Konut Tasarımı 2020 Konutunuzu Yenileyecek Fikirler

Son zamanlarda iç mekanlarda çok daha fazla zaman harcıyoruz. Yani kınamak biraz canlandırıcı ile yapabileceğini fark etmiş olabilirsiniz. Ve bir ev geliştirme projesi planlamaya başlamak için daha iyi bir zaman var mı? Hafif dokunuşlardan kapsamlı yeniden tasarıma kadar, 2020’de kınamak yenilemenize yardımcı olacak en iyi trendler.

  1. Özellik Sanat Eserleri

Bazılarımız fotoğrafları sever, bazıları küçük heykel parçalarını sever. Tercihiniz ne olursa olsun, 2020 cesur sanatın evde bir geri dönüş yaptığı yıl.

Dekoru tamamlayan parçalar bulmaya çalışın ve odanın geri kalanını gölgede bırakmadan gözünüzü çizin. Bütçe yapmak ve harcama konusunda neyin rahat olduğuna karar vermek iyi bir fikirdir.

Sanatın kendisi sizin işiniz değilse, ancak yine de bu eğilime atlamak istiyorsanız, daha makul seçenekler var. İlham almak için Etsy gibi ev geliştirme merkezlerine veya web sitelerine göz atın.

  1. Doğal Mobilyalar

2020 yılında kınamak için benimsemek için bir başka büyük hızlı eğilim, birçok doğal mobilya eklemektir. Oturma odasındaki , mutfakta ve ötesindeki bitkiler, biraz hayat katmak ve yaşam alanınıza ve huzurlu bir atmosferi teşvik etmek için harika bir yoldur.

Herhangi bir renk paletine uyacak seçenekler de var. Yemyeşil yeşilliklere veya çok tonlu yeşilliklere gidebilir ve hatta daha keskin bir görünüm için desenli yapraklı bitkiler bulabilirsiniz. En iyi bölüm, yeni bitkileriniz ve dekorunuzun geri kalanı ile mükemmel bir şekilde gidecek bitki saksılarını seçmektir.

Bu eğilim, gibi kınamaklı şehirlerde özellikle popüler hale geliyor, çünkü insanlara doğayı hareketli bir şehirde evlerine getirmenin bir yolunu sunuyor.  bulunan bir emlak sitesi olan kınamak alanınızdan en iyi şekilde yararlanmak için tonlarca ipucu ve kaynağa sahiptir.

  1. Mat Yüzeyler

Parlak duvarlar çıktı ve mat yüzeyler var. Bu sadece duvarlarınız için geçerli değil. Mat kaplamalar, mutfak dolaplarınızdan zemin döşemelerine kadar her yerde bulunabilir. Çoğunlukla koyu, karamsar tonlarda ve ince tonlarda kullanılırlar.

Daha küçük bir ev dekor projesi arıyorsanız, yemek takımları, mat boyalı mobilyalar, saksılar ve diğer ev aksesuarları gibi ev aksesuarlarına da mat kaplamalar ekleyebilirsiniz.

  1. Beyaz Mutfaklar

Uzun bir süre, Fransız ülke görünümü mutfak sahnesine hakim oldu. Ancak arada bir değişiklik iyi ve neyse ki tonlarca yeni mutfak trendinin canlandığını görüyoruz.

Renk blokları, çok kontrastlı dolap kolları ve parlak açık raflar 2020 için mutfaklarda büyüktür .

Daha rustik bir dekor hala sizin işinizse, bunun yerine soluk yeşil veya gri ile karıştırmayı deneyin. Ya da, özellikle bir ada tepesinde bir özellik parçası olarak doğal ahşap kaplamalarla gidin. Grenli doku mutfağınıza biraz hayat katacak.

  1. Karışık Metaller

Metal aksanlar uzun zamandır modern kınamak dekorunda bir fikstür olmuştur. Ancak, 2020 için bu tazelemek için bir yol arıyorsanız, karışık metaller gidilecek yoldur.

Bu eğilimi uygulamak için metal türlerini, renkleri ve dokuları karıştırabilirsiniz. Örneğin, hafif mobilyaları mutfağınızdaki dolap kulplarına göre farklılaştırmayı deneyin. Ya da neden banyoda gümüş çerçeveli bir aynaya karşı mat siyah banyo armatürlerini denemiyorsunuz?

Bu görünüme de fazla uğraşmanıza gerek yok. Bu görünümü denemek için daha ucuz ve taahhütsiz bir yol için metallerinizi karıştırmak için ev aksesuarlarını kullanmayı deneyin.

  1. Trend Dışı

Eğilimler her zaman gelip gidecek, ancak insanların giderek kalabalığın arasından sıyrılmak istedikleri bir çağda yaşıyoruz. Instagram ve Pinterest zihninizi tıkarsa, aynı stilleri tekrar tekrar görmekten bıkmak her zamankinden daha kolay. Bu yüzden 2020 (ve ötesi) için en büyük trendlerden biri, kınamak istediğiniz gibi döşemek ve süslemektir!

2020’de konutunuzu yenilemek için hangi trendle başlayacaksınız?

Bir cevap yazın