Neden Herkesin Mutfağında Buz Yapıcı Olmalı

Uzun bir süre önce sadece küçük bir dondurucu bölmesi olan bir buzdolabımız olduğunda ve o küçük dondurucu bölmesini buz yapmak da dahil olmak üzere her şey için kullandığımız görünmüyor. Plastik tepsileri suyla doldurduk ve donmalarını bekledik, sonra buz küplerimiz vardı. Bu genellikle tepsileri doldurmak ve dolu su tepsisini çok fazla dökmemeye çalıştığımız için dondurucu bölmeye dikkatlice manevra yapmaktı. Küçük bir alan olmasıyla, yapabileceğimiz buz miktarı ve ne kadar çabuk yapabileceğimizle sınırlıydı. Dondurucular büyüdü ve bu biraz problemi çözdü, ancak şimdi kullanılabilecek daha çekici bir seçenek bir Buz Yapıcı kullanmaktır.

Bir Buz Yapıcı, tam olarak adından da anlaşılacağı gibi buz yapan taşınabilir, elektrikle çalışan bir cihazdır . Buz Makineleri çok basit çalışır, su eklenir, su dondurulur ve buz serbest bırakılır. Bir musluğa bağlı olmaları gerekmez; suyu içine döküyorsun.

Peki, neden herkesin mutfağında bir Buz Makinesi olmalı?

  • Talep üzerine buza sahip olmanızı sağlar, Buz Makineleri buzu çok çabuk yapar ve bu, beklenmedik bir şekilde durmaya karar veren doğaçlama konuklar veya ziyaretçiler için kullanışlı bir özellik olabilir. Her zaman elinizin altında buz olacak!
  • Gerçekten taşınabilirler; takılmaları için sadece bir sokete ihtiyaç duyarlar, böylece seyahatlerde yanınıza alınabilir veya yaz aylarında buzun düzenli olarak teslim edilmesi için bahçenizde kullanılabilirler.
  • Parçayı görüyorlar, heyecan verici araçlar ve bir konuşma noktası oluşturuyorlar.
  • Çok fazla karşı yer kaplamayan ve bu nedenle mutfağınızın çeşitli noktalarına yerleştirilebilen bir üniteden düzenli olarak buz ile beslenirler.
  • Buz Yapıcılar farklı renklerde gelir; mevcut cihazlarınızın rengine uygun bir renk olmalıdır.
  • İyi bir model satın alırsanız, Ice Make ürününüz uzun yıllar boyunca buz üretmeye devam etmelidir.
  • Bir Buz Yapıcı çok az bakım gerektirir. Üreticinin talimatlarına göre temizlemeniz gerekir, ancak bu genellikle buz yapma döngüsüne sadece bir temizleyici eklemeyi içerir.
  • Ice Maker’ınız size farklı büyüklükteki küpler arasında bir seçenek sunmalıdır; farklı insanlar buz söz konusu olduğunda, bazıları kırılmış buz, bazıları küçük küpler ve bazıları hilal şeklindeki buz gibi farklı tercihlere sahiptir. Olmadığını kontrol Buz Yapıcı satın alma olacak size buz istediğiniz şekli verecektir.

Tüm satın alımlarda olduğu gibi, alabileceğiniz en iyi kaliteyi satın almanız önemlidir. Tüm Buz Yapıcılar eşit değildir. Bu nedenle, makine alanının en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için, rahatça yerleştirebileceğiniz Buz Makinesinin boyutunu kontrol edin, dışının etrafında bir boşluk bıraktığınızdan emin olun.

Bir cevap yazın