Mutfak Tadilatı Yaparken Satın Almaya Veya Yenilemeye Değer Beş Cihaz

Bir mutfak modelini alırken, dikkate alınması, planlanması ve organize edilmesi gereken çok şey vardır. Bir mutfak tadilatının tipik olarak tüm evinizde yapabileceğiniz en yoğun tadilat olduğu bir sır değildir, çünkü sadece bir sıçrama ve yeni döşemeden çok daha fazlasını içerir. Böylece, backsplash, tezgah malzemesi, dolaplar, döşeme ve aydınlatma gibi şeylere odaklanmak için zaman harcarken, cihazlarınıza da biraz dikkat etmek isteyeceksiniz. Aletler bir tadilatın tamamlanmasına ve üstünden geçmesine yardımcı olabilir.

Önemli bir mutfak tadilatı yaparken satın almaya veya güncellemeye değer beş cihaza bir göz atın .

Büyük Ürünlere Yatırım Yapın

Büyük cihazlara gelince, fırın, buzdolabı ve bulaşık makineniz var. Hepsinin mutfakta bu uyumlu görünümü oluşturmak için eşleşmesi gerekiyor ve odayı yeniden şekillendirmek için para harcıyorsanız, yeni ve modern mutfak aletleri görünümü tamamlamaya yardımcı olacak. Tipik olarak, büyük mutfak aletlerinden sadece yaklaşık on yıl alırsınız, bu yüzden bunları değiştirme zamanı bile olabilir.

Bir adım daha ileri gidebilir ve denemek için ölmekte olduğunuz tüm bu inanılmaz tarifleri yaratmanıza yardımcı olacak gerçek bir şef mutfağı yaratabilirsiniz.

Temel Kahve Makinesini Atla Ve Espresso Makinesi Seç

Bir kahve makinesinde yanlış bir şey olmasa da, lüks veya özel bir şey yoktur. Evet, sabahları hayatı daha rahat hale getiriyor, ancak mutfağa bu ekstra dokunuşu eklemek için, bunun yerine bir espresso makinesine bakmak isteyebilirsiniz . Bazı modeller espresso ve kahve bile hazırlayarak her iki dünyanın da en iyisini sunar.

Bir Stand Mikseri Herhangi Bir Fırıncı İçin Olmalıdır

Kendinizi bir fırıncı ve tatlı üreticisi olarak görüyorsanız, bir stand mikseri mutlak bir zorunluluktur. Bu cihaz herhangi bir tatlı tarifinin hızlı çalışmasını sağlayabilir. Ayrıca şebeke, ekmek, hamur, dips ve çok daha fazlası için harika. Ekleri olan bir model seçerseniz, taze makarna, sosis ve çok daha fazlasını yapmak için de kullanabilirsiniz.

Çekmeceli Örtülü Cihazlar

Bu, ana cihazlarınızı değiştirme fikrine geri döner, ancak burada zarif ve beklenmedik olması için yapabileceğiniz bir yol vardır. Buzdolabı, mikrodalga fırın ve bulaşık makinesi çekmeceleri son derece sofistike bir görünüme sahiptir ve mutfağın tasarımının öne çıkmasına ve ortaya çıkmasına izin verir.

Şarabınızı Mükemmel Soğutun

Yepyeni mutfak modeliniz için sahip olmanız gereken son cihaz, şarabınızı mükemmel sıcaklıkta tutacak bir şarap dolabıdır. Sadece sahip olduğunuz alana uyacak birini seçtiğinizden emin olun.

Lüks, Modern Ve Umduğunuz Her Şey

Bu cihazlar, lüks, modern ve tam olarak nasıl olacağını düşündüğünüz bir alan yaratarak, mutfak modeliniz için vizyonunuzu ve tasarımınızı bir araya getirmeye yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın