Mutfak Yenilemesinde İndirimler – Kansei Cocinas

Mutfaktaki reformun% 50’sine kadar kesinti yapabileceğinizi hayal edebiliyor musunuz? Kansei’den paylaşıyorum ve katılıyorum konut reformunda ekonomik canlanma önerisi, integral veya kısmi. Reform, Rehabilitasyon, Tasarım Endüstrisi, Habitat ve tüm malzeme endüstrisi ve benzerlerinin tüm sektörlerinde olduğu gibi. Tarafından koordine edilen bir yol haritasına güvenerek İç mimar Mara Pardo Mimar ve ANERR üyesi, Javier Hernández Lario. Sektör için bir şok planı olarak vergi indirimleri ve KDV indirimi yoluyla teşviklere dayalı bir dizi olağanüstü önlem ekleyen belgesini 25 Mayıs’ta sunulan kişiye sundu.

Önlemler, İtalya’da halihazırda kullanılan BONUS planlarına dayanacak. % 65’e varan ve tüm reform, mobilya ve malzemeleri içeren vergi indirimleri.

 1. MOBİLYA: küçük tadilatlar ve mobilya ve ev aletlerinin satın alınması için
 2. CEPHELER: bina zarfını iyileştirmek için.
 3. KONUT REFORMU: mevcut evleri ve malik topluluklarını iyileştirmek için.
 4. ENERJİ VERİMLİLİĞİ: Binaların veya evlerin enerji verimliliğini artırmak için.

İlgili sektörler için en etkili çözümlerden biri, Ailelere ve sahip topluluklarına teşvikSınırlı bir süre için ve derhal geçerli olmak üzere, önemli doğrudan vergi indirimleri yoluyla rehabilitasyon ve reform çalışmaları yürütenler.

Mutfak Yenileme Bonusu

Bu, İspanya’da bir mutfak reformu için harika olacak İtalyan BONUS’un yol haritasıdır.

 • IRPF’nin satın alınması için% 50 kesinti mutfak mobilyaları ve aletleri A + (fırınlar için A) ‘dan daha düşük olmayan bir sınıfın, reform altında bir mutfak sağlaması amaçlanmıştır. Her zaman belirli bir tarih içinde.
 • Vergi beyannamesinde tutulan giderler gösterilerek kesinti elde edilir. İndirim, yalnızca reform maliyetleri için kesintiyi kullanan vergi mükellefi içindir.
 • İmtiyazı elde etmek için mutfakta bir reform yapmak şarttır. Bu kesinti, satın alınan malların mülkün mülkü dahilindeki mobilya ve ev aletleri ile mutfağı donatması amaçlandığında da karşılık gelir.
 • Bonusu almak için başlangıç ​​tarihi mutfak tadilat işi, malların satın alındığı tarihten önce gelmelidir. Ancak, yenileme masraflarının mülkün tefrişinden önce ödenmesi zorunlu değildir.
 • Mobilya ve teçhizat alımı, inşaat şirketleri tarafından tamamen yenilenmiş bir binaya ait tek bir mülke yönelikse, “işlerin başlama” tarihi, mülkün satın alındığı veya devredildiği tarih olarak anlaşılır.

Kesintiyi Elde Etmek İçin Gerekli Yapıcı Müdahaleler.

 • Özel evlerde olağanüstü bakım, rehabilitasyon ve konservatif restorasyon.
 • Rutin ev bakım işleri (örneğin, duvarların ve tavanların boyanması, yer döşemesinin değiştirilmesi, dış çerçevelerin değiştirilmesi, yeniden yapılması iç sıvalar) bonusa hak kazanmaz.
 • Olağanüstü hal ilan edilmişse, felaket olaylarından zarar gören mülkün yeniden inşası veya restorasyonu.
 • Binaların tamamı ile ilgili olarak binaların restorasyonu, konservatif restorasyonu ve rehabilitasyonu. İnşaat veya mülk yenileme şirketleri tarafından yürütülür işlerin bitiminden itibaren 18 ay içinde mülkü satan veya devreten gayrimenkul ve inşaat kooperatifleri.
 • Olağan bakım, olağanüstü bakım, restorasyon ve konservatif restorasyon, konut binalarının ortak bölümlerinde bina yenileme.

Evinizde bir değişiklik istiyorsanız, her projeye müdahale eden tüm unsurların yanı sıra, tüm evde mutfak reformunda indirim olması durumunda mutlaka teşvik edilecektir. Bu teklif hakkında daha fazla bilgi edinmek ve nasıl ekonomik olanı yeniden canlandırmak vasıtasıyla evdeki reform ve rehabilitasyonun, dergiye gir 10 Deko tüm yol haritasını göreceksiniz.

Çünkü hepimiz kazanıyoruz. bir reform etrafında çalışan profesyoneller ve son müşteri. Sadece finansal olarak fayda sağlamayacağınızı, aynı zamanda alacağınızı da yeni bir mutfak evinizin kapsamlı veya kısmi reformu dahilinde.

Bu teklife katılıyorsanız, paylaşın!