Oda Spreyleri Temas Halinde Kokuyu Nötrleştirir


 

 • Kabul edelim. Hayat kötü kokabilir! Yaz mevsiminde taze yakalanmış balıkların bu lezzetli yemeklerini yemek pişirmek, sadece mutfakta değil, evinizin diğer bölümlerinde de hoş olmayan bir koku bırakabilir. Belki yaptığınız o sarımsaklı makarna o akşam misafirlerinizi etkiledi, ancak ardından gelen kokular o kadar çekici değil.,yumoş sprey çiçek bahçesi
  ,
  yumos sprey cicek bahcesi
  ,
  yumoş lavanta oda spreyi
  ,
  yumoş sprey çiçek bahçesi 500 ml
  ,
  yumos sprey parfum
  ,
  alvina sprey
  ,
  bim oda spreyi
  ,
  prize oda spreyi,
Evcil hayvanlar sevimli arkadaşlardır, ancak ıslak köpeğiniz yapacak kadar güçlü bir koku üretebilir. Persona non grata’ya güvenin evde. Banyolar, biri çamaşır sepetine nemli bir havlu attığında, bir hayat başlattığında ve kendi kokusundan hoş olmayan kokulara karşı bağışık değildir. Arabalarımız günlük yaşamda da koku biriktirir. Çocuk spor malzemeleri, Fido ile aile arabası gezileri ve arabanıza giren diğer tüm küçük olasılıklar ve uçlar, kokulu izlerini bırakacağından emin olabilirsiniz.

 

Oda Spreyleri Temas Halinde Kokuyu Nötrleştirir
Oda Spreyleri Temas Halinde Kokuyu Nötrleştirir

Neyse ki, burnumuzda bir mandalla yaşamaya devam etmek zorunda değiliz. Oda spreyleri bir nimettir olabilir. Bakkalın rafları, aslında koridorları havayı tazelemek için ürünlerle doldurulur. Kokularla başa çıkmak için çeşitli ferahlatıcılar vardır. Son zamanlarda hiç satın almadıysanız, eskiden tek seçeneğiniz olan ezici ve rahatsız edici derecede tatlı spreyleri hatırlayarak, bugün mevcut olanlara bakmanız gerekir. Çoğu oda spreyi o kadar mükemmel dengelidir ki, alışılmadık bir koku bile algılayamazsınız. Temas halinde kokuyu etkisiz hale getirmek, bu adamların en iyi yaptığı şeydir. Her kokuyu giderecek bir tane var.

Bazıları ince ve diğerleri gibi çeşitli kokularda standart ve popüler küçük kubbe şeklinde ferahlatıcılar vardır. “Süper koku öldürücü” zor işler için. Pencere pervazına veya sehpaya yerleştirildiğinde, dekorunuza uyum sağlayacak kadar çekicidirler. Hemen sonuç veren bir yüzeye doğrudan püskürtülebilen kullanışlı sprey spreyi vardır. Hepsinden iyisi, maksimum kaplama ve koku öldürme etkisi sağlamak için döşemeli yüzeylere sprey oda spreyleri uygulanabilir.

Mumlar, oda spreyi ürünlerinde daha sanatsal ortamlardan biridir. Kokulu cam adak mumlukları odanın etrafına stratejik olarak yerleştirilebilir ve hiç kimse bunun bir oda spreyi olduğunu bilemez. Mumlar ve akıllıca şekillendirilmiş tasarım oda spreyleri, odanın görünümünü bile canlandırabilir.

Belki kokudan daha çok koku istersiniz. Plug-in tipi oda spreyi sabit ama hafif bir koku yayar. Bazıları, mutfakta iyi bir seçim olan elmalı veya balkabağı turtası gibi, ev yapımı etli bir tatlı gibi kokar. Diğerlerinde, Mountain Mist veya Pine Forest Fresh gibi doğada bulunan kokular vardır. Daha çiçekli ve parfüm benzeri bir koku tercih ediyorsanız, uçucu çiçek yağları gibi gerçek botanik içerikli oda spreylerini deneyin.

Potpuri seviyorsanız, evin etrafına yerleştirilen küçük tencereler hem çekici hem de hoş ve ferah bir koku sağlar. Tütsü başka bir alternatiftir. En basit oda spreyi için karbonatı unutmayın! Bu aylaklık için harika.