Mutfak Tadilatları: Ev tadilat Öncesi ve Sonrası

Bir ev genellikle mutfağa göre temiz olarak değerlendirilir. Baharat kokusu olsun ya da hazırlanan yiyecek gibi nostaljinin çağrılması olsun, mutfak zamanınızı yiyerek öldürmek isteseniz bile trod sahibi olacağınız yerdir. 

Ev tadilat Öncesi ve Sonrası

Buna ek olarak, yemek deneyiminizin tadını çıkarmak için bu lezzeti genel bir görünüm iyileştirmesi ile birleştirin. Mutfak tadilat örnekleri Zeminden duvar dekoruna ve tavanların tasarımına, fayansların kurulumuna dolapların yeniden işlenmesine kadar bir mutfak tasarlamak çok zaman ve sabır gerektirir. Mutfağınızı tasarlarken yaratıcı profesyonellerle konuşmak önemlidir.

Neden Mutfağınızı Yenilemelisiniz?

 • Her şey için yeterli depolama alanınız veya yeriniz olmadığını fark ettiğinizde, onlara yer ayırmanın tam zamanı. Mutfağınızı yerinden oynatın. Kimse perişan ve sıkışık bir alanda çalışmayı sevmez.
 • Mutfağın temiz ve temiz tutulması önemlidir. Zamanla, mutfak alanında toz ve kir birikerek kullanıcıların yürümesini, hareket etmesini ve hatta pişirmesini imkansız hale getirir.
 • Modern mutfak fikirleri dahil olmak evinizin değerini arttırır ve hem lüks hem de arazinin mülkiyeti açısından genel ev gelişimine yol açar.
 • Sağlıklı beslenmenizi sağlamak için temiz ve temiz bir mutfak şart!

Mutfak Tadilat Fikirleri Ve Neleri Düşünmelisiniz:

Mutfağınızı yeniden şekillendirmek için çok çeşitli seçenekler ve fikirler olsa da, bazılarının iyi düşünmesi gerekir ve diğerleri kişisel istekler tarafından zorunlu tutulmalıdır.

Mutfağınızı Yeniden Şekillendirirken Dikkat Etmeniz Gereken Şeylerin Listesi:

 1. Depolamayı Sağlayın : Tüm eşyaları, kutuları ve kapları rafların içinde tutmak önemlidir. Bu, düzgün ve ferah görünmesini sağlayacaktır.
 2. Aydınlatma : Işıkların arkanıza değil, önünüze düştüğü ve çalışma alanında bir gölge oluşturduğu iyi aydınlatılmış olduğundan emin olun.
 3. İyi Bir Yüzey Seçin : Zemininiz için bakımı kolay olan iyi bir yüzey seçin. Fayanslar arasındaki kir bir sorun oluşturabilir. Birini seçerken dikkat edin.
 4. Raflar ve Çekmeceler : Kolayca kayan ve en küçük kaşığı da tutabilen çekmeceleri seçin. Rafları dolu ve kapalı tutun, böylece toz kaplamaz.
 5. Yeni Aletler : Mutfağınızı yeniden düzenlemeye karar verdiğinizde, daha yeni ürünler almayı ve çok eski olanları değiştirmeyi unutmayın. Yeni şeyler taşıyın ve parlaklığa katın.
 6. Kovalar ve Çöp Kutusu : Tüm bunları yaparken çöp kutusunu ve çöp kutusunu unutma. Onları ana çalışma alanından uzak tutun ve her gün atın.

Tasarımlar Ve Modeller:

Çevresindeki en iyi modellerden esinlenilen girişimciler, zevkinize ve beğenilerinize uyacak çok çeşitli tasarımlar ve modeller sunar. Bunlardan bazıları:

 • Minik Mutfak
 • At Tablası Döner Mutfak
 • Sanatsal Dokunuş

Mutfağınızı Şekilde Koruyun:

 1. İyi Bir Temizlik Sıvısı : İyi bir leke çıkarıcı seçin ve günlük olarak iyi bir süngerle temizlediğinizden emin olun.
 2. Sprey Dezenfektanları : Mutfak alanını güvende tutmak için bitkisel dezenfektanları kullanabilirsiniz. Sprey mutfaktaki yiyeceklere zarar vermemelidir. Onları hamamböceğinden uzak tuttuğunuzdan emin olun. Onlar bir tehdit!
 3. Oda Spreyleri : Mutfağınızı kokusuz pişirme sonrası tutmak için hafif oda spreyleri seçin.

Fiyat , mutfağınızın alanı veya bunlar hakkında değiştirmek istediğiniz unsurlar gibi faktörlere bağlıdır . Gereksinimlerinize ve bütçenize en uygun olanı seçmek için önceden sormak her zaman en iyisidir.

Bir cevap yazın