Küçük Evler İçin Depolama Fikirleri

Deposu çok az olan veya hiç olmayan bir yere taşınmak kiracının kabusu. Normalde IKEA’ya istenmeyen bir seyahatin kartlarda olduğu anlamına gelir, ancak düz paket kaygısı başlamadan önce daireniz ve eviniz için birkaç depolama fikrimiz var.Evde depolama alanı oluşturma, Evde depolama Fikirleri, Evde depolama Yöntemleri, Evdeki fazlalıkları saklama, Eviniz için 15 yaratıcı depolama çözümü, Küçük evlerde ardiye çözümleri, Küçük evlerde depolama çözümleri, Küçük evlere büyük çözümler

Her şeyden önce, depolamanın neye ulaşması gerektiğini düşünelim, görünür öğelerin dağınıklığının ortadan kaldırılması ve gizlenmesi nedeniyle bir temizlik duygusu. Kitap rafları ve saklama üniteleri satın almak sadece küçük dairenizi daha küçük gösterecektir, bu nedenle şu anda sahip olduklarınıza bir göz atmak ve onu farklı bir şekilde kullanıp kullanamayacağınızı düşünmek önemlidir.

Temizlik malzemelerinizi asın

asılı temizleyici


Kaynak: Lifehacker

Her yüzey ve leke türü için farklı bir temizleyiciyle, lavabonun altındaki alan çok dağınık hale gelebilir. Bu alanı en üst düzeye çıkarmak ve bir gergi çubuğu ve oradan sprey şişesi temizleyicileri asılarak düzenli tutmak kolaydır.

Mutfak dolapları

017 kopyası


Kaynak: BizzyDayz

Dolap kapılarına düzenleyici raflar inşa ederek, sahip olduğunuz küçük tezgah alanını kağıt havlu, baharat ve diğer tezgah dağınıklığından uzak tutun. Bir dolar dükkanından veya Bunnings’ten aşağıdaki rafa benzer bir şey alabilirsiniz ve biraz tamirci yardımı ile mutfak deponuz anında iyileştirilecektir.

OrganizedPantryDoor


Kaynak: iheartorgansing

Yatağın altında
Bu, evinizde sahip olacağınız en büyük depolama maksimize edicisidir ve size uygun bir şeyi bir araya getirmek inanılmaz derecede kolaydır.

diy-haddeleme-depolama-sandık-2


Kaynak: Decohubs

Örneğin, bazı eski çekmeceleri alıp bunlara tekerlekler takarak sürgülü çekmeceler yaratabilir ya da ekstra keten ve mevsimlik kıyafetler için içeri ve dışarı sürükleyebileceğiniz güzel sepetler alabilirsiniz.

yatak altı sepetleri


Kaynak: Holding Şirketi

Yatak Başlığı
Yatağın altında yer yok mu? Endişelenmeyin, tüm ıvır zıvırlarınız, kitaplarınız ve hatta dosyalarınız için bir yer olacak bir depolama başlığı oluşturabilirsiniz.

misafir-yatak odası-başlık-ve-kitaplık


Kaynak: Mütevazı Ev Blogumuz

Ayrıca, bir başucu masası ve bir özellik duvarı olarak üçlü ihtiyacın yerini alıyor!

Çok amaçlı Masa
Evinizde bir ofis olması, çoğumuzun sahip olamayacağı bir lüks olarak kabul edilir. Bununla birlikte, işinizi yapabileceğiniz mevcut alanları çok işlevli hale getirmek için birçok seçenek vardır.

Flat-Mate-Masa


Kaynak: Kullanın

Şaşırtıcı-Yapar-Kara Tahta-Boya-Cam Üzerinde Çalış-Dekorasyon-Fikirler-Mutfakta-Görüntüler-Geleneksel-tasarım-fikirleri-


Kaynak: Unutulmaz Dekor

Çocuk Oyuncakları

Çocuk oyuncakları yalnızca tüm evi ele geçirmekle kalmaz, aynı zamanda onları saklamaya çalışmak da büyük kutularda daha kolay değildir. Küçük oyunlarınız ve oyuncaklarınız için birkaç depolama çözümü vardır.

Herhangi bir metal oyuncak, manyetik bir şeritle duvara ‘yapışabilir’ veya oyuncakları saklamak için çalışmayan bir şömine veya pencere pervazına gibi evin bir özelliğini kullanabilir.

0d093dd33e5fe123c8e876372fa6c91d


Kaynak: Pinterest

oyuncak saklama

Kaynak: Cool Mom Picks

Hiç küçük bir tahta oyununun veya bulmacanın büyük bir kutu gerektirdiğini fark ettiniz mi? Bu DIY oyuncak saklama fikrini, belirli bir kasaya yerleştirilebilen kompakt plastik kasalarla seviyoruz.

çocuk oyuncak saklama
Kaynak: Cool Mom Picks

Mason Kavanozlar

Geri dönüştürülmüş kavanozlar ve hatta satın alınan mason kavanozlar mutfakta, banyoda ve hatta kulübede kullanılabilir. Kavanozlar, hava geçirmez, kolayca erişilebilir veya sadece tüm parçaları bir arada tutmak için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm küçük eşyalar için mükemmeldir.

asma-mason-kavanoz-depolama-diy1


Kaynak: Furnish Burnish

Mücevher Sanatı

Tüm mücevherlerinizi bir çekmecede karıştırmak ve değerli saklama alanını kullanmak yerine neden güzel parçalarınızı duvara asmayasınız? Sadece değerli depolama alanını boşaltmakla kalmaz, aynı zamanda ucuz bir sanat alternatifi olarak ikiye katlanır.

Mücevheri Organize Etmenin Yaratıcı Yolları-44
Evde depolama alanı oluşturma, Evde depolama Fikirleri, Evde depolama Yöntemleri, Evdeki fazlalıkları saklama, Eviniz için 15 yaratıcı depolama çözümü, Küçük evlerde ardiye çözümleri, Küçük evlerde depolama çözümleri, Küçük evlere büyük çözümler


Kaynak: Gurukoala

Evde depolama alanı oluşturma,
Evde depolama alanı oluşturma, Evde depolama Fikirleri, Evde depolama Yöntemleri, Evdeki fazlalıkları saklama, Eviniz için 15 yaratıcı depolama çözümü, Küçük evlerde ardiye çözümleri, Küçük evlerde depolama çözümleri, Küçük evlere büyük çözümler


Kaynak: Açıklama Kuruluşları

Küçük daireler için başka depolama fikirleriniz var mı? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Bir cevap yazın