Mutfak Tasarım Trendleri

Mutfak tasarımı çok heyecan verici görünüyor, çünkü birçok tasarım felsefesi birbirine yakınlaştı ve karıştırıldı, bu da son derece kişiselleştirilmiş ve özelleştirilmiş mutfaklarla sonuçlandı. Bugün insanlar uzun ömür için ev satın alıyor, iç mekanlarını vb.

2020 yılında Mutfak tasarım trendleri söz konusu olduğunda, iç tasarımcılar artık mutfağı dolap, döşeme ve tezgahlar için nöral kaplamalarla tasarlıyorlar. Günümüzde mutfak tasarımının daha modern olması, aynı zamanda temiz ve sıcak dokunuşlara sahip olması tercih edilir. Bu tür mutfak tasarımı popülerlik kazandı.

İnsanlar şimdi çevreyi takdir ediyor, doğaya daha yakın hissetmek istiyorlar 2013 yeni mutfak tasarım trendi doğa için takdir görüyor ve bu nedenle doğal dokular tercih ediliyor ve dolaplar vb.

Mutfakta, tüketici satın alma kararında temel faktör olan sürdürülebilir ve sağlıklı yemek için yer sunan tasarımlarda artış görülmektedir. Seramik ahşap fayans ve doğal taş laminatlar çok daha popülerdir.

Kolaylık en motive edici faktördür ve bu nedenle mutfak tasarımları, uygun özelliklere sahip cihazlar, dolap erişimi ve depolamanın hepsi uygun olmalı ve mutfak tasarımı, hareket etmenin uygun olması için olmalıdır.

Dolaplar, insanların sürekli olarak kullanılan bir yer olduğu, ancak dolapların ahşap ürünlerden yapıldığı için insanların dökülmeleri gereken bir yerdir. Dolapların zaman içinde performans göstermesi ve aşınmaya on beş yıl dayanması çok önemlidir.

Mutfak renk trendleri söz konusu olduğunda, çoğunlukla beyazlar ve dolap için doğal ahşap lekeleri. Griler eski olmasına rağmen hala kullanılıyor ve siyah dokunuşlarla yükseliyor, kısacası nötr renkler doğru ve özellikle sıcak.


Bir DIY hayranı olarak, kariyerinizin bir noktasında en iyi boya sökücülerden birine ihtiyacınız yok . Örneğin, vintage bir mobilya parçanız varsa ve üzerindeki verniği çıkarmak istiyorsanız, boyama ekipmanlarınızdan herhangi birini kullanarak işi bitirmek için neredeyse bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın