Mutfakta düzeni sağlamak için 5 asılı sepet

Küçük bir mutfakta, tezgâhın her santimetresi, yiyecekleri rahat ve doğru bir şekilde hazırlamak için mümkün olan en iyi şekilde optimize edilmesi gereken değerli bir alandır. Temizleyebileceğimiz her şey her zaman memnuniyetle karşılanacaktır; ve bu anlamda asılı sepetler Onlar bizim en iyi varlığımızdır. Değerli küçük tezgahımızda küçük bir delik bile doldurmadan her şeyi elimizde tutmamıza izin veriyorlar. Ve hepsinden önemlisi, çok az paraya mal olan çok yararlı bir kaynaktır; nasılsın Mutfak için 5 asma sepet ben seçtim.

Mutfak için sepet asmak ve düzeni sağlamak

Bu ilk saklama sepeti, bir dolabın iç rafı veya dış raf olması fark etmeksizin alt kısmından yararlanabilmek için rafı optimize etmek için mükemmeldir.

İhtiyaçlarımıza en uygun olanı seçmek ve ihtiyaç duyduğumuz kadarını kurmak için daha geniş, daha dar, daha derin vb. Olmak üzere birkaç model vardır.

Fiyatı 12,99 € ve Amazon’dan satın alabiliriz.

Mutfak için sepet asmak ve düzeni sağlamak

Bir tezgahta bulabileceğimiz en yaygın unsurlardan biri meyve kasesidir. Yer açmak için, bu satırların yukarısında gördüğümüz gibi, üç pratik sepetle büyük depolama kapasitesine sahip klasik bir asılı meyve kasesi edinebiliriz.

Daha önce tavana geleneksel delik / dübel / vida sistemi ile taktığımız bir çengele asılarak sabitlenir. Zorluğu yok.

Bu asılı meyve kasesi 21,97 € olarak fiyatlandırılıyor ve bunu Amazon’dan satın alabiliriz.

Önceki meyve kasesi çok büyükse veya ihtiyacımız olan şey için çok fazla alana sahipse, her zaman bu satırların üstünde gördüğümüz gibi tek bir saklama alanı olan klasik bir asma sepeti tercih edebiliriz.

Geleneksel bir meyve tabağı gibi 35 santimetre çapında, 15.31 € ‘luk bir maliyeti var ve bunu Amazon’dan satın alabiliriz.

Bu 14 kullanışlı ve hünerli soyma ve kesiciyi kaçırmayın.

Mutfak için sepet asmak ve düzeni sağlamak

Bu diğer asma sepet, dolap alanını genişletmek için içeride veya yemek pişirirken çöp sepeti olarak kullanmak için dışarıda herhangi bir dikey kapıya takılı, her zaman takdir ettiğim bir şey.

Kapı sepeti 18 € fiyatla satılıyor ve Amazon’dan satın alabiliyoruz.

Mutfak için sepet asmak ve düzeni sağlamak

Aşağıdaki sepet bir öncekine çok benziyor ancak bir kapı için değil, duvar için bir desteği olduğundan daha az kullanışlıdır; Yine de, ihtiyacımız olan şeyleri depolamak için değerli bir depolama alanı ekleyen, tezgahta yer açabilen güzel bir vintage tarzı sepet.

Bu duvar askılı sepet 21 € fiyatla satılıyor ve Amazon’dan satın alabiliriz.

Bu asma sepetleri benim kadar faydalı bulduysanız, mutfak için bu pratik aletleri ve eşyaları kaçırmayın.