Mutfak rafları. 15 iyi çözüm


Mutfak rafları… Mutfakta rahatça dolaşmanın ne kadar önemli olduğuna şüphe yok.

Ek olarak, sadece pratik ve işlevsel değiller, ancak onlarla, stillerine bağlı olarak, mutfağı çok az bir parayla yeniden dekore edin.

Ayrıca rafların veya rafların dolaplarını değiştirirsek, duvarın altını ortaya çıkardığı ve alanı görsel olarak daha az doldurduğu için mutfağı daha büyük göstermiş oluruz.

Y çok harcamaya gerek yok ya da hiçbir şey, daha sonra göreceğimiz gibi.

Bu 15 mutfak rafıyla başlayalım!

Ahşap raflı bir mutfak

Tasarım ve fotoğraf Eski Yepyeni | Instagram (@dabito)

Modern ahşap raflar. İyi durumdaki bir veya birkaç tahta ve zımpara kağıdı ve vernik ile önceki işlem, ikincisi isteğe bağlı, artı bazı destekler ile yeterlidir. Yüzer raflar güzel ve şık bir mutfak depolama alanı yaratmak.

Ahşap raflı bir mutfak

Fotoğraf The Turquoise Home

Yüzer tip değilse rafların montajında ​​kullanılan destek, braketler de dekorasyon ve stil katacaktır. Ham ahşap ile bu metal çizgiler üzerinde gördüğümüz gibi mutfağın tarzına göre bir miktar ekleyin ve büyüleyici bir sahne yaratın.

Mutfak için paletli raf

Mutfak için paletli raf. Ahşap paletlerin mobilya olarak kullanılmasının amacı, bizim deyimimizle Paletmanía adı verilen küresel bir trend haline geldi. Elbette yapabiliriz mutfak rafı oluşturmak için birini kullanın, bu paragrafın üstündeki resimde gördüğümüz gibi.

Burada ahşap paletlerle raf yapmak için 10 fikir görebilirsiniz.

Duvarlarında ahşap raflar olan bir mutfak

Pinterest’te görüldü

Antika ahşaptan yapılmış mutfak rafı. Iyi olabilir antika bir mobilya parçası veya bazı eski plakalar Bu çizgilerin yukarısındaki resimde gördüğümüz gibi bir raf yapmak için ahşaptan. Antika ahşap, mutfağa büyüleyici bir eski his verir.

Minimalist raflara sahip bir mutfak

Bir Zamanlar Ev Fotoğrafçılığı

Tasarımcı metal raflar. Şu anda mutfak için ve evin diğer alanları için mutfak için de kullanılabilecek yüzlerce farklı raf modeline sahipsiniz. Dengeli bir sahne oluşturmak için diğer öğelerle uyumlu bazılarını bulun.

Bu mutfaktaki siyah metal raflar, mutfağın minimalist tarzına ve düz çizgilerdeki siyah metal taburelere uyuyor.

Minimalist raflı bir mutfak

Fotoğrafçılık Elisabeth Berge

Klasik bağımsız rafların veya basit rafların ötesinde dekorasyon ekleyen dekoratif bir dokunuş için raf biçiminde hafif metal çerçeveli raflar. Yeterli duvar alanınız varsa, hafif bir raf ünitesi size depolama alanından fazlasını sağlayabilir. Çok uygun başka bir alternatif, değil mi?

Köşe raflı bir mutfak

Fotoğrafçılık Güzel Bir Karışıklık

Mevcut tüm alandan yararlanın köşe rafı yapmak duvarın tüm yüzeyini kaplar. Mutfakta yer kaybetmeden köşelerden mükemmel şekilde yararlanın.

Açık raflı bir mutfak

Photography Blank Space Studio

Mutfağın daha derin görünmesi için kapaksız rafları veya rafları açın. Depolama alanı için kapıları çıkarabilir veya bu satırların üzerine gördüğünüz bu açık rafları, ancak alanı zorlamadan ekleyebilirsiniz. Duvar rafının altına bakıldığında mutfak görsel olarak daha derin görünür.

Eski çekmecelerden raflar ve raflar yapmak için bu fikirlere göz atın.

Rustik ahşap raflı bir mutfak

Fotoğrafçılık @huizedop

Bazılarıyla antika metal veya düz metal braketlerdonatabiliriz rustik raflar, aradığımız şeyse veya mutfağımızın tarzı buysa. Doğal olarak raf ham ahşaptan yapılmışsa, daha otantik bir estetik göstereceği için bu tarz için daha iyidir. Burada daha modern rustik mutfakları görebilirsiniz.

Dolapların altında raf bulunan bir mutfak

Daha fazla depolama alanı için uzun mutfak dolabınızın altına bir raf ekleyin. Dolaplarınız yeterince yüksekse ve altında ocak veya lavabo yoksa, mutfağınıza depolama alanı ekleyen bir mutfak rafı eklemek için mükemmel bir alanınız var. Burada küçük bir mutfak düzenlemek için daha fazla ipucu bulabilirsiniz.

Duvarla aynı renge boyanmış raflı bir mutfak

No Glitter No Glory ile Aşçılık ve Fotoğrafçılık

Dekorasyona entegre etmek için duvara taklit edilir, duvarla aynı renge boyanır veya satın alınır. Bu durumda raflar duvarla aynı siyah renge boyanmış, duvarla harmanlanmış ve mükemmel bir şekilde bütünleşmiştir. Burada daha fazla siyah mutfak görebilirsiniz.

Raf olarak delikli panelli bir mutfak

Tüm IKEA seti

Alet panosu veya delikli panel bu çizgilerin üzerinde gördüğümüz IKEA modeli gibi bir mutfak rafı olarak. çok fazla şarj etmez ve yine de mutfak alanını optimize eder. Duvar yüzeyinden en iyi şekilde yararlanmak için mutfak raflarına bir başka alternatiftir.

Merdiven raflı bir mutfak

Rustik ve Dokuma Fotoğrafçılık

Ayaklı raflar, merdiven şekli. Yeterli yerimiz varsa mutfağa merdiven şeklinde iki orijinal raf yerleştirebiliriz.

Yerleşik raflara sahip bir mutfak

Çalışma rafları. Bu diğer seçeneği görmezden gelemeyiz. Bu raflar rustik ve vintage tarzlara çok yakışıyor.

Modern beyaz lake raflara sahip bir mutfak

Fotoğrafçılık Casa Saviesa

Renkli bir panel üzerine ahşap raf seti. 2’si bir arada: Mutfağı güzelleştiren ve stil katan renkli bir panel ve açıkta saklama alanı eklemek için mutfağın tarzına uygun beyaz lake ahşap raflar veya raflar. Pratik ve dekoratif.

Ahşap bir tahta ile yapılabilir, renkli boyanabilir ve kancalı, portmantolu raflar ve diğer aksesuarlar eklenebilir. İhtiyaçlarımıza göre.

Mutfak için şarap rafı

Şarap rafı. Sadece şarabı saklamaya hizmet edecek, ancak bunu şık bir şekilde ve duvar dışında herhangi bir yer işgal etmeden yapacaksınız. Oldukça pratik.

Söylesene, mutfak rafların veya rafların nasıl? Seni yorumlarda okudum.

Ve şimdi orada kalma ve bunlara bakma Mutfak duvarınızı dekore etmek için 25 fikir.