Okumak ve ilham almak için en iyi 5 ev temizliği blogu

Ev temizliği nasıl yapılır

İnternette ev temizleme ipuçları, leke çıkarma püf noktaları ve hatta organik olarak nasıl temizleneceği ile dolu çok sayıda blog var. Bu yüzden okumayı ve ilham almayı sevdiğim bazılarını evde denemek ve ile paylaşmak için paylaşacağımı düşündüm.

İşte En İyi 5 Temizlik bloglarımız

Organize Ev Kadını

Üç çocuk annesi Katrina, fırının nasıl temizleneceğinden patlamış mısırın yaratıcı yöntemlerine kadar her türlü makalenin yer aldığı bu güzel blogun arkasındaki beyin. Organize Ev Hanımı, diğer annelere gerçekten ilginç ve eğlenceli yollarla aileye ayak uydurmaları için ilham veriyor.

Declutter ev

Profesyonel organizatör Tanya Lea, evlerini veya ofislerini düzene sokarak ve düzenleyerek herkesin hayatına geri dönmesine yardımcı olabilir. Zengin deneyimiyle, Declutter Home blogunda birçok ipucu ve püf noktası paylaşıyor. Blogunda özellikle sevdiğim şey, organizasyon için sonsuz bahar temizliği ipuçları ve Tanya yatak odasından şifrelerinize, aklınıza gelmeyecek her şeyi kapsıyor.

Ev hayatı

Homelife’daki eviniz ve bahçeniz hakkında bilmeniz gereken hemen hemen her şeyi öğrenebileceğinizi düşünüyorum. En iyi kalori yakma temizlik işleri, yatağınızı nasıl temizlersiniz ve bakımını yaparsınız ve yedi ev eko günahı gibi bazı büyük odaklı makalelere sahiptir. Her şey ev temizliği de değil, aynı zamanda dekorasyon, yemek tarifleri ve alışverişle ilgili.

Temizlikten Nefret Ediyorum

Evet, doğru bir şekilde okudunuz, bu blogun başlığı Temizlikten Nefret Ediyorum ve sadece harika web sitesi için orada değil. Lana Jane, temizlik konusundaki nefretiyle savaştığı ama aynı zamanda temiz bir ev hissini sevdiği dünyasına bir göz atmamızı sağlıyor. Lana, nihai halı temizleme çözümünü ve bir buzdolabının kokusunu gidermenin doğal yollarını araştırdı.

Evde Kal Anne

Genç bir aileyle Jody, ev bütçesi konusunda daha tutumlu olması gerektiğini ve şaşkınlıkla daha mutlu bir aile hayatına sahip olduklarını fark etti. Evde Kalan Anne blogunda Jody, basitçe yaşama konusunda öğrendiği tüm ipuçlarını paylaşıyor. En sevdiğim makalelerimden biri, mum boya ve gres izleri gibi tüm olası senaryolardan geçerken duvarları nasıl temizleyeceği ve nasıl kaldırılacağıdır.

İşte orada, benim için harika ilham kaynakları olan en iyi temizlik bloglarım var. Başkalarınız varsa lütfen aşağıdaki yorumlarda bize bildirin, her zaman harika yeni temizlik web siteleri arıyoruz.

Bir cevap yazın