Onları kopyalamak için stil dolu 15 çok küçük oda.


Yıllar boyunca Mil Ideas’da zaten görmüştük: mekan, tarzla çelişmiyor. Ve aksini düşünen biri yanılıyor.

Bunu kanıtlamak ve kendi odanızı dekore etmek için ilham almak ve iyi fikirler edinmek için, stil yüklü bu 15 küçük odayı çok güncel, harika numaralarla topladım.

Onları görelim.

Çok fazla stille dekore edilmiş küçük bir oda

Fotoğraf ve Yavaş ve Şık projesi

Başucu masaları için neredeyse hiç yer olmayan bir oda, kendi odamızı harika bir stille dekore etmemiz için bize ilham veren bir stil ve bir sınıf var..

Ayrıntılar: Başlıksız, onun yerine, başlık görevi gören, ancak yer kaplamadan ve renk katmadan bir kaide.

Tom Dixon’dan masaları ışıksız bırakmak için asılı lambalar, burada kopyayı uygun bir fiyata satın alabilirsiniz.

Alanı bölen ve ayıran ancak ışıkla dolduran ve görsel olarak daha büyük yapan cam panelli metal duvar.

Hepsi başarılı.

Tarzla dekore edilmiş küçük bir oda

Fotoğrafçılık ve Güzel Mekanlar Oluşturma projesi

Tavanı görsel olarak aşağı indiren ve duvarları daha fazla dolduran ahşap bir kaideye sahip olmasına rağmen bu durumda da işe yaramıştır.

İşin püf noktası, alanı aşırı yüklememek için soket ile rekabet eden başka bir şey eklememek.

Yani küçük odanıza yeniden şarj edeceğini bildiğiniz, yapacağınız bir şey eklemek istiyorsanız, beğenirseniz sorun değil, başka bir şeyle rekabet ettirmeyin, gerisini nötr tonlarda ve doğada sade bırakın. .

Duvardaki çizgilerle süslenmiş çok küçük bir oda

Fotoğraf ve proje Song Bird Blog

Diğer yatağa ve biraz başka yere uyan küçük oda. Odanın tarzı minimalist, küçük alanlara uygun bir tarz. Çok yumuşak toprakla birleşen beyaz tonlar, aynı zamanda modern, çok sıcak ve rahat bir alan oluşturuyor.

Bir kat boya ve odayı dekore eden bazı güzel detaylar gerekli olan tek şey.

Koyu mavi boyalı küçük bir oda

Fotoğraf ve proje The Diy Playbook

Koyu tonlar görsel olarak mekanı kesinlikle küçülttüğü için küçük alanlarda tavsiye edilmez ancak büyük doz kişilik katma avantajına sahiptir.

Odanız küçük ama aydınlıksa, tüm duvarlarda olmasa bile koyu bir ton ekleyebilir ve muhteşem bir vurgu duvarı elde edebilirsiniz.

Yukarıdaki odada gördüğümüz gibi pervazlar eklerseniz, renge ve duvara daha fazla varlık verirsiniz.

Zor görünüp görünmediğini bilmiyorum ama bu tür kalıpları eklemek en basit ve en ekonomik olanıdır. Bu mozaiği oluşturmak için iyi zımparalanmış ve düz ahşap çıtalar bile kullanabiliriz.

Ardından, örneğin Pattex gibi güçlü bir montaj yapıştırıcısı kullanarak onları duvara yapıştırın ve duvarla aynı renge boyayın. Bir hafta sonu yaptın.

Siyah beyaz dekore edilmiş küçük bir oda

Ever Bs Styled fotoğrafçılık ve proje

Bu diğer oda, küçük olmasının yanı sıra çok alçak bir tavana sahiptir., bu hala öyle olmasını sağlar ve her şeyden önce daha küçük görünür.

Yine de, her şeyi beyaza boyayarak aydınlık ve ferah bir alan yaratarak mekanı optimize ettiği bilinmektedir.

Daha sonra birçok aksesuar eklemek veya duvarları yeniden yüklemek yerine yatak odasına yatak ve yan sehpalar gibi temel parçalar, halı ve her zaman dekorasyon katan bazı bitkiler giydirildi. Başka hiçbir şeye gerek yok.

Bu örnekten ne öğrenebilirsiniz? Temelde bir oda için gerekli olan mobilyanın kendi tasarımı ile stil sahibi bir alan yaratmak yeterli olabilir.

