Oturma Odanıza Sıcak Ve Doğal Bir Ton Nasıl Verilir

Evinizin oturma odasına doğal ve sıcak bir ton vermeye hazır olduğunuzda, kullanabileceğiniz bazı tasarım öğeleri vardır. Çevrimiçi ve yakındaki mağazalarda bulabileceğiniz doğal nesnelerle evinize daha dostça bir görünüm vermek için bu yolları düşünün.

Evinizin Oturma Odasında Ev Bitkileri Var

Bir oturma odasında doğal bir görünüme sahip olmak istiyorsanız, o zaman güzel ev bitkileri çeşitleri olmalıdır. Saksıları tavandan asabilir veya oturma odasının köşesinde bitki standları olabilir. Şömine şömine veya sehpalara yerleştirebileceğiniz küçük ev bitkileri de vardır. Bitkilerin yeşil ve gür görünmesi için ev bitkilerinize nasıl bakacağınızı öğrenmelisiniz.

Rattan’dan Yapılmış Dekoratif Ürünler Ekle

Rattan ürünler bitki liflerinden yapılır ve işler uzmanlar tarafından el yapımıdır. Sepetler, sandalyeler ve saksılar dahil olmak üzere çok sayıda rattan dekoru vardır. Doğal renkte olan rattan nesneleri bulabilir veya diğer çeşitli renklerde boyanmış öğeleri bulabilirsiniz. Bir oturma odasında üç ila beş rattan nesne kullanırsanız, uyumlu bir görünüme sahip olacaktır.

Evinizdeki Oturma Odası Için Ahşap Ürünler Seçin

Son masalar, kitap rafları ve eğlence merkezleri de dahil olmak üzere evinizin oturma odası için Old World Lumber Company gibi ahşap eşyalara bakın . Sıcak ve misafirperver hissettiren doğal bir oturma odası oluşturmak için meşe, akçaağaç veya cevizden yapılmış mobilyalar bulabilirsiniz. Şamdanlar, kaseler veya figürinler de dahil olmak üzere eviniz için ahşap aksan öğeleri de bulabilirsiniz. Eşyaları tozlayarak veya mobilya cilasını düzenli olarak uygulayarak mobilyalara veya dekoratif ahşap eşyalara bakım yapın.

Pamuklu Halılar, Battaniyeler Ve Duvar Askıları

Bir evin oturma odası için zemine atma halılar, kanepenin arkasına battaniye ve duvar için duvar asma gibi birçok pamuk eşya yapılır. Oturma odanıza en iyi görünümü vermek için koordine edilen pamuklu öğeleri arayın. Pamuklu eşyalarınızı temiz tutun, böylece oturma odanız her zaman taze ve davetkar görünecektir.

Son olarak, her mevsim evinizdeki doğal eşyaları, oturma odasının farklı bir görünüme sahip olması için yeniden düzenleyebilirsiniz. Alana yeni bir ambiyans kazandırmak için küçük kabaklar veya Noel ışıkları da dahil olmak üzere oturma odasına mevsimlik bir dekor ekleyebilirsiniz.

Evinize çevrimiçi ve yakındaki mağazalarda bulabileceğiniz doğal nesnelerle daha dostça bir görünüm vermek için bu yolları düşünün.

Bir cevap yazın