Köpeğiniz İçin Palet Mobilyaları

Herkes geceleri rahat bir uykuyu sever ve bahse gireriz evcil köpeğiniz de sever. Sevgili köpeğinizin eski bir battaniyede veya hatta kanepede uyumak yerine, paletler kullanarak özelleştirilmiş bir köpek yatağı hazırlayabilirsiniz.

Köpeğiniz için DIY palet mobilyalarına göründüğünden çok daha kolay, sadece biraz boya için bahçe kulübenize bir göz atın ve bir nalburdan bir palet alın veya çevrimiçi satın alın.

Nereden başlayacağınızdan ve biraz ilhama ihtiyacınız olduğundan emin değil misiniz? Köpek yataklarından köpek kaselerine kadar her türlü palet mobilya fikrini bir araya getirdik.

Köpek yatağı

Biraz ilham alarak DIY köpek yatağının harika görünmesini sağlayabilirsiniz, ayrıca köpeğinizin yeni kazılarında tatlı çiğneme oyuncağı rüyalarının tadını çıkarması garanti edilir.

Köpek-Yatağı-DIY_edited-1-500x400


Kaynak: Shanty2Chic

Köpeğiniz gurur ve neşe kaynağıysa, aşağıda bunun gibi küçük bir şey yapmak isteyeceğiniz bir şey olabilir.

palet-evcil hayvan yatağı


Kaynak: 99Pallets

Ama ya birden fazla köpeğiniz varsa….

Ranza

Evet, eğer birden fazla köpeğiniz varsa ranzalar yapmak mümkündür, sadece kimin en iyi ranzayı alacağını bulmaları gerekir.

köpek-ranzaları


Kaynak: Pinterest

Köpek Kaseleri

Çoğu insanın köpekleri besledikleri belirli bir alan vardır, bu yüzden neden biraz parlak kaseler almıyorsunuz veya bu yiyecek / su tutucuyu bir araya getirmek için el işleri ustası becerilerinizi kullanmıyorsunuz?

köpek-kase-palet


Kaynak: Etsy

Köpek kulübesi

Dışarda kalan daha büyük köpekler için biraz barınak oluşturmak için hala paletleri kullanabilirsiniz. Klasik bir görünüm için, üçgen köpek kulübesi yalnızca birkaç palet ve hava koşullarına dayanıklı bir kat cila gerektirecektir.

köpek kulübesi paleti


Kaynak: Pinterst

Modern / Minimalist Köpek Kulübesi

Dairelerdeki köpekler için yerden tasarruf etmek bir sorun olabilir, bu nedenle bu kompakt köpek istasyonu idealdir. Oyuncak saklamak, uyumak ve yemek yemek için bir yeri vardır – ayrıca herhangi bir tasarımcı meskenine göre harika görünür.

8158490906_4e38e1f431_o


Kaynak: Flickr

Yavru lazımlık

Bir diğer önemli daire, siz gün boyunca işteyken ‘işlerini’ yapabilecekleri bir yerdir. Genç yavrular için, onları bu sahte çim paletli lazımlık gibi bir şey kullanmaları için eğitebilirsiniz. Bu şekilde içeri girmemeyi öğrenecekler.

köpek lazımlık


Kaynak: Kym ve Dustin’in Maceraları

Köpek Kanepe

Köpeğiniz kanepede bir bütün kazmaya mı yoksa ıslak köpek gibi kokmaya mı çalışıyor? Her ikisi de yaygın bir sorundur, ancak bunu aşağıdaki gibi kendi köpek kanepelerini yaparak çözebilirsiniz.

köpek kanepe


Kaynak: Comfort Spring Station

Daha çok kedi seviyorsanız, kediler için IKEA mobilya hacklerine de bakıyoruz.

Bir cevap yazın