Bu sizin favori seçeneğinizse ve bunu gerçekleştirmek istiyorsanız, size duvarların beyaz veya çok açık tonda ve hepsi aynı renkte olduğunda en iyi şekilde çalıştığını söyleyeceğim. Neden? Bir arka plan yaratıldığı için, bir perde, mobilyaların öne çıkacağı mükemmel bir tuval, duvarlar değil kahramanlar.

Küçük bir çiftlik evi tarzı oda

Fotoğraf ve proje Stone Gable Blog

Ahşap ve daha geniş aksesuarlarıyla rustik veya çiftlik evi tarzı bile, iyi seçilmiş ve dengeli bir şekilde tanıtıldığında, genellikle görsel olarak daha fazla şarj olan, bu satırların yukarısında gördüğümüz gibi, küçük bir odayı çok şık bir şekilde döşeyip dekore edebilir.

Küçük modern oda

Fotoğrafçılık J. Ingerstedt

Başka bir değerli küçük oda beyaza boyanmış bütünüyle ve en küçük boşluktan bile onu şıklıkla doldurmak için yararlanıldı. Detaylara dikkat edin: yatağı süsleyen tekstiller, komodin olarak kullanılan kutular, yer lambası, bitkiler …

Tarz dolu sevimli küçük bir oda

Fotoğraf ve proje Neredeyse Mükemmel Yapıyor

Doğal olarak, küçük alanlarda en çok işe yarayan şey, dingin renkler ve ince ve sade çizgilere sahip mobilyalarla oldukça minimalist, sade bir tarzdır.

Küçük bir alanı dekore etmenin en verimli ve güvenli yoludur.

Küçük modern oda

The New York Times için Nicole Franzen’in fotoğrafı

Tropikal desenli perdeler, ahşap yatak başı, etnik minderler, çıplak tuğla duvar… Ve bunların hepsi 8 metrekarede!

Küçük modern oda

Fotoğrafçılık La Maison da anag

Sadece yatağa uyan ve yine de tarzı ve ne kadar güzel olduğu hakkında çok şey öğrenebileceğiniz başka bir oda.

İyi dekore edilmiş çok küçük bir oda

Fotoğraf ve Yavaş ve Şık projesi

Ana renk, gri ve ahşap tonları olarak beyaza dayalı bir palet her zaman başarılıdır. Sade ve çok barok olmayan detaylarla eklerseniz, sade ama iyi dekore edilmiş bir yatak odası elde edersiniz. Aradığınız bu değil mi?

Taze ve modern bir küçük oda

Fotoğrafçılık ve Tasarım İçin Bir Ev projesi

Taze, modern ve birçok büyük odanın en çok seveceği bir sınıfla bu küçük yatak odası beni kazandı.

Ve tüm kredi, beyazla kombine edilmiş, minimalist ve son derece sade bir ortamda yatak ve yatak başlığını döşemek için kullanılan kumaşa gidiyor, çok şık, ferah ve modern bir yatak odası yaratıyor.

Küçük bir dinlenme odası

Fotoğraf ve Thougthful Place projesi

Küçük bir yatak odası için çok uygun bir renk, bu çizgilerin üzerinde gördüğümüz renktir. Çok grimsi leylak rengi veya leylak rengi pigmentasyonlu gridir. Neden uygundur?

Leylak rengi, duvarları görsel olarak “uzaklaşan” rahatlatıcı bir renk olduğu ve büyük ölçüde gri olduğu için nötrdür ve yatak odası paletine eklemek istediğiniz diğer renklerle birleşir.

Tarz sahibi küçük bir oda

Virginia Caddesi’nde Fotoğrafçılık ve Yaşam projesi

Grimsi leylak rengi sevmiyorsanız, daha önce gördüğümüz beyazın yanı sıra grimsi toprak tonları veya doğal da uygundur. Diğerleriyle birleşiyorlar ve bu durumda toprak tonlarında boyanmış bu yatak odalarında görebileceğiniz gibi sıcak ve rahat bir atmosfer yaratıyorlar.

Daha küçük odalar görmek istiyorsanız, küçük bir yatak odasını dekore etmek için birçok fotoğraf ve fikir içeren bu diğer makaleyi görmenizi tavsiye ederim.

Ve bu ipuçlarını ilginç bulduysanız, tüm haberleri size e-postanıza göndermek için bloga abone olabilirsiniz. Doğal olarak, herhangi bir sorunuz varsa, bir yorum bırakabileceğinizi zaten biliyorsunuz, size cevap vermekten memnuniyet duyarım.

Ve daha kişiselleştirilmiş bir tavsiyeye ihtiyacınız varsa, hizmetlerimi dekorasyon tavsiyesinde veya doğrudan benimle iletişime geçerek talep edebilirsiniz.

Biz okuyoruz!