Oturma Odanıza Bohem Dekoru Vermenin 10 Yolu

İnsanların keşfetmeyi sevdiği iç tasarım stillerinin bolluğundan bohem dekor, yıllarca orada asılı kalan bir dekora sahip. Bu iç tasarım tarzı, canlı ve renkler, desenler ve dokularla dolu belirli bir vibe, serinlik, rahat bir ortam taşır.

Cesur, metalik yüzeyli görsel vurgular, çiçekli desenler tasarımları bugün çok popüler. Nüfusun ruhu, 21. yüzyılda serbest bırakılmayı arıyor. Teknoloji büyük ilerlemelere izin verdi, ancak ruh ifade gerektiriyor. Bohemizm, bu ifadenin evlerimiz aracılığıyla açıklanmasının bir yoludur. Oturma odanıza o bohem havasını nasıl vereceğinizle ilgili bu fikirlere göz atın.

. Duvarlardan Aşağı Su

Su renkli bir vurgu duvarı oluşturarak cesur ama ince bir yaklaşım benimsemek için bohem bir vibe yaratacaktır. Herhangi bir renk yapacak; ancak, derin mor, yoğun yeşil veya lapis-lazuli mavisi gibi zengin sulandırılmış renkler hile yapmalıdır. Rengi çok fazla sulamayın yoksa pastel bir renk olur ve bunu istemezsiniz.

2. Temizle

Taze, basit bir bohem vibe tercih ederseniz, bol miktarda doğal ışığa izin veren büyük pencereler hile yapacaktır. Doğal ışığı yansıtmak ve odadaki bohem enerjisini büyütmek için doğal hafif ahşap, bitkiler veya bambu ekleyin.

3. Tie-Boya Bu

Bir bohem vibe söz konusu olduğunda kravat boyasını yenemezsiniz. Bu renkli teknik, rahat bir dekor bohem şıklığı yapmak için tüm doğru unsurlara sahiptir.

4. Zemini Arkasında Bırakın

Hey, zemini aksan halılarıyla kaplamanın yanlış bir yanı yok. Farklı desenleri çeşitli zengin tonlarda bir araya getirin.

5. Oturuşunuzu Yere Götürün

Yumuşak yastıklar üzerinde yerde oturmak rahat ve rahat bir atmosfer yaratır. Zemine uzanırken küçük tuhaflıklar yerleştirmek için düşük bir sehpa ekleyin. Daha stratejik bir görünüm için zemine ilginç bir okuma veya sanat eseri yığını ekleyerek bohem atmosferini vurgulayın. Unutmayın, yerde oturmak, en rahat yastıklar olsa bile, herkes için değildir.

6. Masa Üstü Koleksiyonu

Kahve masanıza tuhaf eşyalar koyun. Güzel eşyaları seramik eşya tepsilerine ve diğer doğal bileşenlere yerleştirin.

7. Küme Mumları Birlikte

Dış mekan pazarlarında bulduğunuz renkli mumlar gibi bir gruba egzotik mumlar koyun. Farklı şekil, yükseklik ve kokuları kullanın. Tütsü unutma!

8. Klasik Olun

Tenebrous ahşap, çiçek duvar kağıdı, çok renkli perdeler ve lambalar, doğru renkleri ve dokuları kullanırsanız şık bir bohem görünüm yaratabilir.

9. Accent Yastıklar

Bohemizm söz konusu olduğunda vurgu yastıklarını yenemezsiniz. Mükemmel havayı yaratmak için yastıkları kullanabileceğiniz 1000’ler vardır. Büyük olanlar, küçük olanlar, kadife, iğne noktalı yastıklar veya çiçek işlemeleri, hepsi çalışır. Osmanlılar da çalışıyor.

10. Renkli Tığ

Bohem iç dekorun yadsınamaz ölçütü tığ işi atışıdır. Bir tane satın alın veya birden fazla renkte kendiniz örün ve yaştan beri olduğu gibi kanepeye veya aksan sandalyesine atın.

Oturma odanızı bohem fikirlerle güzelleştirmek için başka hangi yolları düşünebilirsiniz?

Bir cevap yazın