Mutfağınızı Yeni Dönüşüm için 4 Hızlı Dekor Fikirleri

Eski bir söz, bir kişinin evinin kalesidir. Maalesef, çoğumuz gerçek bir şatoya paramız yetmez, ancak bu sahip olduğumuzdan en iyi şekilde yararlanamayacağımız anlamına gelmez.

Mutfağınızı Dönüştürecek Hızlı Makyaj Fikirleri
Killer Cuisine – Mutfağınızı Dönüştürecek 4 Hızlı Baştan Yaratma Fikri

2018’de bir ankete yanıt verenlerin% 50’den fazlası evlerini yeniden düzenlemeyi planladıklarını söyledi. Bu projelerin en popülerleri arasında% 26 ile bir mutfak tadilatı vardı.

Mutfağınızı Dönüştürecek 4 Hızlı Makyaj Fikirleri

Mutfağınızda bazı değişiklikler yapmak isteyen, ancak nereden başlayacağınızı bilmeyenler arasında mısınız? Yardım edelim. Mutfağınıza yeni bir soluk getirecek harika mutfak yenileme fikirleri verebiliriz.


Ayrıca Oku:


  1. Yeniden düzenleyin

Bazen evlerimizde yeterince yer yokmuş gibi görünüyor. Evi bir hevesle genişletemeyiz, ancak yapabileceğimiz birkaç şey var.

En büyüğü, bir şeyleri hareket ettirmektir. Biraz yeniden düzenleyerek bu kadar yerden tasarruf edebilmemiz inanılmaz. Bu muhtemelen piyasadaki en kolay mutfak makyaj fikirlerinden biridir.

Dolapları değiştirmek de yardımcı olabilir. Sonuçta, dolaplar oldukça ucuz ve çok çeşitli boyutlarda geliyorlar.

  1. Dolap Kolları

Dolaplar konusunda, yenilerini almaktan çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Örneğin, düğmeleri veya kolları değiştirmek eski bir dolap setini yeni gibi hissettirebilir.

Bununla birlikte, çok maceracı olmamak en iyisidir. Demek istediğimiz, eski kulpunuzun bıraktığı deliklere uyan bir kulp bulmaya çalışmaktır. Bu şekilde, önünüzde fazladan iş kalmaz.

  1. Biraz Boya Ekleyin

Dolap kulplarını yeniden düzenlemek ve değiştirmek gibi, nesneleri farklı bir renge boyamak da büyük bir fark yaratabilir.

Mutfaklar, gösterişli görünmeden herhangi bir sayıda renge boyanabilir. Mutfağınızı hangi renge boyamanız gerektiği, çoğunlukla iletmeye çalıştığınız şeye bağlıdır.

Örneğin kırmızı, sarı ve yeşilin bizi daha acıktırdığına inanılırken, mavi bunun tersini yapar. Bununla birlikte, mavi aynı zamanda daha sakin bir renktir ve insanları sakinleştirme eğilimindedir.

  1. Yeni Tezgah Üstü

Bu muhtemelen listemizdeki en büyük proje. Yeni tezgahlar bir mutfağa yardım edebildiği kadar, yeniden düzenlemekten daha pahalıdırlar.

Yine de sonunda hepsine değer, çünkü mutfağınız yepyeni görünecek. Yine de bunu kendiniz yapmanızı tavsiye etmiyoruz. Nasıl yardımcı olabileceklerini görmek için bir mutfak tadilat şirketine bakmak isteyebilirsiniz.

Evinizi Canlandırmak için Mutfak Yenileme Fikirleri

Mutfağınızın yepyeni görünmesine yardımcı olacak çok sayıda harika mutfak yenileme fikri var. Tezgahlarınızı ve dolap kulplarınızı değiştirmekten işleri yeniden düzenlemeye ve boyamaya kadar her şeyi yapabilirsiniz.

Bunlar mutfağınızda yapabileceğiniz harika şeylerden sadece birkaçı. Daha fazla fikir edinmek istiyorsanız, kendi başınıza daha fazla araştırma yapmanızı öneririz.

Ev tadilatı hakkında daha fazla bilgi ve tavsiye istiyorsanız sitemize göz atmaya devam edin. Evinizi daha güzel ve hayatınızı kolaylaştırmaya adanmış bir dizi konuda size tavsiyelerde bulunabiliriz.

Bir cevap yazın