Mutfağınızı Daha Etkili Tasarıma Getirmenin 5 Yolu

Mutfaklar bir evin en önemli parçalarından biridir. Onlar beslemek, eğlendirmek ve derin bağlar kurmak için bir yerdir. Bu yüzden bu alanları çekici kılmak için biraz çaba sarf etmek faydalı olacaktır. Blog, mutfağınızı daha parlak ve daha güzel hale getirmenin bazı basit yollarını tartışıyor. Okumaya devam etmek.

Bir mutfak sadece bir pişirme alanı değil, en yakın arkadaşlarınızı yüreklendirici bir konuşma için çağırabileceğiniz bir alandır. İç Masterchef’inizin kalbinin arzusunu denemesine izin verebileceğiniz lezzetli bir pasta pişirirsiniz. Kasvetli bir günde bu rahatlatıcı zencefil çayı ihtiyacınız olduğunda ya da akşam açlık acısı bastırmak için hızlı bir makarna hışırdamak için döneceğiniz bir alan.

Eviniz için mutfak kadar samimi ve gerekli olan alan, çekici bir varlık, kişiselleştirilmiş bir açıklama ve rahat ama verimli bir ortam gerektirir. İşte mutfağınızı geri almanın beş yolu.

Klasik Paslanmaz Çelik Kutuları Alın

Plastik kaplar mutfak raflarınızın her yerine yayılıyor mu? Her ne kadar malzemeyi şeffaf malzemeleriyle bulmanın daha kolay olduğunu iddia etse de, plastiklerin yıkanması zor olduğu da doğrudur. Dolabın arkasında saklanmazlarsa, her türlü rengi ve eşit olmayan miktarları gösteren çok çekici bir görünüm oluşturmazlar. Çelik kutuların ise zarif görünmelerini sağlayan ince bir parlaklığı vardır. Ayrıca, temizlenmesi zahmetsizdir ve ömür boyu süreceklerdir. Şeffaflık sorununa karşı koymak için, bunları bir işaretleyici ile etiketleyebilirsiniz.

Mutfağınıza Sıcak Bir Renk Boyayın

Mutfak sıcaklığın sembolüdür. Kalbinize yakın herhangi bir pastel tonla boyayın. Sıcak tonlar da daha fazla ışığı yansıtarak mutfağınızın daha büyük ve daha parlak görünmesini sağlar.

Onu Aç

Mutfağınızda en az bir pencere bulundurmaya çalışın. Güneşe bakan ve güneş ışığının içine su basmasına izin veren bir tane varsa, daha iyi bir şey değil! Güneşin sıcaklığı sadece ruh halini aydınlatmakla kalmaz, aynı zamanda nemli, karanlık alanlarda gelişmeyi seven mikrobiyal büyümeyi ve böcekleri de caydırır.

Biraz Yeşillik Ekle

Mutfak bahçeniz yok mu? Endişelenmeye gerek yok. Birkaç plastik şişeyi kesin, yarıya kadar toprakla doldurun ve içine otlar ekleyin. Bunları düzenli olarak sulayabilmeniz için pencere pervazına veya lavabonun yanına yerleştirin. Bahçenizi süslemek için ot toplayabileceğiniz küçük bahçeniz var! Online şişe bahçeciliği için birçok fikir bulabilirsiniz.

Yeni Bir Cihaz

Genellikle aynı pişirme tekniğiyle sıkılırız. Bunu değiştirmenin basit bir yolu, yeni bir cihaz almak veya eski bir cihazı daha fazla özelliklere sahip yeni bir cihazla değiştirmek. Yeni cihaz ayrıca merakınızı giderecek ve pişirme sürenizi dört gözle bekletecektir. Ve bir dahaki sefere arkadaşlarınıza gösterebilirsiniz!

Bunlar mutfağınızı daha çekici hale getirmenin birkaç basit yoluydu. Bununla birlikte, dramatik bir değişiklik istiyorsanız, en iyi yaklaşım bir modelin yapılmasıdır.

Mutfağınızda paylaşmak istediğiniz özel bir şey var mı? Bilmek isteriz!

Bir cevap yazın