatak odası genç kızlar 1

Önceki teklif gibi, odada yeterli alan var. Ancak büyük odak noktası, çeşitli boyutlarda beyaz dairelerle desenli, pembeye tamamlayıcı bir renk olan gri bir perdedir. Bu perde gerçekten klasikten kopuyor ve moderni karşılıyor.

pembe yatak odası genç kızlar 4

Odak noktası cibinlik olduğunda

Bu, çok daha yaşlı bir kız için, belki de ondan ergenliğe kadar dörtnala giden kızlar için, prenslerle, maceralarla ve arkadaşlarla rüyalarla hayallerin çok daha yüceltildiği ve detaylandırıldığı bir çağ.

Gördüğünüz gibi, oyun, fiziksel aktiviteleriniz için alan bırakmak ve temizliği kolaylaştırmak için yatağı dolabın yanında bir duvara ve masaya eşit olarak yerleştirmek esas alınır. Mevcut renkler, duvarların çok klasik bir duvar kağıdı ve pembe bir kaide ile döşendiği pembe ve kremdir.

pembe yatak odası genç kızlar 14

70’lere göre

Bu çok modern bir öneri, barış ve sevgi devriminin sokaklarda ve milletlerde dolaştığı 70’lerin mobilyaları ve tarzından bahsediyoruz. Dekoratiften daha işlevsel, sade çizgilere sahip mobilyalardır.

Bu fotoğrafta, çalışma masasının boş alana ek olarak çalışmalar için yeterince açıklık bırakarak pencere ayağındaki koltuğun bir parçası olduğunu görüyoruz. Sade bir model yatak, krom ayaklı komodin ile kombine edilmiştir. Beyaz ve fuşya çizgili duvar kağıdı ona modernizm katıyor ve avize tarzı bir lamba ona teklifin modernizmini vurgulayan ahenksiz bir dokunuş veriyor.

pembe yatak odası genç kızlar 8

Prenses odası

Prenses hakkında konuşurken o unvana cevap veren bir tasarım bulmaya özen gösteriyoruz ve ona sunuyoruz. Bu, modern ve klasik arasında biraz daha farklı olan başka bir tasarım. Önceki durumda bahsettiğimiz gibi, teklif pembe ve beyaz formika ile yapılmış basit çizgilerle sade mobilyalar kullanıyor, hatta çalışma masasının veya çalışma alanının olduğu bir giyinme odası ekini görebiliyoruz.

Sadece yatak odanın ortasındadır ve yer kaplayan başka bir nesne yoktur. Beyaz renkte pembe baza ve taç apliklerle süslenmiş duvarlar, prensesin uyuyabilmesi ve hayal kurması için istediğimiz atmosferi veriyor.

pembe yatak odası genç kızlar 6

Anne babalar çocukları için mutlu günler geçirmek ve sevgileriyle büyümek için ne yapmaz? Eh, her şeyi, hiçbir şeyden mahrum kalmamak için her şeyi yapıyorlar. Bu yüzden not alın, bir kalem ve kağıt alın ve olasılıkları ölçmenize yardımcı olacak bir taslak ve bütçe yaparak başlayın. Bu yazının beğeninize sunulmasını umarak bir sonraki yazıya kadar veda ediyoruz.

İlginç: