Küçük bir odaya komidin koymak için 9 fikir


Bir komodinin pratikliği ve işlevselliği konusunda hiç şüphe yok. Yok. Yatak odasında, yatağın yanında, dönem olması gereken bir mobilya parçası. Her ne kadar bir komodin bile sığmayacak kadar küçük odalar olmasına rağmen.

Öyleyse, senin durumun buysa, bu makaleyi hazırladım. 9 komodin, pratik, kaliteli ve çok güzel, böylece mekandan bağımsız olarak yatak odanızda mükemmel bir komodine sahip olabilirsiniz. Onları görelim.

Minimalist tarzda yüzen bir masa

Beyaz lake yüzen komodin

Daha fazla ayrıntı görün veya satın alın>

Birkaç santimetrelik duvardan başka bir şeyiniz yoksa, bu satırların yukarısındaki resimdeki gibi, yatak ile duvar arasında kullanılacak doğru boyutta küçük yüzer masalar vardır ve zemini boş bırakın.

Ek olarak, yukarıda gördüğümüz modelin kitap, gözlük, kulak tıkacı veya her birinin komodinde tuttuğu şeyler gibi temel unsurları saklamak için bir çekmecesi vardır. Bu komodini buradan Etsy’den satın alabiliriz.

Bu hareketli raf tipi masayı beğendiyseniz aşağıda gördüğümüz bunlar ilginizi çekebilir.

Küçük odalar için hareketli komodin

Daha fazla ayrıntı görün veya satın alın>

Yatak odanızda ahşap varsa veya daha sıcak bir dokunuş eklemek istiyorsanız, bu diğer yüzen masa mükemmeldir. Ayrıca pürüzsüz lake beyaz renkte, ancak ahşap tabla ile komodin yapmak yatak odasına sıcaklık katıyor. Ayrıca bir çekmece ve altta ekstra bir raf vardır.

Bu biraz daha pahalıdır, ancak aynı zamanda daha pratik ve dekoratiftir, aynı zamanda 40 santimetre genişliğindedir ve masif meşeden yapılmıştır. 114 € ‘dur ve daha fazla ayrıntı görebilir veya Etsy’den satın alabiliriz.

Küçük odalar için beyaz lake yüzen masa

Bu diğer komodin, küçük odalar için idealdir. 46 cm genişliğe sahiptir, duvara tutturulur, yüzer halde kalır ve alanı aşırı yüklememek için zemini serbest bırakır. Çağdaş bir dokunuş katan herhangi bir yatak odasına uyan çok modern bir tasarıma sahiptir, çeşitli yüzeylerde mevcuttur, bir çekmeceyle birlikte gelir ve fiyatı sadece 35 € ‘dur. Buradan Amazon’dan satın alabiliriz.

Başka bir görelim.

Küçük odalar için çekmeceli hareketli komodin

Bu diğer yan sehpa daha ince, daha inceliklidir, ayrıca beyaz renktedir ve çekmecenin önü ahşaptır, yalnızca 40 cm genişliğindedir ve 30 € ‘dan daha düşük bir fiyata sahiptir. Buradan Amazon’dan satın alabiliriz.

Hâlâ çok genişse ve daha küçük bir başucu masasına ihtiyacınız varsa, bu mükemmel bir masa olabilir:

Küçük odalar için hareketli komodin ve köşe

Üç çekmeceli ve bir köşeli, yüzer bir komodin, yatak pratik olarak duvara dayanıyorsa ve daha önce gördüklerimizden birini koyacak yeriniz yoksa idealdir. Belki de tek “ama” çekmecelerin çok büyük olmamasıdır.

Basittir, modern bir estetikle, pratiktir ve diğer renklerde mevcuttur. Ve en iyisi, fiyatı sadece 37 €. Her ne kadar satan Amazon mağazası sadece 5 tane kaldığını söylüyor.

Komodinlerle ilgilenmiyorsanız, size yardımcı olabilecek bir tane yapmak için bazı fikirler görelim.

Dikey bir raf koyun

Küçük odalar için komodin olarak bir Ikea Lack rafı

Tek raflı dikey raflar, çok fazla saklama alanı sunar ve çok az yer kaplar. Yatak ve duvar arasında neredeyse hiçbir şeyin sığmadığı çok dar bir alan olduğu zamanlar için idealdirler. Bu tip raflar duvara asılabilir veya ayakta durabilir.

Aşağıda görebileceğiniz bu türü çok pratik ve aynı zamanda ucuz oldukları için tavsiye ediyoruz. Küçük odalar için komodin olarak kullanabileceğimiz bu raf, Lack serisinde Ikea’dan satın alınabilir.

Rafları yerleştirmek için yan duvardan yararlanın

Komodin olarak duvar rafları

Fotoğrafçılık Tavanıma Girin

Yukarıda gördüğümüz bu görselde komodin koyulabilecek alan var ama yine de sunmak istediğim fikri açıklamaya da hizmet ediyor.

Yatağın yan duvarını, yatağın alanını işgal etmeyen ve yine de onları komodin olarak kullanmamıza izin veren bazı ince raflar koymak için kullanmakla ilgilidir.

Bazen yatağın duvarında yüzer bir raf koymak için yer bile yoktur, bu durumda yan duvarı her zaman biraz ince veya istediğimiz boyut eklemek için kullanabiliriz ve bunun gibi bir komodinimiz olabilir. Amazon’dan.

Asılı bir raf veya asılı komidin yapın

Asılı bir komodin

Monstercircus Fotoğrafçılık

Bir komodinin duvarlara herhangi bir şekilde yerleştirilmesi için yer yoksa, yine de bir masayı destekleyen, yuvarlak veya kare veya ne istersek onu destekleyen bazı kablolar asmak için tavanımız var başucu masası olarak.

Bu fikir o kadar harika ki, geleneksel bir komodin koyacak yeriniz olsa bile, onu gerçekleştirmek istemenize neden oluyor.

Farklı bir komodin yaptırmak için fikir arıyorsanız buradan görebilirsiniz çok orijinal bir başucu masasına sahip olmak için fikirler.

Gerçekten küçük bir komodin bulmak

Yüzen küçük bir komidin

Açık bir fikir, ancak bir fikir. Bugün elimizde bulunan o kadar çok mağazamız var ki, duvarla yatak arasındaki o küçük boşluğa uyan küçük bir komodin bulamamak zor. Sadece biraz araştırmalısın. Bunu buradan Etsy’den satın alabilirsiniz.

Burada görebilirsin 30 modern başucu masası ve bazıları çok küçük, dar alanlar için mükemmel.

Çekmeceli

Küçük bir oda için komodin olarak bir çekmece

Bu fikrin konsepti, ilk gördüğümüz ile aynı, ancak yüzen bir masa satın almak yerine, sadece bir çekmeceyi kurtarmamız, onu asılı bir masa olarak kullanmamız gerekiyor.

Ek olarak, bu fikir, çekmeceyi istediğimiz gibi boyayıp dekore edebildiğimiz için bize daha fazla özelleştirme olanağı sağlıyor.

Duvara sabitlemek için, içine birkaç delik açın, bunlara birkaç dübel yerleştirin ve ardından çekmecenin ve nesnelerin ağırlığını destekleyen sağlam vidalar takın.

Burada süslemek ve yapmak için daha fazla fikir görebilirsiniz çekmeceli raflar>

Küçük bir tabure ile

Başucu masası olarak bir tabure

foto | sffirlbybay

Elbette hepinizin banyoda, tipik küçük tabure, banyo için çok pratik, anneniz veya büyükanneniz oldu. Ve eğer almadıysan, ne demek istediğimi biliyorsun. Gördüğünüz gibi, bu boyutlarda, çok küçük bir tabureyi başucu sehpası olarak kullanmak, çünkü normal bir tabure uymadığında, bu fena bir fikir değil.

Bu tür dışkı çeşitli mağazalarda bulmak kolaydır. Buna ek olarak, birçok modelde mevcuttur: yuvarlak, kare, dikdörtgen ve birkaç farklı malzemeden yapılmıştır: ahşap, metal, plastik vb.

Yatak için bir destek

Küçük alanlar için ideal, yatağa takılan başucu masası

Bu tip destekler küçük odalar için de kullanılabilir. Yatağın tabanına sıkıca sabitlenir ve bize değerli çıkarılabilir saklama alanı sağlar. Yine de sorunsuz bir şekilde bırakabiliriz. Etsy’den buradan satın alabilirsiniz. Ek olarak, ahşap ve diğer renklerde mevcuttur ve sadece 36 € gibi çok iyi bir fiyatı vardır.

Gördüğünüz gibi, odada komodin koymak için yer olmaması büyük bir rahatsızlık değil, çünkü bu fikirler o kadar havalı ki, bunları gerçekleştirmek için yer kalmamasına neden oluyor. Hangisini seçersin? Ben, pandantifle; Onu seviyorum. Seni yorumlarda okudum.

Bu makale de ilginizi çekebilir: Çok küçük bir odaya komodin koymak için 5 iyi fikir