Modern banyolar için tasarım bataryaları


Bir banyonun estetiğini tamamlamak için o sahneyi mümkün olan en iyi şekilde kapatmayı başardığımız küçük detaylar, batarya gibi aksanlardır. Aksanları veya diğer noktalama işaretlerini eklemezsek, dünyanın en güzel şiirlerinden birini yazmanın faydası yok, değil mi? Aynı şey dekorasyonda da olur. Banyodaki musluklar, sahneyi bitiren o küçük noktalama işaretleridir.

Tasarım musluğu

Neyse ki, bugün tasarımcı muslukları herkes tarafından kullanılabilir. Güncel banyolar için tasarlanmış şık yüklü yeni modeller, bunlar gibi topladığım ve aşağıda göreceğiz. En iyi banyo firmaları tarafından tasarlanmış, her ortama uyum sağlayan modern banyolar için özel bataryalardır. Yeni banyonuz için tasarımcı bir batarya mı arıyorsunuz? Bana katılın ve seçtiğim bunları keşfedin.

Aroha de Griferías Galindo

Tasarım musluğu

Griferías Galindo firması tasarım kılavuzları açısından en çok talep edilen kataloglardan birine sahiptir. Ve birçoğu arasında, Aroha modeli, her türlü modern banyo için uygun, çok zarif, çağdaş tasarımlı bir bataryadır ve sahneyi sofistike bir şekilde tamamlar. Ek olarak, Aroha batarya lavabolar için trend olan mat siyah renkte de mevcuttur.

Hansgrohe sayaçları

Tasarım musluğu

Aynı kesimdeki banyolar için modern tasarım bataryaları doğrultusunda devam eden hansgrohe markası bu konuda bir diğer uzmandır ve ödüllü tasarımıyla Metris modeli yenilikçi teknoloji ve kullanım kolaylığı sunar. Hassas kenarlı krom yüzeyleri ile zarif minimalist estetiği, onu her modern banyoda dikkate değer bir unsur haline getirir.

İnşaat Kenarı Grohe

Tasarım musluğu

Mükemmel banyo ürünleri markalarından bir diğeri olan Grohe, aynı zamanda modern BauEdge’i bulabileceğimiz geniş bir tasarımcı bataryaları kataloğuna sahiptir. Günümüzün mevcut banyolarına uyan modern bir siluet elde etmek için klasik yuvarlak hatlardan ilham alan, zarif bir klasik tarza sahip bir tasarımcı bataryası.

Galindo Mermer Musluk Koleksiyonu

Tasarım musluğu

Yine Griferías Galindo firması ile mermer koleksiyonuna ait son bataryalarından birini görüyoruz, burada bide, duş ve küvet bataryaları da var, bataryaların ağırlıklı olarak mermer tabanları öne çıkıyor; Her mekana uygun heykelsi bir tasarıma sahip, ancak özel bir duruşa sahip oldukları için sofistike banyolar için özel olarak tasarlanmış, siyah veya beyaz benzersiz ve tekrarlanamaz bir parça.

Grohe Atrium

Tasarım musluğu

Daha klasik bir ortamı anımsatan modern bir banyo için Grohe imzalı Atrio musluğu, sahneyi bitirmek için mükemmel bir adaydır. Yeni zamanlara uyarlanmış klasik biçimleri sayesinde günümüzün en modern banyolarına klasik bir dokunuş vermek mümkün. Çok kişiliğe sahip bir musluk.

Akıllı Musluklardan Rüzgar

Tasarım musluğu

Griferías Clever firması, 40 yılı aşkın bir süredir banyo için diğer unsurların yanı sıra musluklar üretmektedir ve katalogunda Ventu modeli gibi piyasadaki en çekici bataryalardan bazılarına sahiptir. Radikal ve sıra dışı bir stile sahip, hafif eğimli gövdesi, keskin kenarları olan, tasarımını bir elmas gibi gösteren, günümüzün mevcut banyolarının estetiğini tamamlamak için mükemmel bir tasarımcı bataryası.

Kily of Galindo Muslukları

takip etme

Ve yine Griferías Galindo’dan Kily modeliyle modern banyolar için bu tasarım musluk koleksiyonunu kapatıyoruz. Dalgalı kulplu özgün tasarımı sayesinde her türlü ortama uyum sağlayan zarif ve zarif çizgilere sahip bir batarya. İşlevsellik ve ergonomi sağlayan süsleyen bir model.

Bakınız: Girdap. Su tasarrufu sağlayan yenilikçi tasarıma sahip ekolojik musluk