Modern banyo mobilyaları, mat ve farklı renklerde. Salgar’dan yeni

Banyo konusunda uzmanlaşmış firma Salgar, üç önemli noktada öne çıkan Live Matt adlı en son banyo mobilyası koleksiyonunu piyasaya sürdü: Çok modern tasarımlı, mat yüzeyli ve en önemlisi banyo mobilyaları. , 5 çekici ve düşündürücü renkte.

Bu benzeri görülmemiş koleksiyonla, Salgar sıradışı ve nihayet bize sadece ahşap veya beyaz yüzeylerin ötesine geçen banyo mobilyaları sunuyor.

Modern estetiğe sahip, rengarenk parçalar. Benimle takip edin, kişiliğe sahip ve modern farklı bir banyo mobilyası arıyorsanız, Live Matt koleksiyonunu seveceğinizi düşünüyorum.

Size farklı modelleri sunuyorum.

Mavi Sis

Mavi sis kaplamalı, siyah kulplu ve üstte asılı Fussion Krom mobilya

Mavi sis kaplamalı, siyah kulplu ve üstte asılı Fussion Krom mobilya

Fussion Chrome banyo mobilyalarında bu çizgilerin üzerinde gördüğümüz Blue Fog kaplama, tüm koleksiyon gibi mat bir yüzeye ve hafif ve canlı bir soft mavi renge sahip.

Bu renk tazeliği ve dinginliği ifade ettiğinden, ferah ve dinlendirici bir ortamın arandığı banyolar için mükemmel bir kaplama.

Ayrıca, bu durumda mobilyalar siyah bir üst ve kulplarla birleştirilerek oldukça güncel bir set oluştursa da, tamamen kişiselleştirilmiş bir set oluşturacak şekilde farklı yüzey ve renklerde diğer tezgahlarla birleştirilebilir.

Hatta askıya almak yerine dolaba ayaklar bile eklenebilir.

Salgar’ın Live Matt serisinin bir başka bitişine bir göz atalım.

Banium’da daha fazla ayrıntı ve fiyat burada.

Beyaz pamuk

Beyaz Pamuklu Monterrey dolap, beyaz ayaklı ve tezgah üstü lavabolu

Beyaz Pamuklu Monterrey dolap, beyaz ayaklı ve tezgah üstü lavabolu

Mat yüzey sayesinde ipeksi ve kadifemsi bir görünüme sahip sıcak ve rahat bir beyaz. Beyaz, evet, ancak çoğu banyo mobilyasında görmeye alıştığımız geleneksel beyaz kaplama değil.

Bu renk ve mat bir görünüm, bize rahat, parlak ve rahat bir his verir.

Bu durumda yukarıda da görebileceğiniz gibi banyo mobilyası beyaz tezgah üstü lavabo ve yine beyaz renkte metal ayaklar ile kombine edilmiş.

Bunlar daha önce bahsettiğim ayaklardır ve beyaz, siyah ve krom renkte bulunan herhangi bir mobilyaya ve tüm mobilyayı kişiselleştiren kulplara takılabilir.

Serideki renklerden bir başkasını görelim.

Banium’da daha fazla ayrıntı ve fiyat burada.

Mavi gece

Krom kulplu ve gömme lavabolu Blue Night kaplamalı Fussion Krom mobilya

Krom kulplu ve gömme lavabolu Blue Night kaplamalı Fussion Krom mobilya

Şüphesiz benim favorim. Lacivert bir mat banyo mobilyası. En zarif renk var.

Şıklığıyla öne çıkan sofistike bir banyo arıyorsanız, lacivert bunun için mükemmel bir renktir.

Böylece Mavi Gece bu alanlar için kazanan seçenek haline gelir.

Bu durumda mobilyanın krom kulplar, asma ve gömme lavabo ile birleştirildiğini görüyoruz, ancak öncekilerle aynı şekilde, mobilyayı sağlayan diğer tezgah, lavabo, ayak veya kulp türleriyle de kombine edilebiliyor. daha büyük kişiliğe sahip.

Doğal olarak, diğer yüzeylerde olduğu gibi, banyo mobilyalarını bu zarif renkte tamamlamak için yardımcı mobilyalar ve diğer eşleştirmeler de mevcut, eğer istediğimiz buysa.

Bir sonraki renge geçelim.

Banium’da daha fazla ayrıntı ve fiyat burada.

Machiatto

Machiatto kaplamalı ankastre lavabolu Monterrey asma mobilya

Machiatto kaplamalı gömme lavabolu Monterrey asma mobilya

Bir evde banyodan daha soğuk oda yoktur. Fiziksel ve görsel olarak konuşma. Çoğu insan için bu bir sorundur. Sizin için de öyleyse, Machiatto kaplama, mekana sıcaklık katmanız gereken kaplamadır.

Baştan çıkarıcı karamel yumuşak toprak tonuyla tamamlanan bu banyo dolabı, oturduğu her banyoya sıcaklık ve rahat, zarif bir görünüm getiriyor.

O sıcaklığı arttırmak ister misin? Mobilyaların üzerine ahşap kaplama bir tezgah ekleyin ve gerçekten sıcak ve rahat bir banyonun keyfini çıkarın.

Banium’da daha fazla ayrıntı ve fiyat burada.

Kraliyet Yeşili

Siyah kulplu ve tepeli Royal Green kaplamalı Fussion Krom mobilya

Siyah kulplu ve tepeli Royal Green kaplamalı Fussion Krom mobilya

En cüretkar seçenek. Tüm banyoyu renk ve kişilikle dolduracak güzel, derin bir yeşil. Son olarak, derin yeşil bir banyo dolabı, pişmanlık duymayan, cüretkar ve çekici.

Ahşap, beyaz, siyah, bitkiler ve bitkisel lifler veya seramik gibi diğer doğal detaylarla harika bir şekilde birleşir.

Beyaz, siyah veya krom ayaklar, tezgahlar ve kulplarla birleştirin ve tarzına daha fazla karakter katan mobilyayı kişiselleştirin.

Banium’da daha fazla ayrıntı ve fiyat burada.

Dediğim gibi, güzel bir modern estetik ile bir banyoya stil ve karakter katabileceğimiz ve gelenekselin dışına çıkabileceğimiz, kişiliğe sahip banyo mobilyalarıdır.

Salgar’dan fotoğraf ve mobilya.