Mutfak İçin Televizyon – Kansei Mutfakları

Mutfak tasarımı dünyasının en sevdiğim yanı sürekli gelişiyor olması. Mutfakta yenilik çok var ve her zaman mutfakta hayatı ve tasarımı çok daha iyi hale getiren yeni bir unsur, malzeme, cihaz vardır. Bu yüzden alakalı yeni bir ürün gördüğümde onu paylaşmakta direnmiyorum. Bu durumda mutfak için televizyona dönüşen akıllı bir ayna.

Mutfak için bir TV

Bir projeye başladığımda, müşterilerimin yeni mutfakları için istedikleri her şeyi bana söylemelerini istiyorum. Her zaman olmak istedikleri yere sahip olmak için tüm ihtiyaçları karşılamaya çalışıyorum. Ve benden mutfakta bir televizyon istediklerinde, estetik kavramı bozabilecek bir unsur olduğu için bazen kolay olmuyor.

Bu nedenle, entegre bir televizyona entegre edilebilen akıllı bir ayna olan Miralay ® ile tanıştığımda mutfak dolabı, İyi bir çözüm buldum. Mutfağın tarzını veya estetiğini bozmadan bir Smart TV’nin tüm hizmetlerine güvenmek.

Depolama alanını kaybetmeden mobilyaya mükemmel uyum sağlar. Firma bunun için en iyi donanım üreticileri (Blum, KesseBöhmer, Häfele …) ile çalışmaktadır. Ek olarak, buğu önleyici cam, dokunmatik ekran veya çerçeve gibi ekstralar ekleyebilir, farklı aydınlatma türleriyle birleştirebilirsiniz.

Bu televizyonu bir sonraki projemde kurmayı dört gözle bekliyorum, çünkü müşterilerimin isteklerini gerçeğe dönüştürse de, klasik televizyonun bir mutfak tasarımında en sevdiğim unsur olmadığını söylemeliyim.

Kansei’de bir On Line mutfak tasarımı, gerekli tüm planları (mobilya dağıtımı, tesisler, 3 boyutlu tasarım …) ve her mutfak için gerekli tüm bilgileri sağlamak. Tıklayın Buraya.