Masa Tasarımlı En İyi 10 çocuk Yatak Odası

Çocuğunuz için yeni bir yatak odası tasarlamak istiyorsanız, ancak alanla sınırlıysanız, masaları olan çatı yatakları mükemmel bir çözüm olabilir. Bu ürünler, bir yatak odasında gerekli olan birçok önemli özelliği bir araya getirdikleri için mükemmeldir, ancak geniş bir depolama alanı, çalışılacak bir yer ve elbette tüm önemli yatak sağlarken bunu kompakt bir şekilde yaparlar.

Düzenler Ve Tasarım.
İlk olarak, mizanpajlara bakmalıyız ve kullanabileceğiniz çok sayıda seçenek var. Sadece yatağın altında yatanlara odaklanırsak, göreceğiniz şey, çalışma masası olarak bir masaya sahip olanlar arasından seçim yapabilmenizdir, diğerleri ise bir gardırop ve ek depolama alanı içerir. Yatağa erişen merdiven, daha fazla depolama alanı oluşturmak için uca da yerleştirilebilir, ancak ön tarafta olması daha yaygındır, ancak bir tarafa.
Tasarım için, bu tür bir çatı katı yatağı çeşitli ahşaptan gelir veya metal bir çerçeve olan başka bir seçenek vardır. Ayrıca düz çamdan, rüya çocuk yatak odasına mükemmel uyum sağlayabilenlere veya o genç yaşlara taşınmaya başlayan çocuklar için biraz daha büyümüş bir görünüme sahip farklı stilleri vardır.

Depolama.
Depolamadan tekrar bahsetmeye değer çünkü çoğu zaman bu küçük bir yatak odasında eksik olan tek şeydir. Bir çatı katı yatağı ile, ön tarafta yerleşik bir gardırop bulundurma seçeneği vardır veya tercih ettiğiniz seçenekse gardırobun derinliğini hatırlamanıza rağmen bir uca da ekleyebilirsiniz. Alternatif olarak, gardırop fikrini bırakabilir ve bir kez daha tercih ettiğiniz tasarıma bağlı olarak yerleşik bir dolaba veya bir kutu depolama fikrine bakabilirsiniz.
Açık olan, bir çocuk için bir yatak odası düzenlemeye çalışıyorsanız ve sınırlı alan varsa, masaları olan çatı yatakları gerçekten mümkün olan en iyi çözümdür. Kompakt bir mobilya parçasında ihtiyacınız olan hemen hemen her şeyi sağlarlar ve mevcut birçok seçenekle, odaya sığacak ideal parçayı bulacağınızdan şüphe yoktur.

 Ranza İkiz Yatak Seti

Bu iyi tasarlanmış sistem, çocuğunuzun ihtiyaç duyduğu her şeyi ekstra bir ikiz yatak, güzel bir yazı masası ve açık ve kapalı depolama dahil olmak üzere zarif bir tasarıma yerleştirir.

Çalışma Masası 

Entegre raflı altı çekmece şifoniyer ucu. Merdiven ve şifoniyer uçları tamamen modülerdir ve ön rayın sağ veya sol tarafına yerleştirilebilir.

 Çalışma Masası, Göğüs ve Kitaplık

Bu güzel bir mobilya parçası. Ayrı bir kitaplık ve şifoniyer ile bir yatak almak düşünüyor gerçekten iyi bir anlaşma.

Bir cevap yazın