Kumaş efektli boyama tekniği

Size yapabileceğiniz çok basit bir boyama tekniği getiriyoruz ve bu duvarlarınıza bir tasarım dokunuşu katacak. Hakkında kumaş efektli boyama tekniğibu teknikle apre dokuma bir kumaşı taklit eder ve uygulaması çok basittir.

Kumaş efektli boyama tekniği

Kendi Tarzımda Fotografía

Bu tekniği yapmak için düz duvarlara ihtiyaç vardır.

Tekniği yapacağımız duvarın tamamına önce iki kat alkil veya su bazlı sabitleyici uyguluyoruz. Bir kat ile diğeri arasındaki kuruma süresine saygı duymak. Bu, boyayı uyguladığımızda çabuk kurumamasını sağlayacaktır.

Daha sonra plastik boya ile tavandan zemine ve en fazla iki metre genişliğinde bir duvar parçası boyarız. Duvarı boya yüklü ve hemen buradan satın alabileceğimiz çok ince kıllı ve aralarında çok az aralık olan bir fırça ile bırakıyoruz, fırçayı soldan sağa sonra yukarıdan aşağıya doğru geçiriyoruz.

Boya kurumadan bunu yapmak için acele etmeliyiz. Boya kuruyacak olsaydı, fırçalamak iz bırakmazdı. Ancak ona iki kat alkil veya su bazlı sabitleyici verdiğimiz için, bu boyanın kurumasını uzun süre alacaktır.

Bir duvar parçası yaptıktan sonra, farkedilmemesi için kesime özel bir dikkat göstererek birincisinin ardından başka bir duvar parçası yaparız.

Basit değil mi?

Burada daha fazlasını görebilirsiniz vurgulu duvarlar için boyama teknikleri.