Oturma Odanıza Etnik Şık Stil Nasıl Eklenir

Rahat, egzotik ve rahat bir oturma odası oluşturmak istiyorsanız, tarzınız etnik şıktır. Ve bu kadarıyla, bu nadir modern bükülme için bazı eklektik dekoru birkaç vintage parça ile harmanlayabilirsiniz.

Bununla birlikte, oturma odanıza nasıl şık şık stil ekleyebileceğinize dair bazı fikirler var.

1. Kümelenmiş Açık Tonların Kolajı

Bu canlı mavi akın bir tabure veya sehpa ile el ele gider. Ve bu tür geleneksel stil, genellikle kolayca uygulanabilen veya etnik bir şıklığa dönüştürülebilen yeni bir parlak bükülmeye yol açacaktır. Bunu çerçeveli baskılardan oluşan bir kolaj, yumuşak yastıklardan oluşan bir patchwork ile birleştirin ve tüm topluluğa ilginç bir eklektik dokunuşunuz var.

2. Yoğun Renkler ile Karıştırma Desenleri

Minder yığınları, katmanlı halılar ve hatta oturma odasının merkezinde düşük seviyeli bir koltuk kullanılarak elde edilebilir. Parlak ve renkli atma yastıklarını donuk olanlarla eşleştirerek desenleri ve yoğun renkleri de karıştırabilirsiniz. Daha da iyisi, yastıkların herhangi bir dekorda harika eklemeler ve vurgular olduğunu unutmayın. Bir şey varsa, desenli atışları katı renkli olanlarla karıştıran Fas tarzı bir atmosfer yaratmak için kullanılabilirler.

Yine de, bunun üzerine, Morrocan’dan ilham alan çekyat veya uzanma alanı, geniş saçaklı evlerde bulunan bu garip alanı en iyi şekilde kullanmanın en iyi yollarından biridir.

3. Egzotik Süsler Canlı, Renkli ve Eklektik Koleksiyon

Çoğu insanın düşündüğünün aksine, canlı ve renkli bir süs eşyaları koleksiyonu, ortalama etnik-şık tarzdaki odanın temelidir. Ne lüks atar ne de desenli halılar. Bu yüzden, bunun en iyisini ortaya çıkarmak istiyorsanız, renkleri ve stilleri biraz yetenek ve güvenle eşleştirip karıştırmanız ve dramatik veya heyecan verici bir renk zeminine karşı koymanız tavsiye edilir. Örneğin, resimde serin bir kanepe veya şezlong varsa, arduvaz gri bir duvar eşleşen duvarlarla çok iyi gider.

4. Geleneksel Kırmızı yerine Modern Şok Pembe Seç

Geleneksel ve geleneksel yemek odası kırmızısıyla gitmek yerine, etnik şık zenginliğin özünü ortaya çıkarmak için modern şok edici pembeyi deneyin. Ve bu, söz konusu odanın büyüklüğünden bağımsız olarak çalışır.

Bir cevap yazın