Mutfak Dikkat Çekicidir – Kansei Cocinas

Bu evin kapsamlı reformu için Karşılama Tasarımı projesinde, mutfak bir ilgi noktasıdır. Mimari özelliklerine güvenerek, bu eve girerken bulacağınız ilk şey budur. Madrid de los Austrias’ın kalbinde yer alan 19. yüzyıldan kalma bir binada yer aldığından. Sokağa bakan üç balkon ve geniş bir ışık girişi vardır. Ortasında büyük yük taşıyıcı duvarlara ve yüksek tavanlara sahip bir yapı, bir ahşap ve kum levha ile birlikte reformu büyük ölçüde şartlandırdı. Operasyonel ve işlevsel dağıtımın yanı sıra.

Tabii ki, orijinal beyaz mermer şömineyi sakladılar. Mat siyah (Zenit) ve parlak siyahı (Luxe Plus) pirinç detaylarla birleştiren Alvic ürünü ile yapılmış siyah kitaplık kitaplık tasarlamak. Üretilen ışık ve yansımalar tasarımın bir parçasıdır.

Mutfak ve eski şömine ilgi odağı gibidir. Beyaz / siyahın uzantısı olan bir ana eksen ve tüm ev için bir bağlantı olan sürekli bir zemin zemini ile. Mutfak ise oturma odasının bir parçası ve üç balkondan tüm doğal ışığı almanın faydasını görüyor.

Mutfak Tasarımı Karşılama Tasarımı

Mutfağın ana girişte olması, sonunda bir evin içinde her şeyin onun etrafında döndüğünü ve nerede olursa olsun eğlenmek istediğimiz bir yer olduğunu gösteriyor. İlk bakım noktası olarak özel tedavi gerektiriyordu. Bu yüzden o Welcome Design tarafından mutfak tasarımı, bu mekanın işlevselliğini unutmadan estetiğin ne zaman gerekli olduğuna iyi bir örnek.

Bu tasarım, mutfağı görsel olarak sınırlandıran bir unsur olmasının yanı sıra işlevsel bir mobilya parçası olan mutfak mobilyası (Zenit by Alvic) ile aynı malzemeden yapılmış bir yapı aracılığıyla tavandan desteklenen bir modül ile işaretlenmiştir. Yüksek bir kabine entegre davlumbaz da olduğundan depolama ve emme kapasitesi sağlar.

Thermolamp tarafından bar alanının üstündeki üç akkor flamanlı led lambalar, tasarım ve iyi bir atmosfer sağlamanın yanı sıra, bu alanda ve bar çevresinde ortaya çıkabilecek her şeyi tercih eden büyülü bir dokunuş elde ediyor. Crurvada ahşap yapılı VERGÉS tabure Naoshima modeli ile tasarım dokunuşu elde edilmiştir.

Mutfak Alanı

Yarımada üzerinde yemek pişirme alanı, su ve yemek barının bulunduğu bir dağılıma ve ayrıca ekstra depolama kapasitesinin bulunduğu geniş bir sütun alanına sahiptir. Siyah renkle işaretlenmiş yönergeleri takip ederek, Alvic mutfak mobilyaları, süper mat siyah laminat (Zenit) kulpsuz kapılar ve ipeksi bir dokunuş ile.

Tezgah, bir mutfaktaki kesin stili belirleyen şeydir ve Welcome Design’da Cheyenne by Naturamia ® Levantina Granit tezgahı vardı. Sadece doğal bir taşın sağladığı muhteşem dokunuşu enfes bir zarafetle elde eden, doğanın mücevheri olan Brezilya granitidir.

Mutfak tasarımında her şey önemlidir ve detaylar son derece önemlidir. Leroy Merlin’de satın alınan siyah mutfak bataryası olan usb’li SIMON ışık mekanizmalarını seçerek Welcome Design’da bu bakımları yapıldı…. projeleri renk ve tasarım dokunuşunu özleyemeyeceği için meyve kasesi ile tanıttılar. Döner Tepsi Vitra’dan pembe.

Mutfakta Duvar Kağıdı

Kendine özgü tarzı ve farklılığı olan bir mutfak arıyorsanız, bu, Wallpaper de Envés uygulamasıyla başarılır. Kansei’de onları birkaç projeye kurdum ve her zaman aradığım etkiyi elde ettim. Vinil ve yıkanabilir olması nedeniyle mutfakta kullanım için ideal özelliklere sahip olmanın yanı sıra her mutfak tarzına açık katalogları vardır. Ofis ve yemek alanları için ideal.

Kansei’de kaçıramam ilham kaynağı olan mutfak projeleri ve bu tasarımdan birçok not alınabilir. Mutfağın ilgi odağı olduğu bir alan yaratılması, yüksek dolapların yapısının tasarımı, siyah mutfak dolaplarının granit tezgahla birleşimi, mutfakta duvar kağıdının tasarımı gibi… ..

Her projeyi kavramsallaştırma ve gerçekleştirmeden yürütme ve geri bildirimine kadar müşteri tarafından ve müşteri için geliştirin. Tasarım tutkusu ve tecrübesi ile multidisipliner bir ekip (iç tasarım, grafik tasarım ve özel parçaların üretimi) tarafından oluşturulan bir stüdyo olan Welcome Desing’in temelidir. Etkinliklerini görmek için Instagram’da takip etmenizi tavsiye ederim.