Mutfakta Evden Çalışma – Kansei Mutfaklar


Bu salgını durdurmak için yapabileceğimiz tek şey evde kalmak olduğunda, lütfen yapalım! Her zaman yapmak istediğimiz şeylerin tadını çıkarabiliriz ve zaman yetersizliğinden dolayı yapmayız: yavaş pişirin, okuyun, fotoğraf sipariş edin…. ve bu mutlu virüsün bizi nasıl durdurmayacağını. İçin fikirler öneriyorum Evden çalışmak mutfakta, çünkü ailenin geri kalanı oturma odasındaysa, gerekli huzuru bulabileceğimiz mükemmel bir yer olabilir.

Evden çalışmak

Sıra bizde ve mümkünse iş ihtiyaçlarımıza göre uyarlanmış bir köşe oluşturacağız. Bunlar genellikle dizüstü bilgisayar ve bazı fiziksel belgeler için bir alan, daha fazlası değil. Bu nedenle işyeri sahibi olmak için büyük bir mutfağa gerek yoktur.

Doğal ışık ve yeterli miktarda yapay ışık kurulumu hesaba katılarak. Işık temel bir unsur olduğu için refahı destekler, yaratıcılığı artırır ve görevlerin daha çevik ve verimli bir şekilde geliştirilmesini kolaylaştırır.

Ama ona kendi varlığını ve her işin gerektirdiği konsantrasyonu vermek için, alanı sınırlandırmayı öneriyorum. Örneğin, bazı rutinleri değiştirmek veya değiştirmek. Mutfak masasında çalışırsak artık yemek yemeye hizmet etmeyecek, şimdi oturma odasında yemek yiyeceğiz.

Mutfakta bazı tırnaklar için boşluk bulunan bir bar veya çalışma yüzeyi varsauretes, mutfak ile ilgili unsurları temizleyeceğiz ve çalışma aletleri ile yer alacağız. Sınırları iyi işaretlemek, böylece pişirdiğimiz şeyin sıçramaması, çünkü mutfakta olduğumuzu unutmamalıyız.

Dolaplar, sütunlar, pencereler arasındaki boşluklar…. Onlardan çok şey elde edebilirsiniz. Masa olarak sadece bir tezgah ve bazı raflar yerleştirildiğinde, çalışmaya hazır bir çalışma zaten var. Mümkünse, ergonomik bir sandalyenin her zaman doğru pozisyonda oturması ve sırt problemlerinden kaçınması önerilir.

Diğer bir fikir, biraz eksantrik görünse de, sahip olduğumuz her şeyi bir kiler sütun dolabının içine almaktır. İçeride küçük bir ofis kurmak için. Masa veya barın çalışma imkanı olmadığında ideal bir çözüm olabilir. Tabii ki, bağlantıyı kesmek için iyi bir yer, iş günü bittiğinde, kapıları kapatır ve başka bir şeyin tadını çıkarırsınız….

Bunlar bazı fikirler … ve Kansei’den, evden çalışıyorum, böylece mutfak dünyası ayağa kalkma. Mutfak projeleri oluşturmaya, içerik üretmeye, ilham verebilecek görseller paylaşmaya devam edeceğim…. Ne pahasına olursa olsun, geri döndüğümüzde her şey kaldığımız yerden devam edecek.

Mutfakta reform yapmayı veya yenisini kurmayı düşünüyorsanız, Kansei’den bir On Line mutfak tasarım hizmetim var. Size yardımcı olabilirim ve şimdi evden de dikkatinizi dağıtmanıza yardımcı olur … Burayı Tıklayın.

Üzerinden: Pinterest

#Evde kal