Mevcut alanlar için modüler raflar

Oturma odasındaki modern alanlar için modüler raf TRIA

Oturma odasındaki modern alanlar için modüler raf TRIA

Josep Maria Massana ve Josep Maria Tremoleda 1978 yılında, modern mekanlar için orijinal ve çok yönlü bir modüler raf tasarladı TRIA, zaten dönüştürülmüş İspanyol endüstriyel tasarım klasiklerinden biri ve Mobles 114. Ondan gelen bir başarı. modüler konsept, müşteri ihtiyaçlarına göre büyüyebilir ve değiştirilebilir, farklı alanlara kolay adaptasyonu, oturma odaları, mutfaklar, banyolar, yatak odaları, giyinme odaları veya çalışma alanları ve bunların başarılı bitirir.

Oturma odasındaki modern alanlar için modüler raf TRIAGiyinme odasındaki modern alanlar için modüler raf ünitesi TRIA

Bu simge 35 yıllık tasarım, her türlü çağdaş mekanı işgal etmek için büyümeye devam ediyor. TRIA içeri gelir duvar için 24 cm derinliğinde versiyon (Tria 24) ve 36 cm’lik bir ayakta veya duvar (Tria 36). Buna ek olarak, yakın zamanda çeşitli bir aksesuar koleksiyonu: kaplar, çekmeceler, masalar ve askılar.

TRIA, yatak odasında çağdaş mekanlar için modüler rafTRIA, yemek odasındaki modern mekanlar için modüler raf

Mobles 114 mobilya firmasının 35 yıllık ömrü boyunca TRIA’ya dahil ettiği tek yenilikler bunlar değil. TRIA Paketi evrim küçük ve çağdaş Massana y Tremoleda’nın orijinal tasarımından; Bir tasarım paket servisi, ihtiyacı olanlar için tasarlandı yardımcı kitaplık herhangi bir alanda.

Banyodaki modern alanlar için modüler raf TRIATRIA, modern mekanlar için modüler raflar

Konsepte uygun paketi bu küçük kız kardeş kompakt ambalajda satılır, kolayca taşınabilir, rafı istediğiniz yere monte etmek için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. TRIA bir depolama ve dekorasyon sistemi Kullanıcının takdirine bağlı olarak değiştirilebilen bağımsız veya duvara monte versiyonda. Kesin olarak, bu zamansız ve eklemli tasarım sayesinde, nihai kompozisyonlar ortamlara uyar ev Ö sözleşme: oturma odaları, mutfaklar, yatak odaları, giyinme odaları, mağazalar vb.