Mutfak Tasarımında Yeni Trend – Kansei Cocinas

Yeni bir mutfak projesinde veya bir reform içerisinde, taşınan her şey hakkında bilgi aranır. Daha sonra alan kişiselleştirilse de, tüm modalar alanımıza getiriliyor. Bu konseptten başlayarak şunu düşünüyorum bir çizgi ile çerçevelenmiş mutfak dolapları mutfak tasarımında yeni trend bunlar. Benim açımdan çok şık mutfaklara kavuşan, yaratıcılığa açık bir trend.

Mutfak Mobilyasında Yeni Trend

Mutfak dünyasıyla ilgili en tutkulu olduğum şey, sürekli faaliyet içinde olması, estetik ve işlevsellik arasındaki dengeye doğru evrilmesi. Tasarım ve dekorasyondaki trendleri takip ederek bize yeni olanaklar sunacak her şey. Ve bu yeni trend şunlardan oluşur: mutfak modüllerini ince bir çizgi ile çerçeveleyin. Bu olabilirMobilyaların geri kalanıyla aynı malzeme ve renk veya farklı. Hepsi kontrast oluşturmak ve mutfak tasarımına farklılık katmak için. Olasılıklar sonsuz olduğu için mobilyayı stilize etmek, ona kişilik ve özgünlük kazandırmak.

Çerçeveli Mutfak Dolapları

Mutfak mobilyalarının çerçevelenmesi, her bir modülün etrafına, yalnızca yanlara veya hatta belirli bir alanı çerçeveleyerek paneller yerleştirilerek elde edilebilir. Böylece standartlaştırılmış olmaktan uzaklaşan farklı bir oyun yaratılır. Çerçevenin tasarımına her mutfağın projesine göre karar verilir.

El yapımı bu çerçeveye sahip kapı modeline sahip mutfak üreticileri de bulunmaktadır. Tüm versiyonlarında (deniz tahtası, kontrplak, masif ahşap …) ve biraz renkte ahşabın kombinasyonu ile oynamak.

Var el yapımı mutfakdoğal bir tarza sahip ve çevreye duyarlı bir mutfağa sahip olmaktır. Doğal olduğundan, ekolojik malzemeler veya maksimum bileşenleri diğer geri dönüştürülmüş elementlerden yapılmıştır.

Sustainabel Mutfak

Bu mutfak tasarımında yeni trendEn modernden rustik ya da klasik mutfağa kadar her tarz dekorasyona uygundur. Bundan zevk alacakları büyüleyen bir alan elde etmek için her şey seçilen malzemelere ve renk kombinasyonuna bağlı olacaktır. Ve bu eğilimin tüm olasılıklara güvenerek onu desteklediğini düşünüyorum.

Her zaman birine bahse girerim kişisel tarza sahip mutfak İçinde kimin olduğunu görebileceğiniz bir yer ve bu eğilimin mutfak projesine çok şey kattığına inanıyorum.

Yeni alanınızın projesiyle ilgili yardıma ihtiyacınız varsa, Kansei’den mutfak tasarımları çevrimiçi. İster mutfakta bir reform yapacaksınız ister yeni bir evin içinde olsun. Hepsi akıcı bir iletişimle ve evden çıkmaya gerek kalmadan. Picha Buraya daha fazlasını öğrenmek için…