Oturma Odanıza Kadınsı Dokunuşlar Nasıl Eklenir

Bugün, bu çok sevilen deseni bir dizi renkte bulabilirsiniz. Çığır açan kadınsı çekicilik için güzel bir pembe / beyaz, pembe / yeşil / turuncu / veya sarı / beyaz kombinasyonunu deneyin. Aslında, bu tasarımda yastıklarda, sandalyelere atılan ve mobilya parçalarında birçok pastel renk kombinasyonunu bulabilirsiniz.

 • oturma odasi dizayni,
 • çetmen oturma odası,
 • eski ev dekorasyon,
 • salon boya dekorasyon,
 • salon boya dekorasyonu,
 • komple tadilat dekorasyon,

 1. Yumuşak Ve Güzel
  Onlara yumuşak kadife malzemelerle sahip olduklarını göster. Kadife benzersizdir ve zarafeti ortadan kaldırır. Kanepeye kadife yastıklar atın veya bir sandalyeye bir parça kadife kumaş koyun. Fırfırlar, güller ve hatta ponponlar deneyin ve yumuşak, kadınsı bir gölge seçin.

Kadınsı oturma odası 12

 1. Romantik Çiçek Duvar Sanatı
  Duvar sanatı, özellikle Çin çiçek duvar sanatı, çok kadınsı bir mistik var. Çiçek duvar sanatı romantik ve serin, sakin bir ortam yayar.

Kadınsı oturma odası 2

 1. Aydınlat!
  Mumları unutma. Bugün, herhangi bir renkte, çok sayıda tasarımda ve çok sayıda kokuda mum bulabilirsiniz. Klasik lavanta koku mumları, kadınsı bir dokunuş eklerken her zaman kazanır.

Kadınsı oturma odası 9

 1. Kırsal Yaşam
  Hiçbir şey tuhaf, peluş bir oturma odasına bir ülke hissi ekleyemez. Krem, pembe ve temel beyaz gibi pastel renk paleti, ağırlıklı olarak kadınsı bir görünüme sahiptir ve son derece iyi çalışır. Çiçek baskıları da harika. Dekora rahat bir his veren ahşap son işlemlere dikkat edin.

Kadınsı oturma odası 7

 1. Çiçekler bir kızın en iyi arkadaşıdır
  Dekorasyon söz konusu olduğunda basit bir kadınsı strateji taze çiçekler eklemektir. Taze çiçeklerle dolu güzel bir vazoyu yan sehpaya veya sehpaya yerleştirin. Leylaklar, zambaklar veya ortancalar harika görünüyor!

Kadınsı oturma odası 14

 1. Tekstüre Edin
  Doğru dokuları seçerek oturma odanıza şık, kadınsı bir lezzet katın. Taklit kürkleri saten veya diğer ilgili ürün çeşitleriyle birleştirerek kontrast oluşturun. Pembe, açık mavi veya sarı tüylü tüylü bir halıyı unutmayın!

Kadınsı oturma odası 3

 1. Mor
  Mor yastıklar, atmalar veya mor halılar ekleyin.

Kadınsı oturma odası 13

 1. renk hakkında unutma
  Bir oturma odası, aynı tonda zıt baskılarla açık mor, yumuşak pembe, bebek mavisi gibi yumuşak tonlarla daha twink ve kadınsı görünüyor.

Kadınsı oturma odası 4

 1. Gümüş İpuçları
  Oturma odası dekorunda güzellik ve kadınlık için göz gümüş ipuçlarıyla ifade edilebilir. Ancak, çok fazla değil. Abajurlar, perdeler, yastıklar ve hatta halılara sıçrayan gümüş tonları muhteşem bir kadınsı aura katacak.

Kadınsı oturma odası 11Kadınsı oturma odası 10

Oturma odanızda kadınsı bir dokunuş yaratmanın sonsuz yolları var, fikir zevkinize ve yaşam tarzınıza en uygun olanı yapmak.

Bir cevap yazın