Mükemmel dengede modern rustik banyolar

Rustik banyoların çekiciliğine ve geniş bir kitleye sahip olmasına rağmen, birçok insan için bu dekoratif tarzın belki de biraz abartılı olduğu doğrudur.

Neyse ki bu stil güncellendi ve modern rustik, daha rafine ve daha az geniş çizgilerle yüzeylerini yumuşatıyor, daha hafif ve daha sofistike malzemeleri rustik havanın özünü kaybetmeden kabul ediyor.

Bu değerli 40 tanesinde göreceğimiz gibi modern rustik banyolar rustik ve kozmopolitin mükemmel bir uyum içinde bir arada var olduğu bugün, rustik ama çok modern bir banyo elde etmek için topladığım.

Modern bir rustik banyo

Tasarım ve fotoğraf Kristin Dion Desging | Instagram KDionDesign

Rustik, çağdaş esintili. Bu diğer modern rustik banyoyu oluşturan zemin, ahşap ve diğer kaplamalarda mükemmel bir malzeme karışımı.

Modern rustik banyo

Fotoğraf ve tasarım Estibaliz Martín

Metro karoları ve ahşap bir dolap üzerindeki çıplak taş lavabo, modern bir rustik küçük banyoyu oluşturur.

Modern bir rustik banyo

Tasarım ve fotoğrafçılık Prosto W Szarosci

Çok güncel,% 100 rustik olarak kabul edilemez. Dediğim gibi, malzemeler rafine edildi ve çizgiler daha ince.

Çağdaş bir rustik banyo

Route62 ile Banyo

Bu diğer modern rustik banyoda, büyük bir ahşap dolap ve aydınlatmaya uyacak şekilde elle yapılmış bir ayna ile stilin nasıl daha geleneksel olduğunu görüyoruz.

Modern bir rustik banyo

Fotoğrafçılık @carpendaughter

Bu diğer banyo, siyah tonlarda seramik, eski metro karoları ve altın vurgular gibi daha güncel unsurlarla birlikte ahşap mobilyalar sayesinde modern bir rustik tarza sahiptir.

Bu tarzdan hoşlanıyorsanız, bu modern vintage banyolara da göz atabilirsiniz.

Modern bir rustik banyo

Tasarım ve fotoğrafçılık Dom_w_sansewieriach

Bu diğer banyo, kırsal dozunu açıkça büyük rustik ahşap tezgahtan alıyor, ancak geri kalanı, rustik ve modern arasında dengeli bir sahne oluşturan hidro-efektli karo ve pürüzsüz fayanslar gibi mevcut malzemelerin bir karışımı.

Rustik ve modern bir banyo

Tasarım ve fotoğrafçılık Silvias Home

Bu diğer banyo, beyazla birleştirildiğinde çağdaş bir rustik banyo oluşturan egzotik bir rustik stile sahiptir. Beyaz çok fazla ahşabı düşürür ve daha modern bir atmosfer yaratır.

Modern bir rustik banyo

Ayşenur @aysenur_aysenur de E17 Life

Doğal ahşap yerine ahşap efektli seramik kullanılırsa bu çizgilerin üzerinde banyo zemini gibi rustik tarz da yumuşatılır.

Güzel bir modern rustik banyo

Evden Fotoğraf Hikayeleri | Instagram (@historiasdecasa)

Neredeyse tamamen kahverengi harçla kaplı, zeminde güzel bir vintage karo ve el yapımı detaylara sahip beyaz ve ahşap mobilyalar bulunan bu diğer modern banyoya iyice bakın. Modern bir kesime sahip güzel bir rustik banyo.

Çağdaş bir rustik banyo

Fotoğraf ve banyo tasarımı Refresh Living

Doğal olarak daha modern bir ortam arıyor olsak bile, geleneksel rustik banyolar gibi ahşap bir duvarı da kaplayabiliriz. Belki birden fazla duvar zaten aşırı olsa da.

Modern bir rustik banyo

Fotoğrafçılık Carmen Occhipinti

Bu diğer küçük banyo, soyulmuş mobilyalar ve havlu askılarının metal detayları sayesinde rustik bir tarza sahip ama sonra pürüzsüz boyası ve ne kadar derli toplu göründüğü ona daha modern bir estetik kazandırıyor.

Yevea tezgahlı modern rustik banyo

Fotoğrafçılık ve Yevea Ahşap Tezgah

Ayrıca sadece tezgahı değiştirebilir veya Yevea firması tarafından yapılanlar gibi rustik bir ham ahşap ekleyebilir ve modern banyonuzu yukarıda gördüğümüz veya aşağıda gördüğümüz gibi harika bir rustik aksanlı bir banyoya dönüştürebilirsiniz.

Fotoğrafçılık ve Yevea Ahşap Tezgah

Hepsi beyaz, hoş, doğal ahşap bir üst ile.

Fotoğrafçılık ve Yevea Ahşap Tezgah

Tezgahla çok az hissediliyorsa, rustik tarzı güçlendirmek için tezgahla aynı ahşapta bir raf veya biraz daha raf ekleyin.

Fotoğrafçılık ve Yevea Ahşap Tezgah

Siyah ve doğal ahşapta, rustik ve çağdaş arasında harika bir kontrast.

Modern bir rustik banyo

Fotoğrafçılık?

Doğal veya sıyrılmış bir ahşap duvar eklerseniz, tam bir rustik ilaveye sahip olacaksınız. Gerisi, daha çağdaş malzemeler ve kaplamalar kullanabilirsiniz.

Rustik desenli modern bir banyo

Tasarım ve fotoğraf Villa V Interieur

Neredeyse çağdaş, ancak zemine ahşap, fayanssız duvarlar ve çimento sıvalı bir duvar ekliyorsunuz ve bu size güzel bir rustik dokunuş veriyor.

Rustik detaylara sahip modern bir banyo

Valeruanka Tasarım

Ahşabı bir duvardaki tavana kadar getirin, çok ham bir ahşap olmamaya çalışın ve çağdaş bir dokunuş katmak için beyaz ve pürüzsüz yüzeylerle birleştirin, modern bir rustik banyoya sahip olacaksınız.

Rustik detaylara sahip modern bir banyo

Fayanssız duvarlar veya duvarlar ve düz duvarlar bu tür banyoda çok iyi çalışır.

Güzel bir modern rustik banyo

Tasarım ve fotoğrafçılık Jefta Offerman

Bu özelliklere sahip bir banyo elde etmek için tezgah üzerindeki geniş ahşabı, Fas zellige gibi zanaatkar kesim çinileri ve bir tür harçla sıvanmış duvarları da birleştirebilirsiniz.

Rustik bir banyo aynası

Etsy ayna

Modern bir banyoya rustik bir dokunuş eklemek için başka bir fikir veya çözüm, rustik bir ayna eklemektir. Bu yeterli olacak.

Gördüğümüz gibi, modern bir rustik banyoya ulaşmak birçok şekilde yapılabilir. Diğer yolların yanı sıra malzemeleri birleştirmek, bitirmek, estetiği bozan bir unsur eklemek, mükemmel kontrast elde etmek veya uygun mobilyayı seçmek.

Ve şimdi burada durmayın ve bu 75 modern banyo tasarımından ilham alın.

Bu makale modern rustik banyonuzu elde etmenize yardımcı oldu mu? Herhangi bir sorunuz varsa, yorumlarda size cevap vermekten memnuniyet duyarım.